Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 18.01.2019, 18:46


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 137


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Пов’язане Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½ÑЗ метою  пропаганди фізичних та астрономічних знань, підвищення інтересу учнів до фізики, астрономії та космонавтики, розвитку ініціативи, учнівської творчості; виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації; професійної орієнтації  з 09.04 по 13.04. 2018 року у закладі та філіях проходив Тиждень фізики та астрономії. До участі в тижні фізики та астрономії долучися учні 7-11 класів. Крім загальних заходів протягом тижня проводилися тематичні ігри і конкурси в кожному класі. Перший день тижня розпочався із оголошення на шкільній лінійці плану проведення тижня фізики та астрономії.
У перший день учні 7-9 класів опорного закладу та філій вправлялися у розгадуванні кросвордів та ребусів. Другий день тижня розпочався фізичною вікториною «Фізика навколо нас» переможцем якого стали: Курсик І.,учениця 8 класу та Продун А., учень 7 класу. Відповіді цих учнів були точними і правильними. Виховний захід «Всесвіт нам бентежить мрії», проведений Хмарою Л.В., принесли незабутні враження всім учням, які вивчають фізику, і тим, які будуть її вивчати, а також викликали неймовірне захоплення та заохочення до вивчення фізики, набуті знання якої є ... Читати далі »

Переглядів: 98 | Додав: fizichka | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

У Козинському НВК «Школа –колегіум» відбулися батьківські збори майбутніх першокласників нової української школи. З вітальним теплим словом до присутніх звернулася Смолярчук Галина Степанівна - директор колегіуму. Психологічні засади навчання НУШ презентувала практичний психолог Работій Марія Володимирівна. Вчителі майбутніх перших класів Гуцманюк Віта Вікторівна, Бабич Марія Григорівна, Петрів Любов Михайлівна, Павлова Галина Володимирівна поділилися досвідом роботи, планами на майбутнє та підготували ігрову програму для дітей. Я із колегою Шпачинською Іриною Олександрівною з метою створення позитивної емоційної атмосфери, сприяння згуртуванню та знайомству батьків провели тренінгові вправи та анкетування. Найбільше зраділи майбутні першокласники ляльковій виставі, яку підготувала бібліотекар Краплич ... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: fizichka | Дата: 19.04.2018 | Коментарі (0)

З метою збереження народних традицій та з нагоди свята Благовіщення у Козинському колегіумі відбувся майстер-клас із виготовлення ангела у стилі ляльки-мотанки. Ангел – Божий вісник, який оберігає людей,є посередником між ними і Богом. Вчитель Цюприк Ольга Володимирівна познайомила учнів із технологією виготовлення ляльки-мотанки – символу української культури, народного оберегу. Особливо дітей захопила техніка створення виробу: намотування ниток і стрічок на тканну основу і ніякого шиття. Учасники майстер-класу були у захваті від результатів своєї праці.
Ольга Володимирівна удосконалює власну майстерність, створюючи нові вироби, приймає участь у виставках творчих робіт. Зокрема, роботи майстрині ми можемо побачити на виставці «Великодня писанка», що проходить у обласній бібліотеці м. Рівне з 4 по 22 квітня та на виставці писанок у Дубенському замку (3-16 квітня), де Ольга Володимирівна провела майстер-клас з виготовлення писанок разом з іншими відомими майстрами народної творчості.
Місюрка Л. А.
Переглядів: 81 | Додав: misluant | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

02 квітня 2018 року на базі Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст. – колегіум» відбувся навчальний семінар для вчителів художньо-естетичних предметів закладів загальної середньої освіти, що у 2018-2019 навчальному році будуть працювати у 1 класі. Захід відбувся на виконання наказу Рівненського ОІППО від 05.03.2018 № 48/1 «Про організаційні питання щодо підготовки вчителів предметів мистецької освітньої галузі, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках, для роботи в умовах Нової української школи », розпорядження відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської від 29.03.2018 № 01-47/205
У заході взяли участь 10 учителів художньо-естетичних предметів.
Семінар включав теоретичний і практичний блок. В межах теоретичної частини виступила керівник методичного об’єднання вчителів художньо-естетичних дисциплін Місюрка Л. А.. Присутні познайомились із особливостями впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, з новими типовими освітніми програмами мистецької освітньої галузі, з сучасними методами та прийомами формування наскрізних умінь засобами музичного та образотворчого мистецтва.
Під час практичного блоку учасники навчального семінару познайомились за допомогою відео перегляду із сучасними методами організації слухання та інтерпретації музики в початкових класах, із новітніми підходами до організації практичної роботи на уроках образотворчого мистецтва, із нетрадиційними технік ... Читати далі »
Переглядів: 70 | Додав: misluant | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

З метою популяризації читання, з нагоди Міжнародного дня дитячої книги у Козинському НВК з 26 по 30 березня проведено Тиждень дитячої та юнацької книги. Бібліотекарі Краплич Оксана Андріївна та Козачук Леся Миколаївна влаштували для учнів захопливе книжкове екстрім-шоу «Подорож у Книгограй», на якому всіх присутніх запросили у морську подорож, перевірили знання дітей про «героїв морських оповідей», а найкращих «матросів» - Недбала В. (9-А кл.), Віжицьку І. (6-Б кл.), Воловчук Д. (10 кл.), нагородили почесними медалями. Емоційно і весело відбулася екскурсія школярів 1 класу в бібліотеку «Мандруємо Книжковим містом», де їх чекала вистава «Колобок» у виконанні аматорського лялькового театру під керівництвом Краплич О. А.. У віртуальну подорож «Бібліотека – книжчин дім» запросила учнів 4-х класів бібліотекар ПШБ с. Козин Козачук Л. М., під час якої розповіла про правила розміщення книг, швидкого пошуку інформації та навчила дітей користуватися каталогами книг. Учні 9-А класу у співпраці з класним керівником Фесюк І. М. підготовили загальношкільний захід - пізнавальну годину «Сторінками цікавих книг». Школярі дізналися про найбільшу і найменшу, найважчу і найлегшу книги, історію виникнення книги, визначили користь читання та здобули інф ... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: misluant | Дата: 10.04.2018 | Коментарі (0)

В рамках роботи «Обдаровані діти» 3 березня відбувся навчальний браунбег для учнівських активів «Добре товариство важливіше за суперництво». До Козинського НВК завітали члени учнівського самоврядування Рудня-Почаївської ЗОШ, Ново–Пляшівської ЗОШ та Іващуківської ЗОШ. Метою браунбегу було відкорегувати та закріпити уміння учнів працювати над спільним вирішенням проблеми. За допомогою та під наставництвом педагогів Панасюк Т.І. та Трачук О.О. учні вчилися працювати у мобільних групах та доносити інформацію незнайомій аудиторії, аналізувати поведінку товаришів та домовлятися. У процесі роботи було створено та обговорено правила співпраці та підготовки до організації заходів, які ... Читати далі »

Переглядів: 167 | Додав: fizichka | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

Свято Пасхи недалечко,
Люди звичай бережуть,-
Розмальовують яєчка,
Пишні пасочки печуть.
Розпочалися перші приготування до Великодня і у стінах Козинського колегіуму. Класний керівник 5-Б класу Цюприк Ольга Володимирівна провела майстер-клас із виготовлення писанки зі своїми вихованцями. Діти навчалися розписувати писанки, дізналися про зміст закодованих символів, традиційну орнаментику та колорит. Ольга Володимирівна познайомила учнів з видами писанок, розповіла про способи їх створення та запропонувала навчитися одній з найпопулярніших технік написання – за допомогою бджолиного воску, писачка, свічки та нестримної уяви кожного. Особливо хлопців зацікавили способи видування яйця за допомогою шприца. Учні із задоволенням створювали свої шедеври та кожен гордився власною писанкою. В перспективі Ольга Володимирівна спрямовує своїх вихованців на вивчення і відтворення великодніх ігор, веснянок. Збереження і продовження великодніх традицій є важливим для наших дітей. Традиція - це та частина нашого минулого, яка допомагає з вірою і надією дивитися у майбутнє та сповнює наші серця любов’ю.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 114 | Додав: misluant | Дата: 27.03.2018 | Коментарі (0)

В Козинському НВК відбулася зустріч педагогічного колективу з представником Центру правових та політичних досліджень соціологом Андрусишиним Юрієм Романовичем. Юрій Романович провів бесіду на тему «Безпека життєдіяльності жителів громади». Під час дискусії учасники зустрічі обговорили питання безпеки місцевих доріг, нічного освітлення населених пунктів, оснащення медичних закладів, співпраці з органами поліції, місцеві екологічні загрози, несанкціоновані смітники, встановлення відео нагляду в закладах освіти та населених пунктах. Ці питання обговорювалися з метою публічного виявлення проблем та майбутнього їх вирішення в процесі розвитку громади, користуючись досвідом інших громад та власними напрацюваннями. Зустріч відбулася в рамках проекту «Підвищення рівня підзвітності поліції та органів місцевого самоврядування перед громадами та налагодження діалогу через прийняття Комплексних програм розвитку безпеки у 18 територіальних громадах західний областей України» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Місюрка Л. А.

Переглядів: 90 | Додав: misluant | Дата: 21.03.2018 | Коментарі (0)

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 19 березня 2018 року.
Абітурієнти, які бажають вступати до закладів вищої освіти, а також учні (студенти) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та закладів вищої освіти І-ІІ р.а., котрі складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО ПОВИННІ зареєструватись на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.
Де можна отримати бланк заяви і як його заповнити?
Сформувати заяву реєстраційну картку можна зі спеціальної програми на сайтах УЦОЯО (testportal.gov.ua) чи ЛРЦОЯО (lv.testportal.gov.ua), роздрукувати її, заповнити, вклеїти 2 ідентичні фотокартки розміром 3Х4 см у відведених місцях. Видрукувати контрольно - інформаційний лист.
Які документи потрібно вкласти у пакет разом із реєстраційною карткою?
1) копію паспорта (документа, що посвідчує особу);
2) копію атестата (для випускників попередніх років);
3) додаткові документи за потреби:
для створення особливих умов - оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о;
при зміні прізвища - копію документа про зміну прізвища;
у разі запиту щодо участі у додатковій сесії - заява, а також ориг ... Читати далі »

Переглядів: 115 | Додав: fizichka | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні всі згадують великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. 7 березня у Козинському колегіумі було проведено Шевченківське свято «Уклін тобі земний, Тарасе!» Організаторами свята стали учнівський колектив 6-А класу під керівництвом класного керівника Ковальчук Оксани Михайлівни та вчитель української мови та літератури Курсик Інна Степанівна.
Учні 6-А класу чудово декламували вірші поета. Яскраво показали акторську майстерність Хмара Владислав, Козіцький Артем, Ковальчук Анастасія. Діти зіграли епізоди із життя маленького Тарасика. Учні 9-А класу стали героями Шевченкових творів.
Усіх присутніх загартувала гра бандуристів, які завітали до нас із Козинської школи мистецтв та Сови Ольги Володимирівни. Учениця 11-А класу, Юлія Савчук, виконала пісню «Бандуристе, орле сизий».
Свято усім присутнім дуже сподобалось. А пісні, які співали, вже півтора століття виконує український народ, а скільки ще співатиме – залежить від нас з вами. Адже нам творити долю української пісні, української мови, українського народу.
Тож нехай «Заповіт» великого Кобзаря стане заповітом для нас – зберегти мову народу, його звичаї, його пісні й пронести через віки у майбуття.

Курсик І. С.

Переглядів: 104 | Додав: misluant | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 36 37 »
Форма входу
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2019