Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.10.2018, 14:28


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 135


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

В рамках роботи «Обдаровані діти» 3 березня відбувся навчальний браунбег для учнівських активів «Добре товариство важливіше за суперництво». До Козинського НВК завітали члени учнівського самоврядування Рудня-Почаївської ЗОШ, Ново–Пляшівської ЗОШ та Іващуківської ЗОШ. Метою браунбегу було відкорегувати та закріпити уміння учнів працювати над спільним вирішенням проблеми. За допомогою та під наставництвом педагогів Панасюк Т.І. та Трачук О.О. учні вчилися працювати у мобільних групах та доносити інформацію незнайомій аудиторії, аналізувати поведінку товаришів та домовлятися. У процесі роботи було створено та обговорено правила співпраці та підготовки до організації заходів, які ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: fizichka | Дата: 04.04.2018 | Коментарі (0)

Свято Пасхи недалечко,
Люди звичай бережуть,-
Розмальовують яєчка,
Пишні пасочки печуть.
Розпочалися перші приготування до Великодня і у стінах Козинського колегіуму. Класний керівник 5-Б класу Цюприк Ольга Володимирівна провела майстер-клас із виготовлення писанки зі своїми вихованцями. Діти навчалися розписувати писанки, дізналися про зміст закодованих символів, традиційну орнаментику та колорит. Ольга Володимирівна познайомила учнів з видами писанок, розповіла про способи їх створення та запропонувала навчитися одній з найпопулярніших технік написання – за допомогою бджолиного воску, писачка, свічки та нестримної уяви кожного. Особливо хлопців зацікавили способи видування яйця за допомогою шприца. Учні із задоволенням створювали свої шедеври та кожен гордився власною писанкою. В перспективі Ольга Володимирівна спрямовує своїх вихованців на вивчення і відтворення великодніх ігор, веснянок. Збереження і продовження великодніх традицій є важливим для наших дітей. Традиція - це та частина нашого минулого, яка допомагає з вірою і надією дивитися у майбутнє та сповнює наші серця любов’ю.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 82 | Додав: misluant | Дата: 27.03.2018 | Коментарі (0)

В Козинському НВК відбулася зустріч педагогічного колективу з представником Центру правових та політичних досліджень соціологом Андрусишиним Юрієм Романовичем. Юрій Романович провів бесіду на тему «Безпека життєдіяльності жителів громади». Під час дискусії учасники зустрічі обговорили питання безпеки місцевих доріг, нічного освітлення населених пунктів, оснащення медичних закладів, співпраці з органами поліції, місцеві екологічні загрози, несанкціоновані смітники, встановлення відео нагляду в закладах освіти та населених пунктах. Ці питання обговорювалися з метою публічного виявлення проблем та майбутнього їх вирішення в процесі розвитку громади, користуючись досвідом інших громад та власними напрацюваннями. Зустріч відбулася в рамках проекту «Підвищення рівня підзвітності поліції та органів місцевого самоврядування перед громадами та налагодження діалогу через прийняття Комплексних програм розвитку безпеки у 18 територіальних громадах західний областей України» за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Місюрка Л. А.

Переглядів: 76 | Додав: misluant | Дата: 21.03.2018 | Коментарі (0)

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триває до 19 березня 2018 року.
Абітурієнти, які бажають вступати до закладів вищої освіти, а також учні (студенти) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та закладів вищої освіти І-ІІ р.а., котрі складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО ПОВИННІ зареєструватись на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.
Де можна отримати бланк заяви і як його заповнити?
Сформувати заяву реєстраційну картку можна зі спеціальної програми на сайтах УЦОЯО (testportal.gov.ua) чи ЛРЦОЯО (lv.testportal.gov.ua), роздрукувати її, заповнити, вклеїти 2 ідентичні фотокартки розміром 3Х4 см у відведених місцях. Видрукувати контрольно - інформаційний лист.
Які документи потрібно вкласти у пакет разом із реєстраційною карткою?
1) копію паспорта (документа, що посвідчує особу);
2) копію атестата (для випускників попередніх років);
3) додаткові документи за потреби:
для створення особливих умов - оригінал висновку закладу охорони здоров’я форми 086-3/о;
при зміні прізвища - копію документа про зміну прізвища;
у разі запиту щодо участі у додатковій сесії - заява, а також ориг ... Читати далі »

Переглядів: 93 | Додав: fizichka | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні всі згадують великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. 7 березня у Козинському колегіумі було проведено Шевченківське свято «Уклін тобі земний, Тарасе!» Організаторами свята стали учнівський колектив 6-А класу під керівництвом класного керівника Ковальчук Оксани Михайлівни та вчитель української мови та літератури Курсик Інна Степанівна.
Учні 6-А класу чудово декламували вірші поета. Яскраво показали акторську майстерність Хмара Владислав, Козіцький Артем, Ковальчук Анастасія. Діти зіграли епізоди із життя маленького Тарасика. Учні 9-А класу стали героями Шевченкових творів.
Усіх присутніх загартувала гра бандуристів, які завітали до нас із Козинської школи мистецтв та Сови Ольги Володимирівни. Учениця 11-А класу, Юлія Савчук, виконала пісню «Бандуристе, орле сизий».
Свято усім присутнім дуже сподобалось. А пісні, які співали, вже півтора століття виконує український народ, а скільки ще співатиме – залежить від нас з вами. Адже нам творити долю української пісні, української мови, українського народу.
Тож нехай «Заповіт» великого Кобзаря стане заповітом для нас – зберегти мову народу, його звичаї, його пісні й пронести через віки у майбуття.

Курсик І. С.

Переглядів: 85 | Додав: misluant | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

Козинський колегіум залучився до участі в конкурсі «Олімпійський куточок», організатором якого став обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Згідно з правилами, учасники облаштували в своєму навчальному закладі «Олімпійський куточок», до складу якого ввійшли література та плакати на тему олімпійського руху, масового спорту та здорового способу життя, що були надані Національним олімпійським комітетом України, а також інформаційні стенди про користь рухового дозвілля , спортивні нагороди навчального закладу (кубки, медалі, грамоти) та багато іншого. За результатами конкурсу наш навчальний заклад нагороджений Дипломом «За активну участь в обласному конкурсі «Олімпійський куточок – 2017». Вітання нашим спортсменам та нових перемог у майбутньому.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 94 | Додав: misluant | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

Хто спортом займається, той сили набирається
В стінах Козинського НВК відбулася змістовна та цікава зустріч учнів з українською легкоатлеткою, що спеціалізується на марафонському бігу, учасницею Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро - Світланою Олександрівною Станко. Спортсменка розповіла школярам про свою спортивну кар’єру, власні досягнення, відповіла на питання учнів про особливості спортивних навантажень, режим дня легкоатлетки, емоційний стан під час змагань високого рівня. В рамках зустрічі було проведено конкурс малюнків на спортивну тематику. Переможці Зима О. (9-А кл.), Ніколайчук Х. (2-А кл.), Казючко А. (2-А кл.) отримали цінні призи. Діти із радістю взяли участь у фізичній розминці, яку провела Світлана Станко. З особливим захопленням учні сприйняли пропозицію зробити спільне фото та скористалися можливістю приміряти справжні медалі, зробити «селфі» з спортсменкою та кубками. Дана зустріч була проведена в рамках обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона», який організував обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Місюрка Л. А.

Переглядів: 96 | Додав: misluant | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

До уваги учнів, батьків, учителів!

Навчання розпочнеться 05 березня

Переглядів: 112 | Додав: fizichka | Дата: 02.03.2018 | Коментарі (0)

Методичне обєднання вчителів початкових класів Козинської ОТГ відбулося на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1. Директор Дмитрієва  Вікторія Миколаївна розповіла присутнім історію школи, ознайомила з проектами, які привели до  участі учителів та учнів 1-х класів у пілотному проекті Нової Української Школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Янюк Валентина Володимирівна презентувала участь команди закладу у тренінгах , майстер- класах та інших заходах, які передували і супроводжували пілотний проект. Безпосередньо із практикою роботи у 1-х класах, а це - створення освітніх зон, ознайомлення із підручниками, зошитами та матеріалами , які забезпечують викладання у пілотному проекті поділились вчителі  1-х класів Давидюк Валентина Володимирівна та Криштанюк  Ірина Леонідівна. Вчитель образотворчого мистецтва Кедись Оксана Петрівна провела майстер-клас «Інтегрований  урок».  Дякую  учасникам заходу….Щастя усім сьогодні, радості завтра, здоров’я, творчості, ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: fizichka | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Учні Козинського колегіуму взяли активну участь у ІІ етапі обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській». Мистецьке дійство було спрямоване на виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова України, вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України – Т.Г.Шевченка. Згідно положення конкурсу, кожен учасник готував вірші у номінаціях «читці-декламатори» та «юні поети». Школярі зачаровували поетичним словом Кобзаря та авторськими віршами, виступи були сповнені емоцій, почуттів, залишили слід у серці кожного глядача. Вітаємо наших переможців:
Петрів Ангеліна – ІІІ місце (молодша вікова категорія),
Савчук Юлія – ІІ місце (старша вікова категорія),
Шевчук Владислав – ІІ місце (старша вікова категорія).
Дорогі шанувальники слова Кобзаря! Хай ваша стежина до Тараса переростає у широку дорогу до храму духовності, краси і правди. «Любіть свою Батьківщину і рідну мову так, як любив покійний Тарас Шевченко. Для його пам’яті це буде найкращою нагородою і нерукотворним пам’ятником». А. Р. Ц ... Читати далі »

Переглядів: 113 | Додав: misluant | Дата: 27.02.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 34 35 »
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018