Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 11:12


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 137


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

З нагоди Дня Збройних Сил України в Козинському НВК відбувся товариський турнір з волейболу, учасниками якого стали команда Козинського відділення МНС, учнівська збірна та команда вчителів закладу. Гра пройшла емоційно, динамічно, в напруженій боротьбі. Переможцями турніру стали наші гості – команда МНС. Вітання переможцям!!! Учнівський колектив 8-Б класу та класний керівник Сова С. С. підготували урочисту лінійку «Сила. Воля. Мужність», під час якої читали патріотичні вірші, прозвучали вітання юнакам з нагоди свята, познайомили з історією сучасною українського війська.
Серед юнаків 10 – 11 класів відбулося змагання із розбирання і збирання автомата та спорядження магазина набоями на час. Хлопці продемонстрували свої практичні вміння та знання зброї.
Ногачевський Віктор Петрович, вчитель предмету «Захист Вітчизни», організував для учнів 10 класу екскурсію у Музей бойової слави ТСОУ у с. Козин, під час якої школярі дізналися про особливості служби наших земляків на територіях, де проводилися бойові дії. Особливу увагу юнаків привернули почесні грамоти, кубки, медалі Козинської автошколи Товариства сприяння обороні України. Всі заходи спрямовані на відзначення значної ролі Збройних Сил України у підтримці державою свого незалежного статусу.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 118 | Додав: misluant | Дата: 13.12.2017 | Коментарі (0)

Футбол, звичайно, добра справа!
Для молодих людей забава…
Та й для старих у злую днину
Це – щирих радощів година!
10 грудня – Всесвітній день футболу. Його грали у Древньому Китаї, Греції, Римі. Весь сучасний світ або грає у футбол, або вболіває. Наші школярі є великими шанувальниками цієї гри. Доказом цього є успіх юнацької футбольної команди Козинського НВК, яка посіла ІІІ місце в обласних змаганнях з футболу. З нагоди Всесвітнього дня футболу у Козинському НВК відбувся турнір із футзалу між учнівськими командами 8 – 11 класів. У запеклій боротьбі перемогу здобули юнаки 10 класу. Поступившись в одній грі, команда 11 класу здобула ІІ місце. Почесне ІІІ місце посіли команди 8 та 9 класів. Гасло наших спортсменів: «Ми просто любимо футбол, його, як матір, неможливо не любити».

Місюрка Л. А.

Переглядів: 100 | Додав: misluant | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови – Братащук Василину, ученицю 9 класу  та Василюк Ірину, ученицю 11 класу, які здобули ІІІ місце  у цій олімпіаді (вчитель Фесюк І.М.). Бажаємо натхнення, віри у власні сили та  подальших перемог!

Вітаємо Братащука Олександра, учня 8 класу (І місце), Зиму Анастасію, ученицю 7 класу (ІІІ місце), Вахрушеву Тетяну, ученицю 10 класу (ІІ місце), які стали переможцями у ІІ етапі Всеукраїнських  олімпіад  з хімії (учитель Гусарук Надія Євгеніївна). Молодці! Так тримати!

Переглядів: 110 | Додав: fizichka | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

1 грудня – День боротьби зі СНІДом. З метою формування здорового способу життя у класах проведено тематичні бесіди. Соціальний педагог Гуцманюк В. В. організувала заняття з елементами тренінгу «ВІЛ/СНІД. Це стосується кожного» для учнів 8-9 класів, «ВІЛ/ СНІД та його профілактика» для учнів 10-11 класів, де розглянули ситуації, які несуть небезпеку для здоров’я і життя школярів та дії учнів з метою захисту. Практичний психолог Работій М. В. провела лекцію для учнів 6 класів «Чума ХХІ ст..», під час якої розглянули питання виникнення, протікання та небезпечності СНІДу. Для учнів 9 класів, під керівництвом практичного психолога, відбувся тренінг «СНІД. Ми обираємо здоров’я», де визначили основні правила для збереження здоров’я людини, яких потрібно дотримуватись у повсякденному житті. Відбулася зустріч учнів 10 – 11 класів із медичним працівником. Курсик Людмила Володимирівна розповіла про види інфікування та познайомила школярів із засобами захисту від цієї хвороби. Дана зустріч допомогла учням краще зрозуміти серйозність хвороб та небезпеки, які існують у сучасному суспільстві.
Місюрка Л. А.

Переглядів: 98 | Додав: misluant | Дата: 05.12.2017 | Коментарі (0)

Шахи та шашки – це інтелектуальний вид спорту з давніми історичними традиціями та потенційними можливостями. Ці ігри розвивають логічне мислення, просторову уяву, уважність і цілеспрямованість, сприяє покращанню пам’яті, формує витримку та почуття відповідальності за доручену справу. Учні, яким притаманні ці якості навчаються у Козинському НВК «школа-колегіум». Команда юних шахматистів у складі Бохонко Олександра, Братащука Віталія та Семенюк Діани учнів 10 класу, тренер Бохонко В.О., та команда із шашків у складі Братащука Олександра, Хмару Владислава та Дубинецької Марії , тренер Ногачевський В.П. здобули перемогу серед команд ОТГ . Бажаємо успіхів командам у наступних турах змагань, який відбудеться у м. Дубно 2 грудня 2017 року.
Панасюк Т. І.
Переглядів: 93 | Додав: misluant | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади учнів Козинського НВК «школа-колегіум» 

з інформатики:
Юзюка Володимира, учня 10 класу — ІІ місце та його вчителя Кульбацьку Олену Федорівну;

з німецької мови
Левченко Софію, ученицю 8 класу - ІІ місце
Братащук Василину, ученицю 9 класу - ІІІ місце
Романа Владислава, учня 10 класу - ІІІ місце
та їх вчителів Іващук Тетяну Леонідівну, Ковальчук Оксану Михайлівну та Кузьміч Антоніну Степанівну

з трудового навчання
Романа Владислава, учня 10 класу - ІІ місце
та його вчителя Дубинецького Павла Олексійовича

з української мови та літератури
Василюк Ірину, ученицю 11 класу— ІІ місце
Братащук Василину, ученицю 9 класу - ІІІ місце
Вахрушеву Тетяну, ученицю 10 класу - ІІІ місце
та їх учителів Стародуб Ірину Василівну та Курсик Інну Степанівну

з географії 
Павлюка Івана, учня 11 класу - ІІІ місце
Вахрушеву Тетяну, ученицю 10 класу - ІІ місце
Братащук Василину, ученицю 9 класу - ІІІ місце
Братащука Олександра, учня 8 класу - ІІІ місце
та їх учителя Сову Степана Семеновича

з математики
Хмару Владислава, учня 6 класу - І місце
Продуна Артема, учня 7 класу - ІІІ місце
Бохонко Олександра, учня 10 класу - ІІІ місце
та їх учителів Левандовську Катерину Вікторівну та Щербатюк Галину Григорівну
Віримо, що Ваші план ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: misluant | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

У період з 20 по 24 листопада 2017 року в закладі проведено Тиждень історії, який пройшов під гаслом «Хто не знає свого минулого, той немає майбутнього». До його проведення активно долучилися учні колегіуму та вчителі історії.
В день відкриття Тижня було проведено лінійку до дня Гідності та Свободи та відкритий виховний захід «Сини землі української» учнями 7 класу (кл.кер. Дзецько Т.В.).
Бібліотекар Краплич О. А. провела учням закладу огляд історичної літератури, яка рекомендується для позакласного читання.
Вчитель історії Фаєвський С.В. організував перегляд та обговорення фільму «Легенда про княгиню Ольгу» для учнів 5-6 класів . Динамічно, емоційно насичено пройшла гра-подорож у минуле, проведена Півтораком В.І. з учнями 5-6 класів. Історичний турнір «Перший мільйон» серед учнів 7-11 класів проведений Савчуком В.Г. визначив найкращих знавців історії: 8 клас - Братащук О, , 9 клас – Сова І.
,10 клас – Пасєка В.,11 клас – Савчук Ю.. Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – гра LG- Еврика «Видатні українці» в 9-10-х класах (вчителі Півторак В.І., Мулик Р.Д.), історичний марафон 7-11 класи (вчителі Півторак В.І., Савчук В.Г., Фаєвський С.В..) та брейн-ринг у 8-10 класах (вчителі Мулик Р.Д.,Фа ... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: misluant | Дата: 04.12.2017 | Коментарі (0)

Однією з актуальних проблем, які стоять перед сучасним українським суспільством є подолання і профілактика будь-яких проявів насильства щодо особистості. Так в рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» в Козинському НВК відбулося засідання МО класних керівників та пройшов тренінг для педагогів «Насилля в учнівському середовищі». Для проведення тренінгу були запрошені класні керівники та інші педагогічні працівники, яких зацікавила тема заходу. Учасники заходу знаходили асоціації до слова «насилля», з’ясували значення терміну «насильство», ознаки насильницьких дій, переглянули відеоряд про види насильства щодо дітей, наслідки такого насильства для суспільства та самих дітей, а також про шкільний булінг. Отриману інформацію учасники тренінгу змогли закріпити, працюючи в малих групах. Також розглянули можливі наочні ознаки дітей, які зазнають насильства, жорстокого поводження та на основі цього виконали практичні завдання.

Гуцманюк В. В.

Переглядів: 103 | Додав: misluant | Дата: 01.12.2017 | Коментарі (0)

Звіт про використані кошти Козинським НВК «Школа –колегіум», Іващуківською та Гранівською філіями в 2017 році

Із залишків освітньої субвенції

  • на капітальний ремонт: заміна вікон, дверей, системи опалення  виділено 2853220 грн., на даний час використано 2670212.80 грн
  • на придбання автобусів виділено 2142700 грн ;  1267000 грн виділено із місцевого бюджету; придбано 1 автобус  за 1690000 грн ; проведено відкриті торги по закупівлі другого автобуса, на даний час підписано договір про закупівлю автобуса.

Із спеціального фонду за 11000 грн придбано електроплиту для Іващуківської філії; за 24900 грн  придбано 3 ноутбуки (для опорного закладу та філій)

... Читати далі »

Переглядів: 131 | Додав: derik | Дата: 28.11.2017 | Коментарі (0)

Голодомо́р 1932—1933 років — геноцид українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932–1933 роках шляхом створення штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані.
Саме такими словами розпочалась лінійка в Козинському НВК"школа-колегіум". Учні 8 класу підготували презентацію на основі історичних фактів про голодомор, а вчитель історії Савчук В.Г. розповів про мету створення голодомору та його наслідки. Захід закінчився вшануванням пам'яті загиблих хвилиною мовчання.
Думаю цей захід змусив задумались кожного присутнього про цінність людського життя в умовах тоталітаристичного правління.

Учениця 11-А класу
Савчук Юлія

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 96 | Додав: juliasavchuk25 | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 36 37 »
Форма входу
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2019