Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 08:07


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 136


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин
У 2011/2012 навчальному році у початковій школі державній підсумковій атестації підлягають результати навчальної діяльності учнів четвертих класів з української мови (мова і читання) та математики

Державна підсумкова атестація з української мови проводиться з метою перевірки мовленнєвих умінь учнів будувати речення, зв’язні тексти, висловлювати міркування, власну думку за допомогою різних мовних засобів, практично застосовувати мовні знання з фонетики, лексики, граматики, орфографії відповідно до державних вимог щодо рівня навчальних досягнень учнів із зазначеного предмета.

Атестація проводиться за посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 4 клас» (авт. Пономарьова К.І., Вашуленко М.С., Дубовик С.Г. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012).

Атестаційні роботи з української мови складаються із семи завдань, різних за рівнем складності, серед яких: чотири тестові завдання закритого типу, що передбачають вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих; одне відкрите завдання, виконання якого вимагає короткої письмової відповіді; текст для списування (55-60 слів); одне творче завдання – письмове зв’язне висловлювання на задану тему (5-7 речень). ... Читати далі »

Переглядів: 1052 | Додав: fizichka | Дата: 11.02.2012 | Коментарі (0)

У 2011/2012 навчальному році атестація в основній школі проводиться з п'яти навчальних предметів: української мови, біології, географії, математики, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу

У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.

З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

Випускники основної школи загальноосвітніх навчальних закладів (класів, груп) з навчанням мовами національних меншин, які прибули із закордону і почали вивчати українську мову в поточному навчальному році, замість атестації з цього предмета можуть, за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, та рішенням педагогічної ради, проходити атестацію з мови навчання.

Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою і проводиться в письмовій формі (диктант) за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України по радіо і телебаченню в день проведення атестації. Перевірці під час державної підсумкової атестації підлягають уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам’ятовування; уміння ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації.

На проведення атестації відводиться 1 астрономічна година. Відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту. Використання учнями допоміжних джерел (словники, довідники, підручники тощо) не допускається. ... Читати далі »

Переглядів: 718 | Додав: fizichka | Дата: 11.02.2012 | Коментарі (0)

У 2011/2012 навчальному році державна підсумкова атестація в старшій школі проводиться з трьох предметів: української мови, профільного предмета, та предмета за вибором

Державна підсумкова атестація в старшій школі проводиться з трьох предметів:

  • українська мова;
  • профільний предмет (для учнів які навчалися у класах з профільним навчанням), історія України або математика (для учнів, які навчалися у класах універсального профілю);
  • предмет за вибором.

При вивченні двох профільних предметів (наприклад, фізики і математики у фізико-математичному профілі) атестацію складають із одного з них замість предмета за вибором.

Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою і проводиться у формі переказу без творчого завдання за текстом, визначеним Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за посібником: «Збірник переказів для державної підсумкової атестації з української мови. 11 клас» (укл. Шелехова Г.Т., Новосьолова В.І., Ярмолюк А.В. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2012) і оголошеним по радіо та телебаченню в день проведення атестації.

Тексти цього збірника відповідають навчально-методичним вимогам до докладного переказу, що в повному обсязі дає змогу перевірити формування в учнів комунікативних умінь (сприйняття почутої інформації, докладне її відтворення, самостійне визначення предмета й завдань висловлювання, добір для їх вирішення потрібних мовних засобів тощо) та орфографічних і пунктуаційних навичок.

На виконання завдання державної підсумкової атестації з української мови в 11 класі відводиться 90 хвилин, протягом яких учні докладно відтворюють первинний текст запропонованого переказу з урахуванням його смислової і структурної цілісності (без додаткового творчого завдання). Переказ проводиться за традиційною методикою.

Державна підсумкова атестація з української літератури в 11-му класі за курс повної загальної середньої освіти проводиться у формі тестування ... Читати далі »

Переглядів: 938 | Додав: fizichka | Дата: 11.02.2012 | Коментарі (1)

Летять літа, мов бистрі води,
І не вернути їх назад.
А нам не віриться сьогодні,
Що Вам уже – 55.
Хай нових днів ще буде безліч,
Без ліку щастя і пісень,
Прийміть вітання найщиріші
В цей світлий ювілейний день.
Здоров’я, щастя зичим не на рік
На все життя бажаєм його щиро.
Щоб радісним і довгим був Ваш вік
З добром, любов’ю, спокоєм і миром.
Переглядів: 1088 | Додав: fizichka | Дата: 27.12.2011 | Коментарі (0)

Вчитись нелегко буває,
Та наука завжди хороша.
Кожна в світі людина знає,
Що знання - то найлегша ноша.
Щирі слова подяки линуть сьогодні нашим учням, переможцям та призерам другого етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін: Коткудаку Івану, Борисюк Марії, Костюк Оксані, Ногачевській Віті, Мельничук Катерині, Калауру Ігорю, Дмитерчуку Вадиму, Савчуку Юрію, Іващук Ірині та їхнім наставникам: Сові Степану Семеновичу, Савчуку Володимиру Григоровичу, Гуцманюк Віті Вікторівні, Кульбацькій Олені Федорівні, Дзецько Тетяні Василівні, Хомич Ганні Олексіївні, Соколик Вірі Семенівні. Скільки потрібно було докласти зусиль, щоб радістю засяяли обличчя наших школярів. Іван уже третій рік поспіль здобуває перше місце з географії, а Марійці, Оксані, Катерині, Юрі, Віті поталанило вперше, і ось - перемога із правознавства, біології, німецької мови, економіки. Треба згадати і добрим словом призерів районної олімпіади: Калаура Ігоря, який зайняв друге місце з хімії та третє з фізики, Дмитерчука Вадима - друге місце з інформатики, Іващук Ірину - третє місце з німецької мови.
Лише навчання, пошук нових знань розвиває творчі здібності учнів. Переможці, ми бажаємо вам зберегти азарт до навчання, щоб вас не зупиняли перепони та тяжкі випробовування.
Прийміть наші щирі вітання. ... Читати далі »
Переглядів: 499 | Додав: fizichka | Дата: 21.12.2011 | Коментарі (1)

30 листопада 2011 року наш заклад демонстрував освітянські родзинки. Панасюк Т.І. організувала батьківську громаду першокласників  та разом із психологом Войцеховською С.В., класним керівником Рудишиною С.Г., соціальним педагогом Воловчук С.В.  розповідали про адаптацію школярів до навчання, грали в ділові ігри, проводили анкетування з батьками.  На заняття було запрошено і медсестру Курсик Л.В., яка порадила, як зберегти здоров’я першокласників, організувати режим дня, щоб дитина витримувала необхідне навантаження. Було рекомендовано оптимальний ... Читати далі »

Переглядів: 1098 | Додав: fizichka | Дата: 01.12.2011 | Коментарі (0)

У Козинському освітньому окрузі - як у родині: медицина, освіта, культура - єдині. Тому й зібралися всі 29-30 листопада 2011 року на освітянські родзинки. Програма була дуже різноманітна. Найперше 29 листопада 2011 року стартувала Рудня-Почаївська ЗОШ. Родзинкою закладу є впровадження музейної педагогіки ... Читати далі »

Переглядів: 815 | Додав: fizichka | Дата: 01.12.2011 | Коментарі (0)

9 листопада у День української писемності та мови на Українському радіо відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності, пише Освіта.

Диктант розпочнеться о 13.30 на Першій та Третій програмах Українського радіо. Він традиційно складатиметься зі 100-120 слів.

Учасників, які напишуть його без помилок, отримають призи. Перевірятимуться лише диктанти, що будуть надіслані 9 і 10 листопада на адресу Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001.

Взяти участь у написанні диктанту можуть всі охочі. Щороку кількість учасників диктанту національної єдності зростає.

Посилання на онлайн українського радіо: http://www.nrcu.gov.ua/tvhall.php?q=http://www.tvhall.tv/nrcu/.

Радіо працює лише в Internet Explorer (ІЕ). Тому, слід копіювати адресу, відкривати ІЕ, в рядок адреси вставити скопійоване. Насолоджуйтесь нашим рідним українським радіо в онлайні! 

Переглядів: 802 | Додав: fizichka | Дата: 08.11.2011 | Коментарі (0)

До уваги батьків!
В Козинському НВК діє консультативний центр для батьків.
Ви можете звертатися із запитаннями:
- соціалізація дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім'ї;
- вікових, психологічних особливостей дітей;
- психологічної готовності до навчання у школі;
- організації ігрової діяльності;
- організації харчування дітей вдома;
- створення умов для загартування і оздоровлення;
- соціального захисту дітей із різних категорій сімей.
Графік роботи: кожен четвер з 14 по 16 год.

З повагою практичний психолог Войцеховська С.В.


Переглядів: 451 | Додав: fizichka | Дата: 12.10.2011 | Коментарі (0)

Зверніть увагу на зміни в розкладі. До деякого часу буде існувати тимчасовий роклад уроків. Про зміни буду інформувати.
Тимчасовий розклад для учнів
Переглядів: 478 | Додав: fizichka | Дата: 12.10.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 31 32 33 34 35 36 »
Форма входу
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018