Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 23.11.2017, 19:36

Меню сайту

Головна » 2013 » Квітень » 10 » Тиждень здоров'я у закладі
Тиждень здоров'я у закладі
12:27

З метою формування здорового способу життя в закладі проводиться систематична робота, зокрема Тиждень здоров’я. Розпочався Тиждень змаганнями між учнями 3-4 класів «Веселі старти». Впевнено здобули перемогу учні 4 класу. Класними керівниками 5-11 класів проведено цикл бесід «Здоров’я і шкідливі звички» (9 кл., кл. керівник Стародуб І.В.), «Здорові зуби – здоров’ю любі» (5 кл., кл. керівник Мулик Р.Д.), «Як я дбаю про своє здоров’я» (3 кл., кл. керівник Демчук Т.В.).

Залюбки учні брали участь у різноманітних змаганнях. Дубинецька Н.Г. і Місюрка Л.А. зі своїми шестикласниками організували експрес-гру «У здоровому тілі – здоровий дух», де учні позмагалися у знанні правил особистої гігієни, режиму дня, прислів’їв і приказок про здоров’я, лікарських рослин та естафеті. Переможцями стали учні 6-Б класу. Вчитель образотворчого мистецтва Панасюк Т.І. оголосила конкурс малюнків і плакатів «Ми за здоровий спосіб життя». Учні 5-11 класів активно взяли участь у конкурсі – I місце здобули 10-Б клас, II місце – 9 клас, III місце – 7-А клас. На лінійці виступила агітбригада «Молодь за здоров’я». Вчителі фізичної культури Курсик О.Г., Смолярчук В.А. провели спортивні змагання «Увага, старт!», «Поклик джунглів». Цікаво і весело пройшло спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сімя» у 5 класі. Приємно відмітити, що більшість батьків прийшли на свято. Перемогу здобула сімя Павлюків.

У класних куточках розміщено інформацію «Курити – здоров’я згубити». Переможців і призерів всіх конкурсів оголосили на шкільній лінійці.