Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.02.2018, 09:28Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 129


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Кожен учень у Козинському колегіумі вже знає, що із сусідами-поляками вітатися потрібно, вигукуючи слово «cześć». В рамках місячника Європи в закладі відбувся захід «Подорож до Польщі», який підготувала керівник гуртка «Польська мова» - Братащук Ірина Володимирівна. Вчитель розповіла про особливості польської мови та її спорідненість з українською мовою, свою розповідь підтвердила цікавими, змістовними слайдами. На завершення Ірина Володимирівна продемонструвала відео, де учні могли почути живу польську мову. Школярі з цікавістю сприймали інформацію і намагалися повторювати польські слова.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 61 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

Вишиванка – символ Батьківщини,
Дзеркало народної душі.
Юрій Лазірко
День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Цей одяг пройшов крізь віки і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Цього дня було організовано тематичну лінійку «Символи української вишивки», виховні години «Вишиванка – наша гордість» та флеш-моб. Дрес-кодом дня була вишиванка. Вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки, учні хизувалися оригінальними, святковими сорочками-вишиванками, виконували українські пісні.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 59 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

«Спочатку було Слово…» і все у нашому житті починається з думки, з промовленої ідеї. Людина, яка майстерно володіє словом – обдарована Богом. Зустріч із такими майстрами пера відбулася у стінах Козинського НВК. До нас у гості завітали український поет, художник, скульптор, іконописець, різьбяр, автор і виконавець пісень Микола Тимчак з м. Дубно та поетеса Галина Гнатюк з м. Радивилів. Митці познайомили учнів із своєю біографією, роздумами про талант поета, про сьогодення в нашій державі, розповіли про творчі надбання, декламували вірші. Галина Гнатюк читала дитячі вірші, ліричну поезію, приділила увагу останнім подіям на сході України:
Горить на сході...А Україна
Заснула твердо.
Удар лозою! Буди, бо згине,
Свячена вербо!..
Ставаймо, люде! Пора до герцю -
Година грізна...
Свячена вербо! Удар по серцю!
Іще ж не пізно!..
(«А на Сході горить» 2014)
Микола Тимчак продемонстрував автобіографічний фільм, поділився спогадами про дитинство. Школярі слухали вірші та пісні у виконанні автора, Дітей зацікавили власні різьбярські вироби майстра.
Над старими яворами
Білих буслів білі діти
Зранку-раночку дзьобами
Вчаться рідно клекотіти.
І рідненько тьохка в лузі
Соловей до солов’яти,
А мене навча матуся
Рідним с ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

16 травня 2017 року учнівська команда Козинського НВК «Школа-колегіум» «Стимул» взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який проводився на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області. При підготовці до конкурсу учнями, згідно положення були виготовлені 3 плакати на тему здорового способу життя, 3 фото-роботи. Команда продемонструвала літературно-музичну композицію на тему «Ми обираєм здоров’я» та взяла участь у вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя», де Павлюк Уляна, учениця 9-А класу, зайняла ІІ місце та нагороджена дипломом за перемогу. Команда «Стимул» отримала подяку за активну участь у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я».


Місюрка Л. А.

Переглядів: 54 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

Команда учнів Козинського НВК «Школа – колегіум» «Компас», у складі Недбала Василя, Братащук Василини (8-А клас), Пасєки Василя, Вахрушевої Тетяни, Павлюк Уляни, Воловчук Дарини (9 клас), Савчук Юлії, Павлюка Івана (10-А клас), стала учасником ХIХ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців «Моя земля — земля моїх батьків». Керівник команди – Сова Степан Семенович. Учні мали змогу проявити себе у напрямах туристсько-краєзнавчої і дослідницької роботи, підвищити свій рівень у туристсько-спортивних змаганнях. Програма зльоту передбачала роботу за напрямами історичного краєзнавства, географічного краєзнавства, екології, археології, фольклору та етнографії. Школярі взяли участь у основних видах змагань: проходження туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту, робота творчих майстерень та проведення залікових конкурсів (фольклорної пісні, в'язання туристських вузлів, та конкурс « Презентація команди»).
Наші здобутки:
ІІІ місце на туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті;
ІІІ місце у конкурсній програмі;
ІІ місце здобула Братащук Василина у номінації «Творчі майстерні», напрям «Геологія»;
ІІ місце зайняла Павлюк Уляна у номінації «Творчі майстерні», напрям «Фольклор та етнографія»;
ІІІ місце у конку ... Читати далі »

Переглядів: 65 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 52 | Додав: fizichka | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення, 9 травня – 72 річницю Перемоги над нацизмом у Європі, День Перемоги. Учнівський та педагогічний колектив вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війни. Учні 10-А класу декламували поезію, виконали пісні, присвячені подіям у Другій світовій війні. До пам’ятників загиблим у роки війни односельцям, воїнам Червоної армії, воїнам УПА були покладені квіти, вінки. Пам’ять всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. На урочистому заході виступив Голова громади Костюк Юрій Андрійович, який закликав не забувати страшних подій 72-річної давності, шанувати пам’ять про людей, які ціною свого життя виборювали незалежність нашої держави. Як зазначив Юрій Андрійович, «наша боротьба, війна українців, була не простою, тому що відбувалася на два фронти, проти ворогів із заходу та сходу. Ця війна принесла для українців великі втрати, спричинила страшні трагедії, знищення цілих родів, поколінь. Тому дуже важливо цінити нашу незалежність, вистояти в теперішній непростий час, берегти і зміцнювати державу Україна».


Місюрка Л. А.

 

Більше світли, відео на нашій сторінці у соцмережі: ВКонтакте

Переглядів: 69 | Додав: misluant | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)

«Шануймо природу» - закликали всіх учнів школи учасники шкільної екологічної агітбригади «Сполох». Учасники агітбригади Поліщук Інна, Бондарчук Софія, Недбало Василь, Гусарук Ангеліна, Правник Юлія, учні 8-А класу, розповіли про екологічні загрози на нашій планеті, значення природи у житті людини, познайомили з правилами збереження навколишнього середовища. Виступ був енергійний, динамічний, сповнений закликів до учнів про свідоме ставлення до екології, від стану якої залежить наше майбутнє. Учні аргументували науковими фактами, декламували поезію, співали пісні, інсценізували сценки. Не будьмо байдужими, шануймо природу, адже доля планети в наших руках.


Місюрка Л. А.

Більше світли, відео на нашій сторінці у соцмережі: ВКонтакте

Переглядів: 65 | Додав: misluant | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)

«Ми букварик прочитали, про усе на світі взнали, дуже мудрі стали!» - сказали своє слово першокласники Козинського колегіуму і запросили всіх на свято «Прощання з Букварем». До свята готувались заздалегідь: класоводи Рудишина Світлана Григорівна і Правник Мар’яна Василівна продумували сценарій, роздавали ролі, навчали сценічної культури і хвилювались, неначе першокласниці; батьки з дітьми вдома всоте повторювали заучений віршик, підбирали одяг, дбали про зовнішній вигляд, про здоров’я малечі і теж хвилювались, неначе самі прощались з букварем. І лише учні 1-х класів почувалися справжніми героями дня. Впевнено поводилися на сцені, декламували вірші, розігрували сценки, виконували пісні, позували перед фото- і відеооб’єктивами. Справжньою окрасою свята став танець «Українська полька» у виконанні першокласників під керівництвом вчителя Школи мистецтв Кущука Василя Івановича. Побажаймо нашим талановитим наймолодшим учням в майбутньому бути завжди активними у всіх шкільних справах, наполегливими у навчанні і стати справжньою гордістю навчального закладу.


Місюрка Л. А.

Більше світли, відео на нашій сторінці у соцмережі: ВКонтакте

Переглядів: 61 | Додав: misluant | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)

Традиційними для школярів нашого закладу стали зустрічі з компетентними фахівцями, лікарями місцевої поліклініки. Лікар Войцеховська Галина Дмитрівна підготували для школярів 9 – 10 класів цікаву та пізнавальну розповідь про шкідливий вплив радіації на людину, про порядок дій при радіаційній загрозі. Школярі дізнались про негативні наслідки наймасштабнішої в історії людства техногенної катастрофи і вивчили 5 головних формул захисту від радіації: 1. Захищатися і митися, 2. Особливий стиль прибирання, 3. Меню для захисту від радіації, 4. Ліки від радіації, 5. Особиста гігієна.

Переглядів: 65 | Додав: misluant | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 31 32 »
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018