Сьогодні час диктує нові вимоги. Педагог повинен бути компетентний у всьому, особливо у використанні інформаційно-комунікаційних технологій.
Застосування нових інформаційних технологій в галузі освіти стало загальною необхідністю, особливо вчителями іноземної мови з метою мотивації учнів до навчання. Саме для цього і створений районний семінар - практикум учителів іноземної мови. Завдання членів семінару – практикуму: впроваджувати у шкільну практику використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет. З цією метою сплановано навчитись використовувати програми, які допомагають у пошуку і завантаженні необхідної інформації, а також в обробці цифрових даних, що сприятиме удосконаленню ефективності застосування цих технологій у навчальній діяльності вчителя. Методист Котик З.І. та керівник семінару Мамчур Т.В. при плануванні роботи врахували також і те, що педагогам необхідно працювати і над створенням інформаційних блогів. І, мабуть, невипадково ІІ засідання з теми «Використання Інтернет-блогів у діяльності вчителя для покращення ефективності викладання іноземної мови»
29 березня 2016 року відбулося в Козинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум».
Перед учасниками семінару стояли завдання:
- навчитись використовувати програми, які допомагають у пошуку і завантаженні необхідної інформації
- навчитись створювати власні блоги.
Найперше педагоги ознайомилися із теоретичним матеріалом із теми «Використання сучасних інформаційних технологій у навчанні іноземних мов», потім переглянули презентації уроків у початковій школі. Прослухати теоретичний матеріал – це справа хороша, а ще кращою буде тоді, коли теорія крокуватиме поруч із практикою. Велику допомогу у вирішенні поставлених завдань надано Кульбацькою О.Ф., вчителем інформатики, майстром своєї справи. Кожному було цікаво отримати знання про ресурси блогу, роботу в блозі. Відповідальний момент настав тоді, коли учасники семінару були наодинці з комп’ютером і створювали власний блог. Теорію вчителі іноземної мови засвоїли на високому рівні, тому на практиці було легко, а поруч із педагогами постійно був кваліфікований консультант – Олена Федорівна. Всі ще раз переконалися, що створення блогів – це справа не тільки цікава, але й корисна.
В.о.директора Г.Смолярчук
|