Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.10.2018, 19:42


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 135


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

З 30 жовтня по 5 листопада - осінні канікули. Радісна пора для школярів, але період особливої відповідальності за безпеку дітей для батьків.
Адміністрація Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум» Козинської сільської ради Рівненської області доводить до Вашого відома вимоги щодо контролю за дотриманням правил поведінки неповнолітніх дітей із боку батьків, а саме:
-обмеження перебування дітей у вечірній та нічний час у місцях масового відпочинку та закладах дозвілля в осінньо-зимовий період в будні дні до 20.00, у вихідні та святкові дні - до 21.00. У весняно-літній період в будні дні до 21.00, у вихідні та святкові дні; - до 22.00;
-недопущення вживання дітьми алкогольних, токсичних , хімічних та наркотичних речовин;
-обмеження контактів із малознайомими людьми;
-недопущення випадків бродяжництва та жебракування;
- недопущення випадків скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень;
-дотримання інструкцій з безпеки життєдіяльності.
Пам'ятайте, що Ви несете відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини у вихідні дні, позаурочний та канікулярний час! Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із ст. 184 Кодекcу Законів України про адміністративні правопорушення. Встановленно законодавством України відповідальності батьків за утримання, виховання та навчання дітей Конституціє ... Читати далі »

Переглядів: 153 | Додав: misluant | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)

Учні Козинського колегіуму стали учасниками обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ». У І турі, який проводився в ОТГ, взяли участь учні Савчук Юлія з піснею М. Шпак «Мати Україна» (номінація: соліст, 3 вікова категорія, естрадний спів), Політило Анастасія виконала пісню Р. Квінти, П. Маги «Мир над Україною» (номінація: соліст, І вікова категорія, естрадний спів), дует у складі Дмитра Кундеуса та Савчук Юлії виконав пісню П. Солодухи «Біля тополі» (номінація: дует, ІІІ вікова категорія, естрадний спів). Всі вокалісти здобули друге почесне місце, за умови, що І місце у конкурсі не було присвоєно виконавцям. На обласному рівні честь громади захищала наша юна і талановита Політило Анастасія, здобувши почесне 4 місце. Нових успіхів тобі, Анастасіє. Хай буде удача завжди з тобою, і чекає попереду багато яскравих перемог.
Місюрка Л. А.

Переглядів: 73 | Додав: misluant | Дата: 20.10.2017 | Коментарі (0)

Учнівський та педагогічний колектив взяв активну участь у зборі продуктів для воїнів АТО. А також, підготовили маскувальну сітку білого кольору. Плести сітку – не легка справа (знайти сітку потрібного розміру, знайти багато тканини білого кольору, розрізати тканину на смужки за певним розміром, правильно пов’язати смужки), але, завдяки дружнім зусиллям учнів, ми добилися успіху. Наш колектив готовий завжди надавати допомогу воїнам АТО. Єдине бажання усіх – хай буде мир на Україні!

Місюрка Л. А.

Переглядів: 72 | Додав: misluant | Дата: 15.10.2017 | Коментарі (0)

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, День Української Повстанської Армії.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, у Козинському НВК було проведено ряд заходів, присвячених пам’яті Героїв Майдану, бойовим подвигам сучасних захисників Вітчизни – воїнам АТО, Дню українського козацтва, 75- річниці створення УПА та нашій рідній Україні. Учнівський колектив 6-А класу (класний керівник Ковальчук О. М.) запросив на загальношкільний виховний захід - година козацької звитяги «І покажем, що ми браття козацького роду». Школярі розповіли про основні етапи розвитку війська українського, згадали легендарні сторінки історії, пов’язані із звитягою українських воїнів, виконали патріотичні пісні «Подай, дівчино, руку на прощання», «Україна – це ми», продемонстрували елементи «бойового гопака». На виховному заході прозвучав єдиний заклик до молоді і школярів: будьмо патріотами, адже, той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може. Патріотичні почуття є в кожного з нас, і ми маємо прагнути зробити щось важливе для своєї Батьківщини, посприяти її процвітанню.
... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: misluant | Дата: 15.10.2017 | Коментарі (0)

Вчити — значить вселяти надію.
Луї Арагон
Перша неділя жовтня – професійне свято працівників сфери освіти. День Вчителя!
Школярі якнайкраще привітали своїх вчителів, висловили подяку за працю, знання і турботу. Дарували своїм наставникам квіти, створили стінгазети. Особливу концертну програму підготували учні 11 класів за підтримки класних керівників Дубинецької Н. Г. та Ногачевського В. П.. Тут було усе: шанобливі звертання, щирі побажання, вишукані компліменти та безпосередні жарти. Лунали пісні у колективному виконанні одинадцятикласників та соло Савчук Юлії, Кундеуса Дмитра, всіх зачарував танець у виконанні Павлюка Івана та Василюк Ірини. Особливо безпосередньо лунали привітання від першокласників. Змістовні гумористичні сценки про шкільне життя підняли настрій усім глядачам. Всі із задоволенням переглянули жартівливий відеофільм, знятий одинадцятикласниками, на тему улюблені вислови наших вчителів. У фіналі свята учні та батьки пригостили всіх надзвичайно смачним і гарним тортом. Доречі, наші випускники мали нагоду відчути себе у ролі вчителя під час Дня дублера. Здається, цей експеримент може вплинути на вибір професії окремими нашими випускниками. Дякуємо одинадцятикласникам за чудове свято. А для вас, дорогі вчителі, ще раз луна ... Читати далі »

Переглядів: 71 | Додав: misluant | Дата: 05.10.2017 | Коментарі (0)

Щоб здоровим, сильним бути,
Треба нам про сум забути.
Спортом треба всім займатись
І частіше усміхатись!
Бо усміхнена людина –
Це здоров`я половина!
Учні Козинського колегіуму спортивні, сильні, рухливі. Наше улюблене заняття – рух і гра. Всі школярі навчального закладу прийняли активну участь у заходах з нагоди Дня фізкультури і спорту. Весело та емоційно відбулася «Спортивна естафета» серед учнів 3 класів. Вчитель фізкультури Курсик О. Г. підібрав цікаві вправи з м’ячем, впевненно та чітко організував змагання між школярами. Вчителі фізкультури Ногачевський В. П., Бохонко В. О. організували товариську зустріч з футболу, за результатами якої, із кращих гравців школи, було укомплектовано об’єднану команду ОТГ із гри у футбол. Протягом тижня учні школи під час перерв були активними учасниками музичної зарядки, проведення якої організували представники учнівського самоврядування, учениці 9-А класу Сова Іванна, Зима Олександра, Бондарчук Софія, Булига Саша. Отож, пам’ятаймо: рух — це життя, він зміцнює здоров’я, а заняття фізкультурою – запорука хорошого самопочуття.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 60 | Додав: misluant | Дата: 03.10.2017 | Коментарі (0)

  1. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 №1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 16.08.2017 за  №1014/ 30882 зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року буде проведено з 22 травня до 14 липня 2018 року.
  2. Зменшився перелік навчальних предметів для вибору до 11: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія та географія.
    Цьогоріч не буде проводитись ЗНО з російської мови.
  3. ... Читати далі »
Переглядів: 114 | Додав: fizichka | Дата: 02.10.2017 | Коментарі (0)

Шановні освітяни, учні 11-х класів, батьки учнів!

Система освіти України зазнає суттєвих змін, спрямованих на її покращення. Зазнала суттєвих змін як система вступу до вищих навчальних закладів України, так і система зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), продовжують змінюватися й умови проведення державної підсумкової атестації (далі – ДПА).

На базі Рівненського обласного інституту післядипломної освіти як структурний підрозділ функціонує кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти, одним і завдань якого є інформаційно-методичний супровід проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Рівненщині, здійснення експертизи якості освіти та моніторингу якості освітнього середовища.

Враховуючи значні зміни, що стосуються організації та проведення ЗНО у 2018 році, значну кількість осіб, яка потребує оперативного донесення всієї інформації, коментарів, обміну думок, консультацій щодо умов, формату проведення ЗНО, було прийнято рішення про створення на пор ... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: fizichka | Дата: 02.10.2017 | Коментарі (0)

Новий навчальний рік розпочато. Для нас - це дуже навіть "новий", тому, що ми навчаємось уже в опорному закладі Козинської об'єднаної територіальної громади.

Наш заклад оновився: на 1 млн.100 тис. грн придбано навчальні кабінети: фізики, хімії, біології, географії, історії, української мови та літератури, іноземної мови, початкового навчання, музичного мистецтва. Наші школярі тепер мають можливість спостерігати за зорями за допомогою телескопа, виконувати науково-дослідницькі роботи, використовуючи сучасне обладнання.

Наші вихованці з радістю навчаються в кабінетах із новими меблями: партами та стільцями, які регулюються по висоті, стінками. Також, естетичного вигляду додають сучасні стенди.

І ще одна в нас велика перемога в конкурсі "Золота лілія": "Спортивна гордість", "Освітянин року", "Подія року", "Заклад року", "Талант року. Діти". За кожну номінацію - 10 тисяч гривень. І всі це кошти підуть на розвиток закладу. Приємно, але ми добре знаємо: щоб щось мати - треба наполегливо працювати.

Нарешті ми дочекалися "тепла" в школі: замінено всю систему опалення; 150 вікон на енергозберігаючі та 9 пластикових дверей.

Зроблено, також, капітальний ремонт внутрішньої вбиральні. Замінено водопровід, у їдальню придбано новий посуд, обладнання. Великою радістю для учнів, які проживають на відстані більше 3 км, став новий автобус ATAMAN. Коли в закладі буде 2 а ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: fizichka | Дата: 07.09.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 81 | Додав: fizichka | Дата: 22.07.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 34 35 »
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018