Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 18.01.2019, 18:49


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 137


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Зазеленіє навіть пень,
коли почує добрий день.
Народне прислів’я

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей,задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов у школі проводився тиждень «ВИХОВУЄМО ТОЛЕРАНТНІСТЬ».
У ході проведення тижня був проведений конкурс емблем на тему «Ні-насильству!», «Толерантність для мене – це…», оформлено тематичний стенд "Я – толерантна людина». Проведено лінійку «Виховуємо толерантність». Переможцем у конкурсі емблем визнано учнівський колектив 9-В класу, класний керівник Найчук Т. Є., за оригінальність роботи відмічено учнівські колективи 5-А та 5-Б класів. Серед учнів 1 – 4-х класів педагог-організатор та представники учнівського самоврядування Мисько Т., Чуліпа Я., Савчинська І. організували перегляд мультфільмів згідно тематики Тижня, провели цікаві вікторини. У 6 - Б класі відбувся відкритий виховний захід «Толерантність – основа сучасного спілкування» , класний керівник Кондрась Л. Ф.. Під час заходу учні дізналися про правила спілкування у сучасному суспільстві, усвідомили поняття «толерантна людина», обговорили правила поведінки друзів, брали участь у ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: misluant | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

В гості до учнів Козинського колегіуму завітали представники Радивилівського районного центру зайнятості. Представник центру зайнятості Зоя Василівна Маркевич познайомила учнів 9 – 11 класів з різними видами професій, можливістю навчання у навчальних закладах Центру зайнятості для здобуття робітничого фаху, презентувала цікаву відео презентацію про сучасний вибір професій. Особливо зацікавила школярів інформація про те, що державна служба зайнятості здійснює загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допомагає молодим українцям визначитись із найбільш оптимальною для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні. Саме тестування абсолютно нескладне, але дуже корисне. Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості випускнику не потрібно попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню випускник отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина. Отож, думаймо про майбутнє сьогодні, обираймо свій шлях і пам’ятаймо «Як добре, коли у людини є можливість вибрати собі професію не за потребою, а за власними бажання ... Читати далі »

Переглядів: 101 | Додав: misluant | Дата: 21.11.2017 | Коментарі (1)

Переглядів: 113 | Додав: fizichka | Дата: 20.11.2017 | Коментарі (0)

      У Козинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів колегіум відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів з теми «Результативний урок: завдання, форми, методи, прийоми роботи». Драганчук О.П.-керівник МО, висвітлила присутнім питання сучасного уроку через перегляд презентації «Сучасний урок – основа ефективної та якісної освіти» та історичну довідку. Цікаво пройшла ділова гра «Професійно проведений урок – шлях до якості знань учнів», де кожен педагог під час виконання вправ міг проявити свою творчість, ерудованість, поділитись досвідом. Актуальний інструктаж «Особливості інтегрованого уроку» провела колегам Демчук Т.В. – вчитель вищої категорії Козинського НВК. Презентацію інтегрованого уроку з використанням інноваційних методів та прийомів роботи продемонструвала Хільницька В.В.- вчитель вищої категорії Рудня – Почаївського НВК. Активно обговорили питання, що стосуються початкової освіти нової української школи.

Переглядів: 268 | Додав: fizichka | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

       На базі Козинського НВК « Школа -  колегіум»  відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури. Засідання проведено у формі методичного кейсу «Формування ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури». Керівник МО Сова О.В. підготувала доповідь - презентацію з теми «Реалізація концепції нової української школи на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури. Члени  методоб’єднання  мали змогу переглянути презентацію «Ціннісні концепти нової української школи». Всі члени МО отримали словник сучасного вчителя. Досить активно і жваво пройшла дискусія «Використання комп’ютерних технологій на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури». Як приклад того, що використання комп’ютерних технологій – необхідний засіб сучасного освітнього середовища, члени МО переглянули бук трейлер повісті «Захар Беркут» І.Франка, де вдало поєднано історичне минуле і події сьогодення, створений учнями.

          Вчитель Рудня – Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст.  Квецко О.Я. підготувала методичні рекомендації з питання «Формування комунікативн ... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: fizichka | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

31 жовтня 2017 року на базі Козинського НВК «Школа-колегіум» відбулося методичне об’єднання вчителів суспільного дисциплін.  Тема семінару «Формування ключових  та предметних компетентностей  на уроках суспільних дисциплін». 

Учасники методичного кейсу обговорювали  різні питання з плану семінару.  Одним з яких реалізація Концепції «Нова українська школа» на уроках суспільних дисциплін.  

Переглядів: 99 | Додав: fizichka | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

2 листопада на базі Козинського НВК відбулось засідання м/о вчителів художньо-естетичного циклу. На засіданні були присутні вчителі, які викладають образотворче мистецтво, музичне мистецтво, інтегрований курс «Мистецтво», художню культуру у школах Козинської ОТГ. Засідання проводилось згідно із заздалегідь затвердженим планом. Керівник мо Місюрка Л. А. розповіла про формування творчих компетентностей учнів шляхом використання інноваційних технологій на уроках інтегрованого курсу «Мистецтво». Розповідь була підтверджена змістовними слайдами. Під час практичної частини засідання вчителі у доброзичливій, невимушеній атмосфері обмінялись власним досвідом щодо застосування інноваційних підходів на сучасному уроці. Своїми напрацюваннями щодо формування ключових, предметних компетентностей на уроках образотворчого мистецтва поділилась педагог з багаторічним стажем, вчитель Рудня-Почаївської ЗОШ Легконець О. В. Під час обговорень вчителі вказали на велике значення ігрової діяльності на уроках художньо-естетичного спрямування та ознайомилися з онлайн-ресурсами, де є цікаві вправи для дозвілля і навчання, зокрема, сайт https://learningapps.org/display?v=pg6yoq9ha17.
Місюрка Л. А.
Переглядів: 101 | Додав: misluant | Дата: 15.11.2017 | Коментарі (0)

Кожна людина мріє жити в успішній країні, почуватися безпечно і бути впевненою у завтрашньому дні. Жити у країні, де всі люди рівні перед законом. Корупція – негативне явище у суспільстві, з яким ведеться боротьба на державному рівні. З метою формування негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища, серед учнів Козинського колегіуму відбувся конкурс малюнків «Україна без корупції». Роботи переможців: Конашевського Назара, учня 5-Б класу, учениць 9-А класу Сови Іванни, Братащук Василини, візьмуть участь у ІІ етапі обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед учнів навчальних закладів.
Місюрка Л. А.

Переглядів: 123 | Додав: misluant | Дата: 15.11.2017 | Коментарі (0)

31 жовтня на базі Козинського НВК відбулось засідання м/о вчителів іноземних мов. На засіданні були присутні вчителі англійської та німецької мов шкіл, що знаходяться на території Козинської ОТГ. Засідання проводилось згідно із заздалегідь затвердженим планом.
По першому питанню виступила Хмара І.В., вчитель англійської мови Козинського НВК. Вона підготувала презентацію до своєї доповіді «Психолого-педагогічна підтримка особистісного розвитку обдарованого старшокласника». Цікавою і змістовною була презентація на тему «Роль позакласної діяльності у формуванні в учнів позитивної мотивації до вивчення ІМ», представлена Конашевською Н.О.- вчителькою Рудня-Почаївської ЗОШ.
Під час практичної частини засідання вчителі у невимушеній атмосфері обмінялись власним досвідом та напрацюваннями щодо застосування інноваційних підходів на сучасному уроці ІМ. Своїми здобутками поділилась педагог з багаторічним стажем, вчитель-методист Іващуківської філії Козинського НВК Кузьміч А.С.
Такі засідання дають змогу бути в курсі всіх нововведень та запозичити досвід колег.

Керівник м/о Фесюк І.М.

Переглядів: 96 | Додав: fizichka | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

7 листопада 2017 року в приміщені Козинського НВК «школа-колегіум» відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів 3 – 4 і 5 – 11 класів. Метою конкурсу є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
Учні 3 – 4 класів отримали для виконання п’ять завдань із курсу навчального предмета «Українська мова». Одне – творче, інші – на перевірку знань, умінь і навичок з лексики, орфоепії, будови слова та орфографії. Усі завдання виконувалися українською мовою протягом години. 
Роботи учнів, які набрали найвищу кількість балів у своїй паралелі й посіли І місце у конкурсі. Результати виконаних робіт свідчать, що вчителями української мови ведеться робота з обдарованими дітьми, застосовується творчий підхід до реалізації вимог програми, пошук, застосування інтерактивних джерел і методів навчання. Велика увага приділяється розвитку зв’язного мовлення та словниковій роботі на уроці. 
Вітаємо переможців І етапу конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
-Перець Анастасію Петрівну – 3 клас
-Повх Яну Борисівну -  4 клас
-Гуцманюк Марію Олександрівну – 5 клас
-Хмару Владислав ... Читати далі »

Переглядів: 137 | Додав: fizichka | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 36 37 »
Форма входу
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2019