Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 18.01.2019, 19:33


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 137


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин
Система Orphus

18 травня в Козинському НВК пройшов жалобний мітинг, приурочений 71-ій річниці депортації кримсько-татарського народу. Вчитель історії Мулик Р.Д. розповіла про історію та причину депортації кримсько-татарського народу.

Учні 8-х класів прочитали поезії  Шакіра Селіма, Аблязіза Велієва, Уляни Дубініної «До братнього кримського народу».

Вклоняємось мужності Великого народу

З татарами пліч-о-пліч за свободу.

Ми, українці, ідемо до бою

Із ненависною московською ордою.

Ми переможемо!

Переглядів: 288 | Додав: fizichka | Дата: 19.05.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

В День пам’яті та примирення і 70-ї річниці з дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні було проведено ряд заходів.

 На лінійці «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» учні 10 класу розповіли про значення та внесок України у перемогу, висловили повагу борцям проти нацизму і увічними пам’ять про загиблих воїнів, поклали квіти до обліска. Розповіли про мак як символ пам’яті.

На виховних годинах «Хвилини шани, хвилини болю», «Мужність, відвага крізь покоління» учні відвідали шкільний музей, дізналися про воїнів односельців, які воювали у роки війни та воїнів АТО.

Протягом тижня волонтери провели трудові десанти «Пам’ятник» та «Поспішаємо до оселі ветерана». Учні виготовляли листівки, стінгазети, малювали малюнки. А ще, писали листи воїнам АТО.

Кожен, хто живе в Україні, повинен пам’ятати, що він громадянин цієї держави і від нього залежить, яке життя ми в ній побудуємо. Ми маємо вчитис ... Читати далі »

Переглядів: 328 | Додав: fizichka | Дата: 10.05.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

27 квітня у Козинському НВК було проведено лінійку-реквієм «Чорнобиль – наш біль». Мета проведення лінійки – осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства, прищеплювати любов до рідного краю.

Учні 8-А класу підготували цікаву і змістовну розповідь про Чорнобильську трагедію і її наслідки. З учнями 1-4 класів було проведено конкурс малюнків «Природа і ми». А класні керівники старших класів провели тематичні години спілкування, учні 5-7 – переглянули кінофільм «Мужність і біль Чорнобиля».

Наша пам'ять і пам'ять багатьох наступних поколінь знову і знову буде повертатися до трагічних квітневих днів 1986, коли ядерна смерть загрожувала усьому живому і неживому.

Урятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам’ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на Землю гірка земля Полин.

Савчук Юлія, учениця 8-А класу ... Читати далі »

Переглядів: 275 | Додав: fizichka | Дата: 27.04.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

Сьогодні особливо гостро постала проблема виховання здорової молоді. Тому кожен із нас повинен свідомо ставитися до власного здоров’я, берегти найдорожчий скарб у житті. З метою популяризації здорового способу життя в закладі пройшов тиждень здоров’я, а 7 квітня – День здоров’я. Протягом тижня було проведено ряд заходів. Класні керівники Мулик Р.Д., Хмара І., В.Іськович О.В. на виховних годинах  «Очі – дзеркало життя», «Здоров'я - найбільший скарб кожної людини», «Бережи здоров'я» розповіли  про негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я,  про те,що тільки творча, духовно багата і здорова особистість зможе розв’язати як щоденні виробничі,

 так і масштабні завдання, які забезпечать не просто виживання, а й прогрес. Бути здоровим – значить бути веселим і життєрадісним, із надією зустрічати новий день, відчувати себе по справжньому щасливим. Для цього необхідно зробити правильний вибір, щоб жити цікаво, самореалізовуватися, займатися фізкультурою, спортом, уміти організовувати дозвілля, ... Читати далі »

Переглядів: 264 | Додав: fizichka | Дата: 08.04.2015 | Коментарі (0)

Переглядів: 287 | Додав: fizichka | Дата: 27.03.2015 | Коментарі (2)

Система Orphus

Вишиванка – символ Батьківщини,

Дзеркало народної душі,

В колисанці купані хвилини,

Світло і тривоги у вірші.

Народне прислів’я каже: «Без верби і калини нема України». Ми можемо впевнено додати: «Без вишивки, верби і калини нема України».

Вишиванка – це оберіг. Народ ставився до вишиванок як до святині. Їх ревно зберігали у скринях і передавали із покоління в покоління, з роду в рід, як реліквії.

В нашій школі велика увага приділяється розвитку духовності, моральної, художньо-естетичної культури молодших школярів, вихованню особистісних рис громадянина української держави. Для цього проводяться різні заходи: вікторини, конкурси, виставки, свята. Особливо сподобалось і запам’яталось народознавче свято «Вишивка – святиня і скарб народу», яке підготували учні 3-4 класів. Одягнені у вишиванки, діти читали вірші, розповідали про вишитий рушник і його роль в житті людини. Учні дізналися, що сорочка-вишиванка – це символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, любові, святості. В українському орнаменті промовляє ду ... Читати далі »

Переглядів: 696 | Додав: fizichka | Дата: 25.03.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

16 березня в Козинському колегіумі була проведена літературно – музична композиція «Доля Великого Кобзаря».

Дійство розпочалось уривком з драматичної поеми – дилогіі Б.Стельмаха «Тарас», в якій гарно справились із ролями: Тараса – Володимир Курсик, Доля – Іськович Юлія Іванівна, вчитель української мови та літератури, Запорожець – Пасєка Петро, Голоси – Антонюк Мирослава, Савчук Софія, Читець – Мирослава Анатоліївна, вчитель української мови та літератури. Шевченка старшого зіграв Павлюк Іван (8-А клас).

Основна частина дійства розпочалась «Думами…» Шевченка у виконанні хору під керівництвом Олени Федорівни Козак. Ведучі свята Сойма Інна та Станіславчук Ярослав «провели» всіх присутніх нелегкими шляхами-долями Шевченка. Емоційно декламували  вірші Тараса: Чуліпа Яна, Кондрась Дарина, Недбало Василь, Пасєка Петро, Шарова Аліна. Найбурхливішими оплесками глядачі нагородили Шарову Аліну.

Найкращою прикрасою дійства були пісні «По діброві вітер віє», «Зоре моя вечірняя ... Читати далі »

Переглядів: 281 | Додав: fizichka | Дата: 17.03.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

У Козинському НВК «школа-колегіум» 25.02.2015 року було проведено конкурс читців-декламаторів, присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку. У конкурсі активно брали участь учні 6-11 класів.

Найкращим читцем стала Шарова Аліна, учениця 11 класу. Друге місце виборов Недбало Василь, учень шостого класу. Третє місце – Чуліпа Яна, учениця шостого класу.

Переможці конкурсу були нагороджені подарунками.

 

 

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 288 | Додав: fizichka | Дата: 25.02.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

20 січня 9-і класи провели свято з нагоди  Дня рідної мови. Основним завданням було навчати учнів розуміти і збагачувати рідну мову, виховувати любов до рідної мови, бажання розмовляти рідною мовою. Ведучі  Пасєка Петро, Мулик Софія, Станіславчук Ярослав, Сойма Інна розпочали програму з діалогу про важливість знання рідної мови та вміння досконало нею володіти. Поділившись на дві команди «Мовознавці» і « Розумники», обрали  капітанів команд. У конкурсі  «Розминка» проявили свої знання Горчук Павло, Курсик Роман, Литвинчук Іванна, Дженджелюк Василь. Найкращими краєзнавцями свого краю стали Іванов Ігор, Пецалюк Роман, Станіславчук Ярослав, Антонюк Мирослава.  Працюючи над складанням слів, у конкурсі  «Словникова скринька» відзначились Віннічук Павло, Маркопольський Богдан, Дубинецька Мар’яна,  Смочек Тамара, Мисько Роман, Мельничук Софія. Правда, кмітливість свою у конкурсі  «Хвилинка» показали такі учні: Сойма Інна, Мулик Софія, Гладка Юлія.

Грамотами «Лицар української мов ... Читати далі »

Переглядів: 303 | Додав: fizichka | Дата: 23.02.2015 | Коментарі (0)

Двадцятого лютого на базі Козинського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів - колегіум» відбулося друге засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби району. Учасники семінару працювали над темою «Організація діяльності соціальних педагогів та практичних психологів щодо захисту дітей від будь-яких форм фізичного або психічного насильства».

Соціальний педагог школи Гуцманюк Віта Вікторівна розкрила питання профілактики насильства щодо дітей. У своєму виступі обґрунтувала теоретичні основи для забезпечення профілактичної роботи практичного психолога  та соціального педагога. Зміст питання також було розкрито у практичних завданнях, вправах («асоціативний ряд», «позитивні установки», «мозковий штурм» та інше), які можна використовувати у профілактичній роботі з учнями, батьками та педагогами.

Практичний психолог навчального закладу Войцеховська Світлана Василівна виступила з питанням «Оптимізація роботи практичного психолога щодо виконання державних та регіональних програм (формування здорового способу життя)». Розкриваючи дане питання психолог з колегами опрацювала державні та регіональні програми, їх зміст, мету та завдання. Акцентувала увагу, ... Читати далі »

Переглядів: 260 | Додав: fizichka | Дата: 21.02.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 36 37 »
Форма входу
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2019