Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 21:18







Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 127


Меню сайту


Меню сайту

Головна » 2013 » Січень » 17 » Підсумки проведення II етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів
Підсумки проведення II етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів
21:36
  Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, наказу управління освіти і науки Рівненської обласної адміністрації від 10.09.2012 року „Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році), наказу відділу освіти адміністрації від 05.10.2012 року  № 385 „Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2012-2013 навчальному році” з  02 листопада по 24 грудня 2012 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів району проведено ІІ етап Всеукраїнських олімпіад  з української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської та німецької мов, математики, фізики, астрономії, історії, правознавства, біології, екології, економіки, географії, хімії, інформатики, інформаційних технологій, педагогіки та психології, трудового навчання.
  У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів взяли  участь 767 учнів  із 26-и загальноосвітніх навчальних закладів району (709 учнів  – 2011-2012 навчальний рік). Учасниками олімпіад стали 189 учнів навчальних закладів міста та 654 учні шкіл сільської місцевості, в тому числі 51 учень нашого закладу.
  Склад команд було сформовано відповідно до рейтингу, визначеного з кожної базової дисципліни за результатами виступів у районному етапі олімпіад у  2011-2012 навчальному році.
  У 2011-2012 навчальному році стабільними залишились результати учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад районного рівня школярів нашого закладу. Учні колегіуму вибороли  17 переможних місць: 5 І-х, 7 ІІ-х і 5 ІІІ-х, зайнявши четверту позицію у  рейтингу.
  Серед учасників олімпіад, які продемонстрували ґрунтовні знання з базових дисциплін, посівши від двох до п’яти переможних місць – наші учні Калаур Ігор (11 клас) – 3 призових місця: І – фізика, ІІ – хімія, ІІІ – астрономія; Коткудак Іван (11 клас) – 2 призових місця: І – географія, ІІ – економіка; Смолярчук Софія (8 клас) – 2 призових місця: ІІІ – німецька мова, ІІІ – обслуговуюча праця.
  Варто відзначити творчих вчителів закладу, які завдяки своїй високій педагогічній майстерності та професіоналізму, напрацьованій системі роботи з обдарованими дітьми підготували найбільшу кількість переможців олімпіад ІІ етапу, серед них: п’ять переможців – вчитель фізики і інформатики О.Кульбацька; три переможці – вчитель німецької мови О. Ковальчук; два переможці – вчитель географії С.Сова.
  Результати ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад засвідчили, що більшість учнів успішно справились із завданнями, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку. Це є результатом ґрунтовної підготовки школярів до Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів, наслідком систематичної роботи з обдарованими дітьми та талановитою учнівською молоддю у Козинському колегіумі.

              Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:
Німецька мова
Смолярчук Софія Миколаївна , 8 клас, ІІІ місце
Мельничук Катерина Володимирівна , 9 клас, ІІ місце
Іващук Ірина Юріївна , 10 клас, ІІ місце

Історія
Лінник Роман Володимирович , 8 клас, І місце

Правознавство
Донець Маріана Миколаївна , 10 клас, ІІІ місце

Географія
Савчук Андрій Сергійович , 9 клас, ІІІ місце
Коткудак Іван Михайлович , 11 клас, І місце

Економіка
Коткудак Іван Михайлович , 11 клас, ІІ місце

Хімія
Калаур Ігор Миколайович , 11клас, ІІ місце

Математика
Станіславчук Ярослав Олександрович, 7 клас, І місце
Панасюк Інна Вікторівна , 10 клас, ІІ місце

Фізика
Калаур Ігор Миколайович , 11клас, І місце

Астрономія
Калаур Ігор Миколайович , 11клас, ІІІ місце

Інформатика
Костюк Дмитро Юрійович, 8 клас, ІІ місце
Дмитерчук Вадим В’ячеславович, 11 клас, І місце

Інформаційні технології
Щербатюк Сергій Петрович, 11 клас, ІІ місце

Трудове навчання (обслуговуюча праця)
Смолярчук Софія Миколаївна, 8 клас, ІІІ місце
  В.Соколик, директор

Переглядів: 712 | Додав: fizichka | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Календар
«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2017