Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.04.2019, 05:08


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 139


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

З 14 по 18 листопада в Козинському НВК, з нагоди відзначення міжнародного Дня толерантності, пройшов тиждень «Виховуємо толерантність». Практичний психолог Войцеховська Світлана Василівна провела тренінг «Всі різні – всі рівні», під час якого учні детально дослідили причини виникнення  конфліктів, дізналися про правила толерантного спілкування. Відбулися заняття з елементами тренінгу «Толерантність врятує світ» (5 клас) та «На доброму серці світ тримається» (6 клас), де учні, під керівництвом практичного психолога, дослідили значення терміну «толерантність», дізналися про правила поведінки у сучасному суспільстві, аналізували ситуації від імені іншої особи, розкрили характеристики толерантної та не толерантної людини. Про особливі прояви толерантності у різних країнах світу учні дізналися під час відеоекскурсії «Основи терпимості у різних країнах світу», яку організувала соціальний педагог Работій Марія Володимирівна. Під керівництвом соціального педагога відбувся тренінг «Толерантність у нашому житті» (5 клас) та арт-тренінг «Якого кольору толерантність» (9 клас), на якому школярі визначали власну толерантну позицію, перебуваючи під впливом
різних творів мистецтва. Учні закл ... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: fizichka | Дата: 26.11.2018 | Коментарі (0)

Вітаємо Братащук Василину, ученицю 10 класу (вчитель Курсик І.С.) та Вахрушеву Тетяну ученицю 11 класу (вчитель Стародуб І.В.), які зайняли третє місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і дома, з вчителями і самостійно. У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (обслуговуюча праця) Сова Іванна, учениця 10 класу(вчитель Сова Н.М.), зайняла ІІІ місце. Щиро вітаємо ... Читати далі »

Переглядів: 58 | Додав: fizichka | Дата: 23.11.2018 | Коментарі (0)

Більше фото з події16 листопада 2018 року  у Козинському НВК «Школа-колегіум» проведено семінар з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності за участю Гаврилюка Миколи Степановича - завідувача навчально - консультаційним пунктом. Учасники семінару переглянули презентацію «Основи ЦЗ. Надзвичайні ситуації мирного і воєнного часу». У ході ділової гри «Цивільний захист та безпека життєдіяльності у мережі загальноосвітніх навчальних  закладів громади» опрацьовано нормативні документи з питань ЦЗ. З метою якісного виконання  вимог нормативно - правових актів щодо  захисту працівників від впливу наслідків надзвичайних ситуацій із членами комісій опорного закладу проведено тестування та переглянуто навчальні фільми, запропоновані НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 41 | Додав: fizichka | Дата: 17.11.2018 | Коментарі (0)

Вітаємо Вахрушеву Тетяну та Братащук Василину, які в ll етапі Шевченківського конкурсу здобули lll місце

Вітаємо Сову Іванну із lll місцем у ll етапі Всеукраїнської олімпіади із трудового навчання.

Бажаємо успіхів і перемог у наступних конкурсах та олімпіадах. Хай щастить вам, дівчата. Ви - наша гордість закладу!

Переглядів: 32 | Додав: fizichka | Дата: 15.11.2018 | Коментарі (0)

Маленькі Нушівці із захопленням дивляться казку «Рукавичка», яку демонструють бібліотекар Краплич Оксана Андріївна та учні 9- А класу Солімчук Марія та Самчук Надія. Тематичний тиждень - «Театр», тому шкільний театр вирішив прийти на допомогу вчителям 1 класів, щоб урізноманітнити навчальний процес. Цікаво діткам, як із іграшкових з‘являються живі герої. Першокласникам дуже сподобалося, тому учасники шкільного театру вирішили залучити їх до виконання нових ролей казки, яку продемонструють на батьківських зборах. ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: fizichka | Дата: 15.11.2018 | Коментарі (0)

Ти наше диво калинове, прекрасна українська мово! Саме такі слова лунали у стінах колегіуму протягом тижня з нагоди Дня української писемності та мови. Учні та вчителі відзначили державне свято проведенням літературного флеш-мобу «Читання віршів про українську мову», про що знято відеоролик за участю школярів 5 – 11 класів. Під час святкової програми з нагоди свята кожен клас виконав індивідуальне завдання – читання вірша, байки, гуморески, загадок, висловів про мову, інсценізація сценки, виконання пісень, організація перфомансу, флеш-мобу, створення колажу, що дало змогу у всій красі показати різноманіття рідної мови та її цінність.  Протягом Тижня рідної писемності та мови діяв буккросинг (кругообіг книг) у школі, що сприяло популяризації читання сучасної української та світової літератури. Всі бажаючі взяли участь у написанні 18-го всеукраїнського диктанту національної єдності «Крила України». Цікавий зміст диктанту, професійна подача О. Авраменка, орфографічні та пунктуаційні «заморочки», відчуття єдності і важливості події принесло всім легкі приємні хвилювання та хороші емоції. Найвпевненіші учасники надіслали свої роботи на перевірку у м.Київ. На завершення  Тижня вчителі української мови та літератури, з метою поглиблення грамотності школярів (виправлення недоліків розмовної мови), організували перегляд експрес-уроків О. Авраменка. ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: fizichka | Дата: 14.11.2018 | Коментарі (0)

Учениця Козинського колегіуму Воловчук Дарія взяла участь в обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ», який традиційно щорічно проводиться у жовтні місяці з метою виховання патріотичних почуттів творами мистецтва та пошуку нових юних обдарувань. Дарія виконала пісню на слова С. Українець музика В. Домшинського «Плакала калина». Проникливе, емоційне, вокально досконале виконання конкурсантки сподобалося глядачам та журі конкурсу. Воловчук Дарина здобула перше місце у третій віковій категорії, номінації соліст. Найщиріші слова привітання для переможниці. Хай буде удача завжди з тобою, і чекає попереду багато яскравих перемог.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 32 | Додав: fizichka | Дата: 07.11.2018 | Коментарі (0)

6 листопада 2018 року на базі Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа I-II ступенів" проходив навчально-практичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, головних спеціалістів відділів управлінь освіти виконкомів рад міст обласного значення, ОТГ, які відповідають за упровадження інформаційно-комунікаційних технологій із теми "Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти".

Мета семінару: досягнути компетентного розуміння доцільності та необхідності використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти в умовах нової української школи.

Завдання, що переслідувались заходом:

- ознайомити учасників семінару з нормативно-правовим забезпеченням використання інформаційно-комунікаційних технологій та електронних освітніх ресурсів у закладах освіти;

- розглянути сучасні форми організації науково-методичної роботи з використанням ІКТ;

- акцентувати увагу учасників семінару на особливостях використання ІКТ у професійній педагогічній та управлінській діяльності;

- презентувати досвід закладів освіти - учасників семінару щодо використання ІКТ у процесі  формування освітнього середовища закладу освіти та організації освітнього процесу;

- спонукати педагогічних працівників до самоос ... Читати далі »

Переглядів: 66 | Додав: fizichka | Дата: 06.11.2018 | Коментарі (0)

У К Р А Ї Н А

КОЗИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ – КОЛЕГІУМ»

КОЗИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

с. Козин

02.11.2018                                                                                                          № 117

 

Про використання мобільних

телефонів під час навчального процесу

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від № 910 від 07 серпня 2014 року «Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2007 року № 420» та з метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу в загальноосвітніх закладах,

 

НАКАЗУЮ:

 1. Дозволити використання мобільних телефонів у закладі для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу.
 2. Продовжити на 2018/2019 н.р. заборону використання мобільних телефонів у навчальному закладі без потреби.
 3.  Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу в навчальному закладі:
 • під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку»;
 • під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці;
 • якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня;
 • терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви;
 • не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце;
 • відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив ЗОШ не несе; ... Читати далі »
Переглядів: 79 | Додав: fizichka | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

Пробне ЗНО - 2019

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
 • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; ... Читати далі »
Переглядів: 58 | Додав: fizichka | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 37 38 »
Форма входу
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2019