Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 23.05.2018, 02:02Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 132


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Ой дай, Боже, святок діждати,
Підем до діда колядувати.
А в нашого діда є багато хліба:
Два стіжки жита, а третя пшениця
На палянці,
А четвертий гречки на гречаники.
А пятий - вівса.
Та й колядка вся.
Народна коляда
Завмерла земля – диво здійснилося – Спас світу народився. Величає Його весь християнський світ, славить Немовля вся Україна. Прозвучали величальні пісні на честь народження Христа і в Козинському колегіумі. У закладі відбувся традиційний фестиваль «Різдвяна зірка». Свято пройшло у два тури: для 1-4 класів та 5-11 класів. Кожний клас підготовив до виконання колядку або щедрівку та невеличке віншування. Учнівські колективи розучили цікаві колядки, одягнули народний одяг, використали атрибути різдвяних свят: зірку, вертеп, дідуха, кутю, пшеницю. Особливо запам’яталися виступи учнів 4-Б кл. з колядою «Дзень-дзелень», колядників 3-Б кл., які виконали колядку «Україна колядує», маленьких музикантів 1-А класу, які супроводжували виконання коляди «Старий рік минає» грою на дитячих інструментах. У другому турі всіх зачарували учні 5-Б класу, об’єднавши дві колядки в єдину, дзвінкоголосі дівчата 6-А класу виконали коляду « ... Читати далі »

Переглядів: 93 | Додав: misluant | Дата: 23.01.2018 | Коментарі (0)

Вчися, сину, азбуки – прийде хліб сам в руки.
Народне прислів’я

14 грудня у Козинському НВК проведено День батьківського самоврядування. Кожен тато або мама мали змогу, з допомогою вчителя або самостійно, провести урок у класі, де навчається їх дитина. Обов’язкова умова участі у дні самоврядування – тема уроку повина бути корисною, доступною і цікавою для дітей. Заняття на тему формування здорового способу життя проведені у 2-А кл. Зубкевич Іриною Степанівною, 4-А кл. Совою Оксаною Василівною, 5-А кл. Донець Наталією Сергіївною. У 3-А кл. Зима Олександр Вікторович провів цікаве заняття з математики. Про життєві та фінансові компетентності, які необхідні у сучасному світі, розповів учням 5-Б кл. Жакун Юрій Петрович. Зосередженими та уважними були школярі 4-Б, 5-А, 6-Б, 10 класів під час занять з християнської етики, які провели Богдан Йосип Васильович, Мулик Віктор Петрович, Роман Михайло. Виховне заняття на тему дружби і спілкування відбулося у 5-А кл. під керівництвом Жук Валентини Миколаївни. Про особливості професії соціального працівника розповіла учням 10 класу Воловчук Світлана Василівна. Усі батьки навідмінно справились із непростим завданням. Учні із захопленням сприймали матеріал та виявили бажання, щоб проведення Дня батьківського самоврядування стало традиційним.

Місюрка Л. А.

... Читати далі »

Переглядів: 109 | Додав: misluant | Дата: 26.12.2017 | Коментарі (0)

1 клас - 27.12 початок о 10 год

5-7 класи - 27.12 початок о 14 год

2-4 класи - 28.12 початок о 10 год

8-11 класи - 28.12 початок о 17 год

Переглядів: 65 | Додав: fizichka | Дата: 26.12.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо Сову Іванну, ученицю 9 класу (вчитель Савчук В.Г.), яка 20 грудня 2017 року зайняла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства. Віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і твоя перемога в інтелектуальному випробуванні. Успіхів Тобі, творчих злетів!

Переглядів: 87 | Додав: fizichka | Дата: 21.12.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови

Братащук Василину, ученицю 9 класу - ІІІ місце та Василюк Ірину, ученицю 11 класу— ІІІ місце

та їх вчителя Фесюк І.М.

з історії

... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: fizichka | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

13 грудня учні 9-А та 9-Б класів запросили всіх бажаючих на виставу «Андрію, я конопельки сію». Глядачі поринули у атмосферу традиційних українських вечорниць в ніч на Андрія. Адже, апостола Андрія Первозванного в Україні дуже шанували, згідно переказів, він проповідував християнство в самому Царгороді, на побережжях Чорного моря та в околицях нашої столиці - Києва. Тому колись вечорниці були дуже поширені, вважалися парубочим святом, оскільки у Андріївську ніч парубкам дозволено бешкетувати і робити різні збитки, а дівчата цієї ночі можуть дізнатись свою долю. В стінах закладу звучали українські народні пісні «Ой у вишневому садочку», «Гарна я на вроду», «По дорозі жук, жук», «А мій милий чорнобривий». Хлопці і дівчата жартували, оповідали цікаві історії та грали в різні ігри. І хоча сучасна молодь про всі прогнози дізнається із інтернету та не обійшлося без традиційного ворожіння про майбутнє заміжжя. Запросили пана Калитинського і пана Коцюбинського, всі юнаки мали змогу кусати калиту. Завершилося дійство традиційним пригощанням всіх присутніх варениками звичайними та із сюрпризами. Андріївські вечорниці – це чудова нагода для молоді зібратись. Згадати, як колись наші предки святкували, проводили вільний час, готувались до новорічних, різдвяних свят.

... Читати далі »

Переглядів: 84 | Додав: misluant | Дата: 19.12.2017 | Коментарі (0)

Графік

проведення новорічних ранків, вечорів

у Козинському НВК «Школа-колегіум»

... Читати далі »
Переглядів: 93 | Додав: fizichka | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

З 04.12 по 08.12.2017 року у філіях та опорній школі проведено тиждень правових знань. Цей тиждень - включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи. У закладі було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.
Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, на якій вчитель історії та права, Мулик Ріта Дмитрівна коротко розповіла про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права та ознайомила учнів з «Конвенцією ООН про права дитини». Бібліотекар Краплич О.А. підготувала книжкову правову експозицію з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини та громадянина. Протягом тижня проведено єдиний урок в 1-11 класах «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Мета уроку: закріпити і поглибити правові знання та навички учнів; сприяти поширенню правової культури; формувати почуття поваги до людей, які охороняють правопорядок та спокій у суспільстві. У розгадуванні ребусів та кросвордів змагалися учні 7-11 класів. Перемога дісталася учениці 9 класу Сові Іванні.
Учні середньої та старшої школи створили колаж на тему «Ми проти насильства та жорстокості» та підготували правовий бюлетень „Кримінальна відповідальність за хуліганство”, що поглибило знання дітей про їх права, зазначен ... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: misluant | Дата: 18.12.2017 | Коментарі (0)

З нагоди Дня Збройних Сил України в Козинському НВК відбувся товариський турнір з волейболу, учасниками якого стали команда Козинського відділення МНС, учнівська збірна та команда вчителів закладу. Гра пройшла емоційно, динамічно, в напруженій боротьбі. Переможцями турніру стали наші гості – команда МНС. Вітання переможцям!!! Учнівський колектив 8-Б класу та класний керівник Сова С. С. підготували урочисту лінійку «Сила. Воля. Мужність», під час якої читали патріотичні вірші, прозвучали вітання юнакам з нагоди свята, познайомили з історією сучасною українського війська.
Серед юнаків 10 – 11 класів відбулося змагання із розбирання і збирання автомата та спорядження магазина набоями на час. Хлопці продемонстрували свої практичні вміння та знання зброї.
Ногачевський Віктор Петрович, вчитель предмету «Захист Вітчизни», організував для учнів 10 класу екскурсію у Музей бойової слави ТСОУ у с. Козин, під час якої школярі дізналися про особливості служби наших земляків на територіях, де проводилися бойові дії. Особливу увагу юнаків привернули почесні грамоти, кубки, медалі Козинської автошколи Товариства сприяння обороні України. Всі заходи спрямовані на відзначення значної ролі Збройних Сил України у підтримці державою свого незалежного статусу.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 77 | Додав: misluant | Дата: 13.12.2017 | Коментарі (0)

Футбол, звичайно, добра справа!
Для молодих людей забава…
Та й для старих у злую днину
Це – щирих радощів година!
10 грудня – Всесвітній день футболу. Його грали у Древньому Китаї, Греції, Римі. Весь сучасний світ або грає у футбол, або вболіває. Наші школярі є великими шанувальниками цієї гри. Доказом цього є успіх юнацької футбольної команди Козинського НВК, яка посіла ІІІ місце в обласних змаганнях з футболу. З нагоди Всесвітнього дня футболу у Козинському НВК відбувся турнір із футзалу між учнівськими командами 8 – 11 класів. У запеклій боротьбі перемогу здобули юнаки 10 класу. Поступившись в одній грі, команда 11 класу здобула ІІ місце. Почесне ІІІ місце посіли команди 8 та 9 класів. Гасло наших спортсменів: «Ми просто любимо футбол, його, як матір, неможливо не любити».

Місюрка Л. А.

Переглядів: 67 | Додав: misluant | Дата: 12.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 33 34 »
Форма входу
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018