Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.10.2018, 09:17


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 136


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин
До 200 – річчя від дня народження Т.Г.Шевченка 28 лютого у Козинському  НВК «школа –колегіум»  відбулася літературно – музична композиція на тему: «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!».
То була дивовижна зоря.
На убогу і світлом забуту,
Щоб її до життя повернути,
Бог послав Кобзаря.
Ведучі  запалили  свічку пам’яті та вшанували хвилиною мовчання Героїв Майдану.
Святкову програму розпочато «Думами…» у виконанні хору колегіуму під керівництвом О.Ф. Козак. Ведучі Курсик Вікторія і Недбало Степан ще раз розповіли про нещасливу долю поета.
Учасники сценок: Курсик Володимир (Тарас), Смолярчук Софія (мама Тараса), Курсик Оксана (мама Тараса), Лінник Роман (батько), Кавтков Андрій (сусід), Шевчук Наталія ( Катря сестра),Чубай Оленка (Оксана), Костюк Дмитро (дідусь).
Активні  читці – декламатори: Кондрась Дарина, Павлюк Іван,Пасєка Василь, Дженджелюк Василь, Пасєка Петро, Пецалюк Роман, Савчук Софія, Сойма Інна, Іванюк Аліна, Станіславчук Ярослав, Кундеус Дмитро, Гаврилюк Діана.
Окрасою свята були пісні під звуки бандуристів Воловчук Дарини,Клічук Вікторії, Устичук Марії керівник Люба Ярославівна школа мистецтв.
Дует акордеоністів у складі Кондрася Ігоря та Павлюк Уляни виконали «Причинну» Шевченка керівник В.Я. Боженко.
Чудова книжкова виставка була представлена бібліотекарем О.А. Краплич.
Допомогли у представленні ... Читати далі »
Переглядів: 487 | Додав: fizichka | Дата: 05.03.2014 | Коментарі (0)

Тиждень профорієнтації

More PowerPoint presentations from fizichka
Перед кожним випускником школи постає проблема: "Ким бути?". І важливо вирішити її правильно, із урахуванням і своїх інтересів і схильностей, і інтересів держави, тобто потреб ринку праці у тих або інших фахівцях, оскільки якщо не зважати на цей критерій, то дуже легко можна виявитися "дипломованим" безробітним.
Правильний вибір професії — це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії ... Читати далі »
Переглядів: 1013 | Додав: fizichka | Дата: 28.02.2014 | Коментарі (0)

Щоб поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, показати учням красу та багатство української мови за допомогою творів Т.Г.Шевченка, виховувати любов до рідного слова, свого народу, рідної землі. У Козинському НВК постійно проводяться заходи, а саме літературно-музична композиція «Мелодія слова у серці піснею бринить». Підготувала цей захід педагог-організатор Трачук О.О. Свято пройшло в емоційно-піднесеному та патріотичному настрої. Учні читали поезії про мову (Савчук Юля, 7 клас; Іващук Наталія, 10 клас; Мельничук Марія (10 клас), про рідний край та нашого Кобзаря (Мельничук Катерина, Шевчук Софія, Шарова Аліна – 10 клас). Звучали пророчі слова «Народ, який має такого поета як Шевченко, і таку книгу як «Кобзар» - безсмертний». У виконанні ансамблю дівчат прозвучали пісні «Мова єднання», «Рідна мова». А на завершення хор заспівав «Думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий» та Гімн України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Майдану. 
Слава Україні!
Кондрась Л.Ф., заступник директора з виховної роботи
Переглядів: 340 | Додав: fizichka | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

Джерелами, що живлять педагогічну творчість, є педагогічний досвід. Він виростає з-поміж маси позитивного. В.Сухомлинський зазначав: «Суть керівництва сучасною школою полягає в тому, щоб у найважчій справі на очах учителів створювався, визрівав і стверджувався кращий досвід, який втілював би в собі передові педагогічні ідеї».
Цікаві творчі знахідки вчителів є в будь-якому педагогічному колективі. Завдання адміністрації полягає у вмінні виявити їх. Відвідуючи уроки, вивчаючи професійну майстерність Мулик Ріти Дмитрівни, були помічені зерна творчості – самостійна робота як засіб розвитку творчого мислення на уроках історії. Вчасно надана допомога, підтримка – і ці зерна проросли. Ще з жовтня 2006 року по грудень 2009 року вивчено досвід роботи з даної теми, потім запропоновано для вивчення відділом освіти. І тепер ми бачимо результати.
25 лютого 2014 року Мулик Ріта Дмитрівна провела майстер-клас для молодих спеціалістів – вчителів історії та правознавства району. Найперше методист Польова Ірина Петрівна розповіла про вивчення досвіду Мулик Р.Д. в районі, про актуальність самостійної роботи на уроці, яка є одним із перевірених засобів підготовки школярів до життя, до практичної та творчої діяльності, запорукою свідомого засвоєння навчального матеріалу, для розвитку критичного мислення.
... Читати далі »
Переглядів: 712 | Додав: fizichka | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

14 лютого відзначається День Святого Валентина – свято всіх закоханих, а в Козині відбулась ще одна знакова подія – в приміщенні місцевого Товариства Сприяння Обороні України ( місцева автошкола) було відкрито музей присвячений воїнам інтернаціоналістам, тобто тим воякам України, які воювали на території інших країн. Простіше кажучи, експозиція новоствореного музейного куточку присвячена одній з трагічних сторінок історії нашої держави, а саме участі уродженців району у жахливій за змістом та наслідками війні в Афганістані 1979 – 1989 роках.
На відкриття музею зібралась велика аудиторія: представники райдержадміністрації на чолі з головою районної ради,  Радивилівської спілки ветеранів Афганістану, місцевої влади на чолі з головою сільської  ради Савчуком М. П., місцевих амбулаторії, садочка та колегіуму ( до речі серед делегації останнього були як педагоги, так і учні різних вікових категорій, котрі самі виявили бажання відвідати відкриття музею), а також пересічних жителів нашого села. Особливими гостями на святі стала делегація воїнів-афганців, жителів нашого району, адже саме на їхню честь і відбувалось відкриття.
Урочистості розпочались із перерізання стрічки високопосадовцями району та керівництва автошколи, завдяки якому й сталась ця подія. Далі відбулось урочисте богослужіння священиком місцевого Свято-Покровського храму отцем Володимиром, який разом з присутніми помолився за вічну пам'ять воїнів інтернаціоналістів, які загинули на чужині, та за здоров ... Читати далі »
Переглядів: 578 | Додав: fizichka | Дата: 17.02.2014 | Коментарі (0)

У закладі до відзначення 25 річниці з Дня виводу військ з Афганістану учнями 11 класу, класним керівником Савчуком В.Г. та заступником директора з ВР Кондрась Л.Ф. біло зібрано матеріали і створено альбом «Славні сини Рівненщини». В цьому альбомі розповідається про долю хлопців, які несли військову службу в Афганістані, а зокрема про наших місцевих хлопців: Павла Зиму, Анатолія Мушенка, Валерія Братащука, Михайла Курсика, Миколи Кундеуса, Віталія Тимочка.
Заплановано провести зустріч з воїнами – афганцями.
Переглядів: 417 | Додав: fizichka | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (1)

Впровадження новітніх інформаційних технологій на уроках фізики – вимога сьогодення, тому що зараз спостерігається зниження рівня мотивації й пізнавальної активності учнів під час вивчення навчальних предметів. Це дасть можливість якісного формування системи знань, умінь і навичок, їх застосування в практичній діяльності, буде сприяти розвитку інтелектуальних здібностей до самонавчання.
Кульбацька Олена Федорівна усвідомила, що застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі дозволить підвищити інтелектуальний рівень учнів і полегшить вирішення практичних задач. Комп’ютер може бути використаний учнями та педагогом як: інформаційна система, що допомагає вирішувати різні питання; джерело інформації для розробки творчих проектів; для суттєвого розширення наочності навчання; оперативного контролю за засвоєнням знань і умінь
Олена Федорівна іде в ногу з часом. Її досвід роботи з даної теми вивчено в закладі і впроваджується в практику роботи, зараз вивчається відділом освіти. Саме тому на базі Козинського НВК «школа-колегіум» 12 лютого проведено засідання методичного обєднання вчителів фізики району з теми «Використання особистісно орієнтованих освітніх технологій як провідний напрямок діяльності учителя». Відвідавши урок фізики в 11-Б класі (вч. Кульбацька О.Ф.), педагоги переконалися, що використання інформаційних технологій є безперечно ефективним. Крім високої ... Читати далі »
Переглядів: 346 | Додав: fizichka | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (1)

 З метою поглиблення знань учнів про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, виховання любові і поваги до спадщини, яку нам залишив поет, наслідування та виконання заповітів Т.Г. Шевченка у закладі проводяться заходи на дану тематику.

 Сова С.С. із своїми із своїми восьмикласниками провів інтерактивну гру «Шляхами Тараса Шевченка». Учні виконували різні завдання: «Відгадай за підказкою» , вікторина «Шевченківська доля», гра «Склади картину», аукціон «Я – актор». У грі ... Читати далі »

Переглядів: 347 | Додав: fizichka | Дата: 11.02.2014 | Коментарі (0)

В дні перемог і в дні поразок
В щасливі дні і дні сумні
Іду з дитинства до Тараса
Несу думки свої земні.
Коли в душі моїй тривога,
Коли в душі пекельний щем,
Іду до нього, до живого
У всесвіт віршів і поем.
(Ю.Рибчинський)

Такими рядками розпочалася літературно – музична композиція «Єднаймо душі словом», яка була проведена бібліотекарем Краплич О.А. та класним керівником 8 – А класу Кундеус М.А. Учні читали вірші, розповідали про життя  та творчість Кобзаря. Шевченко як людина Божа, з Божим талантом слова і пензля офірував своє життя усім стражденним, але не зломленим. Як людина земна, Тарас Шевченко страждав і радів, любив і ненавидів. Мав друзів, але й знав, що таке гіркота і розпач самотини.
Всім слухачам дуже сподобалось сценка «Дитинство Т.Г.Шевченка», в якій грали Станіславчук Я., Антонюк М., Маркопольський Б., Сойма І. Зачарував всіх спів та гра на бандурах Парчевської А., Іванюк А., Мулик С. Кожен глядач почерпнув щось нове для себе.
Шевченко був посланий Богом на нашу землю, як апостол соборності України. Тому й ідемо до нього, щоб набратися наснаги, віри в яснішу долю свою.
Переглядів: 312 | Додав: fizichka | Дата: 05.02.2014 | Коментарі (0)


В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство. До них належить ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.
І сьогодні живучи у вільній незалежній Україні, ми маємо шанувати нашого Кобзаря.
Класний керівник 8 – А класу Дубинецька Н.Г. провела заочну екскурсію «Шевченківськими місцями Волині». Діти плідно попрацювали, зібрали багато інформації, фотографій.
Богдан Соломко розповів про мальовничі місця  які спостерігав Тарас Григорович, проїжджаючи шляхами Дубенщини. Ці краєвиди поет майстерно відтворив у повісті «Варнак». ... Читати далі »
Переглядів: 272 | Додав: fizichka | Дата: 05.02.2014 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 34 35 »
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018