Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.08.2018, 21:01Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 133


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Хто спортом займається, той сили набирається
В стінах Козинського НВК відбулася змістовна та цікава зустріч учнів з українською легкоатлеткою, що спеціалізується на марафонському бігу, учасницею Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро - Світланою Олександрівною Станко. Спортсменка розповіла школярам про свою спортивну кар’єру, власні досягнення, відповіла на питання учнів про особливості спортивних навантажень, режим дня легкоатлетки, емоційний стан під час змагань високого рівня. В рамках зустрічі було проведено конкурс малюнків на спортивну тематику. Переможці Зима О. (9-А кл.), Ніколайчук Х. (2-А кл.), Казючко А. (2-А кл.) отримали цінні призи. Діти із радістю взяли участь у фізичній розминці, яку провела Світлана Станко. З особливим захопленням учні сприйняли пропозицію зробити спільне фото та скористалися можливістю приміряти справжні медалі, зробити «селфі» з спортсменкою та кубками. Дана зустріч була проведена в рамках обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона», який організував обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Місюрка Л. А.

Переглядів: 71 | Додав: misluant | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

До уваги учнів, батьків, учителів!

Навчання розпочнеться 05 березня

Переглядів: 84 | Додав: fizichka | Дата: 02.03.2018 | Коментарі (0)

Методичне обєднання вчителів початкових класів Козинської ОТГ відбулося на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Директор Дмитрієва  Вікторія Миколаївна розповіла присутнім історію школи, ознайомила з проектами, які привели до  участі учителів та учнів 1-х класів у пілотному проекті Нової Української Школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Янюк Валентина Володимирівна презентувала участь команди закладу у тренінгах , майстер- класах та інших заходах, які передували і супроводжували пілотний проект. Безпосередньо із практикою роботи у 1-х класах, а це - створення освітніх зон, ознайомлення із підручниками, зошитами та матеріалами , які забезпечують викладання у пілотному проекті поділились вчителі  1-х класів Давидюк Валентина Володимирівна та Криштанюк  Ірина Леонідівна. Вчитель образотворчого мистецтва Кедись Оксана Петрівна провела майстер-клас «Інтегрований  урок».  Дякую  учасникам заходу….Щастя усім сьогодні, радості завтра, здоров’я, творчості, ... Читати далі »

Переглядів: 73 | Додав: fizichka | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Учні Козинського колегіуму взяли активну участь у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській». Мистецьке дійство було спрямоване на виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова України, вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України – Т.Г.Шевченка. Згідно положення конкурсу, кожен учасник готував вірші у номінаціях «читці-декламатори» та «юні поети». Школярі зачаровували поетичним словом Кобзаря та авторськими віршами, виступи були сповнені емоцій, почуттів, залишили слід у серці кожного глядача. Вітаємо наших переможців:
Петрів Ангеліна – ІІІ місце (молодша вікова категорія),
Савчук Юлія – ІІ місце (старша вікова категорія),
Шевчук Владислав – ІІ місце (старша вікова категорія).
Дорогі шанувальники слова Кобзаря! Хай ваша стежина до Тараса переростає у широку дорогу до храму духовності, краси і правди. «Любіть свою Батьківщину і рідну мову так, як любив покійний Тарас Шевченко. Для його пам’яті це буде найкращою нагородою і нерукотворним пам’ятником». А. Р. Ц ... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: misluant | Дата: 27.02.2018 | Коментарі (0)

До уваги учнів, батьків, учителів!

Карантин продовжується по 02.03.

3 березня - на навчання!

Наказ "Про продовження карантину"

Переглядів: 83 | Додав: fizichka | Дата: 23.02.2018 | Коментарі (0)

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти  
Назва закладу:       Козинський НВК "Школа - колегіум"          
Область (місто):   Рівненська          
Район/ ОТГ:   Козинська ОТГ          
Населений пункт/ район міста:       с.Козин Радивилівський р-н          
Електрона адреса закладу:       kozyn_kolegium@ukr.net          
                   
Мова(и) навчання:   українська          
Форма власності:   комунальна          
Прогнозована кількість учнів 5 класу:         56        
                   
  Назва підручника Автор Мова підручника Замовлено:  
  для учнів для вчителів  
  1 Українська мова Єрмоленко С.Я. укр. 56 3  
  2 Українська л - ра Авраменко О.М. укр. 56 3  
  3 Англійська мова Карпюк О.Д. укр. 56 3  
  4 Німецька мова Сотникова С.І. укр. 30 2  
  5 Зарубіжна л - ра Ніколенко О.М. укр. 56 3  
  6 Математика Істер О.С. укр. 56 3  
  7 Природознавство Ярошенко О.Г. укр. 56 3  
  8 Основи здоров'я Бех І.Д. укр. 56 3  

 

... Читати далі »

Переглядів: 114 | Додав: fizichka | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

Учениця 11-А класу Савчук Юлія взяла участь у конкурсі наукових робіт, організатором якого став Національний університет «Острозька Академія». Згідно умов конкурсу, учениця написала роботу на тему «Місцеве самоврядування очима молоді» під керівництвом вчителя історії Мулик Ріти Дмитрівни. Дана робота визнана найкращою. Наша випускниця запрошена на зустріч в НУ «Острозька Академія», яка відбудеться 01 березня, та має право стати студенткою університету поза конкурсом.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 82 | Додав: misluant | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

16 лютого на базі Козинського НВК відбулось засідання м/о вчителів художньо-естетичного циклу. На засіданні були присутні вчителі, які викладають образотворче мистецтво, музичне мистецтво, інтегрований курс «Мистецтво», художню культуру у школах Козинської ОТГ. Засідання проводилось згідно із заздалегідь затвердженим планом. Керівник МО Місюрка Л. А. розповіла про компетентнісний підхід в оцінювання навчальних досягнень учнів у сучасному закладі освіти.
Розповідь була підтверджена змістовними слайдами. Під час практичної частини засідання вчителі у доброзичливій, невимушеній атмосфері обмінялись власним досвідом щодо технології оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках. Керівник МО Місюрка Л. А. провела майстер-клас із застосування кроссенсів, засобу розвитку творчості та креативності учнів, здійснення опитування у цікавій формі. Практичний психолог Работій М. В. розповіла про психологічний ефект оцінювання в діяльності вчителів освітньої галузі «Мистецтво». Під час обговорень вчителі вказали на необхідність врахування психологічних факторів при оцінюванні, а також наголосили на обов’язковому домінуванні позитивних настроїв при оцінюванні учнівських досягнень.
Місюрка Л. А.
Переглядів: 66 | Додав: misluant | Дата: 20.02.2018 | Коментарі (0)

7 лютого 2018 року о 12.30 розпочнеться 45-хвилинний безкоштовний онлайн-урок з нагоди Дня безпечного Інтернету. Для участі в заході  запрошуються учні 8-11 класів, професійно-технічних ліцеїв та коледжів. Кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням:https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-616175.

За задумом організаторів, онлайн-урок сприятиме підвищенню освіченості учнівської молоді з питань безпеки використання цифрових технологій. Більше інформації: https://imzo.gov.ua/events/onlajn-urok-z-nahody-dnya-bezpechnoho-internetu/ 

Переглядів: 84 | Додав: fizichka | Дата: 05.02.2018 | Коментарі (0)

29 січня вся Україна відзначає 100-у річницю подвигу Героїв Крут. Ця подія особлива для кожного учня, тому що 100 років тому на захист країни стали студенти, гімназисти, учні – однолітки сучасних старшокласників, цвіт української нації. Пам’ять українських героїв вшанували під час виховного заходу «Герої Крут». Учні дізналися про події в Україні початку ХХ ст., патріотичний подвиг київських студентів. Вчитель історії Мулик Ріта Дмитрівна познайомила школярів із хронологією подій битви під Крутами, підтверджуючи свою розповідь змістовними слайдами. Учні 6 – Б класу прочитали патріотичні вірші, присвячені учасникам бою під Крутами. Доречним став перегляд фрагменту відеофільму Є. Коновальця «Рабів до раю не пускають». Закінчився захід колективним виконанням стрілецької пісні «Під Києвом, під Крутами». Підсумувати всі патріотичні заходи, проведені у нашому закладі, можна словами Лавренка Михайла, учасника крутянського бою, «Лицарство Крут! Нам вас не забути. Ваш чуєм зов – невтомно далі йти!»

Місюрка Л. А.

Переглядів: 83 | Додав: misluant | Дата: 31.01.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 33 34 »
Форма входу
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018