Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 13:32Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 129


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

7 листопада 2017 року в приміщені Козинського НВК «школа-колегіум» відбувся І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів 3 – 4 і 5 – 11 класів. Метою конкурсу є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
Учні 3 – 4 класів отримали для виконання п’ять завдань із курсу навчального предмета «Українська мова». Одне – творче, інші – на перевірку знань, умінь і навичок з лексики, орфоепії, будови слова та орфографії. Усі завдання виконувалися українською мовою протягом години. 
Роботи учнів, які набрали найвищу кількість балів у своїй паралелі й посіли І місце у конкурсі. Результати виконаних робіт свідчать, що вчителями української мови ведеться робота з обдарованими дітьми, застосовується творчий підхід до реалізації вимог програми, пошук, застосування інтерактивних джерел і методів навчання. Велика увага приділяється розвитку зв’язного мовлення та словниковій роботі на уроці. 
Вітаємо переможців І етапу конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
-Перець Анастасію Петрівну – 3 клас
-Повх Яну Борисівну -  4 клас
-Гуцманюк Марію Олександрівну – 5 клас
-Хмару Владислав ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: fizichka | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (0)

У Козинському НВК «школа-колегіум» стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі брали участь учні 5-11 класів. Результати виконаних робіт свідчать про обізнаність школярів із життєвим та творчим шляхом Т. Шевченка, його живописною спадщиною. Виконувались також і творчі роботи за творами видатного письменника. Про особливості  проведення мовно-літературного конкурсу розповіла Курсик І.С. Творчого натхнення та перемог побажала Іськович Ю.І..Переможцями конкурсу визначили учасників: - Грановську Марію Іванівну- 5 клас, Хмару Владислава Юрійовича –6 клас, Столяр Вероніку Анатоліївну– 7 клас, Левченко Софію Михайлівну – 8 клас, Братащук Василину Петрівну – 9 клас, Вахрушеву Тетяну Михайлівну – 10 клас, Савчук Юлію Петрівну – 11 клас. Переможцям бажаємо успіху у ІІ етапі цього конкурсу!

Переглядів: 31 | Додав: fizichka | Дата: 08.11.2017 | Коментарі (0)

Вчителі фізики Козинської ОТГ зібрались у своєму опорному закладі – Козинському НВК «Школа-колегіум» 3 листопада для обговорення нагальних проблем стосовно навчання фізики. У формі круглого стола пройшла бесіда про самоосвіту вчителів фізики. Адже, самоосвіта вчителя є необхідною умовою професійної діяльності педагога. Суспільство завжди ставило і буде ставити перед вчителем високі вимоги. Для того, щоб вчити інших, потрібно знати більше, ніж інші. Тому самоосвіта є головним завданням кожного вчителя.

На засіданні обговорювали наявне обладнання у кабінетах для проведення фронтальних і лабораторних робіт, намагались знайти шляхи розв’язку проблеми, пов’язаної із браком приладів. Фізика – наука більш експериментальна ніж спостережувальна, тому наявність фізичного обладнання у школі є необхідною умовою для успішного її засвоєння. ... Читати далі »

Переглядів: 41 | Додав: fizichka | Дата: 07.11.2017 | Коментарі (0)

30 жовтня на базі Козинського НВК "Школа-колегіум" згідно плану методичного обєднання вчителів інформатики відбулося його засідання. Зустріч учителів проходила згідно плану. Керівник мо вчитель інформатики Кульбацька О.Ф. розповіла вчителям про «Самоосвіту як розвиток творчих можливостей вчителя». Виступ був підкріплений презентацією. Кожен вчитель мав можливість висловити свою думку стосовно власної самоосвіти. За результатами анкетування визначено рівень самоосвіти кожного вчителя. Було проаналізовано різні ступені самоосвіти. Вчителі дізналися про недоліки власної самоосвіти, взяли на озброєння теоретичний матеріал для самовдосконалення.

Кульбацька О. ознайомила вчителів із он-лайн ресурсами, які вона використовує на уроках, рекомендує дітям для проведення дозвілля.  Це сайти https://www.playcodemonkey.com/, https://code.org/, ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: fizichka | Дата: 07.11.2017 | Коментарі (0)

Осінні канікули, що розпочалися 30 жовтня 2017 року продовжуються на тиждень. На навчання - 13 листопада!

Переглядів: 37 | Додав: fizichka | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

У Козинському НВК відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху «Школа – острів безпеки», під час якого організовуються та проводяться різні заходи такі, як конкурси малюнків «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя», єдині уроки правил дорожнього руху, вікторини на тему «Вивчи правила і знай та завжди їх пам’ятай», тематичні виставки в бібліотеці та багато інших. Активну участь у проведенні тижня безпеки дорожнього руху взяли представники учнівського самоврядування, які організували щоденний рейд «Я – пішохід»: спостерігали за поведінкою учнів на дорозі та надавали допомогу при потребі. Учасники аматорського лялькового театру під керівництвом Краплич О. А. підготували цікаву і змістовну виставу для учнів початкових класів «Як Зайчик правила поведінки на дорозі вчив». Дані заходи були спрямовані на формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 26 | Додав: misluant | Дата: 28.10.2017 | Коментарі (0)

З 30 жовтня по 5 листопада - осінні канікули. Радісна пора для школярів, але період особливої відповідальності за безпеку дітей для батьків.
Адміністрація Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум» Козинської сільської ради Рівненської області доводить до Вашого відома вимоги щодо контролю за дотриманням правил поведінки неповнолітніх дітей із боку батьків, а саме:
-обмеження перебування дітей у вечірній та нічний час у місцях масового відпочинку та закладах дозвілля в осінньо-зимовий період в будні дні до 20.00, у вихідні та святкові дні - до 21.00. У весняно-літній період в будні дні до 21.00, у вихідні та святкові дні; - до 22.00;
-недопущення вживання дітьми алкогольних, токсичних , хімічних та наркотичних речовин;
-обмеження контактів із малознайомими людьми;
-недопущення випадків бродяжництва та жебракування;
- недопущення випадків скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень;
-дотримання інструкцій з безпеки життєдіяльності.
Пам'ятайте, що Ви несете відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини у вихідні дні, позаурочний та канікулярний час! Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із ст. 184 Кодекcу Законів України про адміністративні правопорушення. Встановленно законодавством України відповідальності батьків за утримання, виховання та навчання дітей Конституціє ... Читати далі »

Переглядів: 51 | Додав: misluant | Дата: 27.10.2017 | Коментарі (0)

Учні Козинського колегіуму стали учасниками обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Поліська січ». У І турі, який проводився в ОТГ, взяли участь учні Савчук Юлія з піснею М. Шпак «Мати Україна» (номінація: соліст, 3 вікова категорія, естрадний спів), Політило Анастасія виконала пісню Р. Квінти, П. Маги «Мир над Україною» (номінація: соліст, І вікова категорія, естрадний спів), дует у складі Дмитра Кундеуса та Савчук Юлії виконав пісню П. Солодухи «Біля тополі» (номінація: дует, ІІІ вікова категорія, естрадний спів). Всі вокалісти здобули друге почесне місце, за умови, що І місце у конкурсі не було присвоєно виконавцям. На обласному рівні честь громади захищала наша юна і талановита Політило Анастасія, здобувши почесне 4 місце. Нових успіхів тобі, Анастасіє. Хай буде удача завжди з тобою, і чекає попереду багато яскравих перемог.
Місюрка Л. А.

Переглядів: 28 | Додав: misluant | Дата: 20.10.2017 | Коментарі (0)

Учнівський та педагогічний колектив взяв активну участь у зборі продуктів для воїнів АТО. А також, підготовили маскувальну сітку білого кольору. Плести сітку – не легка справа (знайти сітку потрібного розміру, знайти багато тканини білого кольору, розрізати тканину на смужки за певним розміром, правильно пов’язати смужки), але, завдяки дружнім зусиллям учнів, ми добилися успіху. Наш колектив готовий завжди надавати допомогу воїнам АТО. Єдине бажання усіх – хай буде мир на Україні!

Місюрка Л. А.

Переглядів: 29 | Додав: misluant | Дата: 15.10.2017 | Коментарі (0)

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва, День Української Повстанської Армії.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, у Козинському НВК було проведено ряд заходів, присвячених пам’яті Героїв Майдану, бойовим подвигам сучасних захисників Вітчизни – воїнам АТО, Дню українського козацтва, 75- річниці створення УПА та нашій рідній Україні. Учнівський колектив 6-А класу (класний керівник Ковальчук О. М.) запросив на загальношкільний виховний захід - година козацької звитяги «І покажем, що ми браття козацького роду». Школярі розповіли про основні етапи розвитку війська українського, згадали легендарні сторінки історії, пов’язані із звитягою українських воїнів, виконали патріотичні пісні «Подай, дівчино, руку на прощання», «Україна – це ми», продемонстрували елементи «бойового гопака». На виховному заході прозвучав єдиний заклик до молоді і школярів: будьмо патріотами, адже, той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може. Патріотичні почуття є в кожного з нас, і ми маємо прагнути зробити щось важливе для своєї Батьківщини, посприяти її процвітанню.
... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: misluant | Дата: 15.10.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 30 31 »
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018