Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.02.2021, 22:08


Меню сайтуДержавна служба якості освіти України
Головна » 2014 » Лютий » 13 » Впровадження новітніх технологій - вимога часу
Впровадження новітніх технологій - вимога часу
09:48
Впровадження новітніх інформаційних технологій на уроках фізики – вимога сьогодення, тому що зараз спостерігається зниження рівня мотивації й пізнавальної активності учнів під час вивчення навчальних предметів. Це дасть можливість якісного формування системи знань, умінь і навичок, їх застосування в практичній діяльності, буде сприяти розвитку інтелектуальних здібностей до самонавчання.
Кульбацька Олена Федорівна усвідомила, що застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі дозволить підвищити інтелектуальний рівень учнів і полегшить вирішення практичних задач. Комп’ютер може бути використаний учнями та педагогом як: інформаційна система, що допомагає вирішувати різні питання; джерело інформації для розробки творчих проектів; для суттєвого розширення наочності навчання; оперативного контролю за засвоєнням знань і умінь
Олена Федорівна іде в ногу з часом. Її досвід роботи з даної теми вивчено в закладі і впроваджується в практику роботи, зараз вивчається відділом освіти. Саме тому на базі Козинського НВК «школа-колегіум» 12 лютого проведено засідання методичного обєднання вчителів фізики району з теми «Використання особистісно орієнтованих освітніх технологій як провідний напрямок діяльності учителя». Відвідавши урок фізики в 11-Б класі (вч. Кульбацька О.Ф.), педагоги переконалися, що використання інформаційних технологій є безперечно ефективним. Крім високої якості засвоєння матеріалу, школярі виявляють гарний емоційний настрій і бажання далі із задоволенням вивчати предмет. Саме комп’ютерна діяльність на уроці сприяла розвитку підвищеного інтересу до заняття, працювали всі. Урок не лише цікавий за формою, де розвиваються інтелектуальні, творчі здібності, а й дає максимальний навчальний результат. Учні набувають навиків працювати з різними джерелами інформації.
Це дасть можливість і визначить успішність майбутньої професійної підготовки нинішніх учнів, які повинні бути винахідниками, пристосованими до вимог суспільства, творчо підходити до розв’язання проблем, вміти застосовувати набуті знання в реальному житті. Я впевнена, що наші випускники з цим справляється, бо велику увагу вирішенню даних завдань приділяє на уроках фізики, інформатики, астрономії Кульбацька О.Ф. Хай їм щастить у цьому.
Заступник директора з НВР Смолярчук Г.С.
Переглядів: 482 | Додав: fizichka | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Block title
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2021