Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.10.2018, 19:05


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 135


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

У Козинському НВК «Школа – колегіум» відбулися в нетрадиційній формі загальношкільні батьківські збори. Спочатку проведено вправу на знайомство «Вітаю Вас».
Директором закладу Смолярчук Г.С. було в дискусійній формі розкрито секрети успішної школи. Для керівника - це затишна домівка, де кожен учень, вчитель, батько чи мати почувається господарем, де йому комфортно, де його почують, зрозуміють і підтримають. Секрет успіху – взаємоповага, толерантність, сприяння творчому зростанню всіх учасників навчально-виховного процесу та відповідальність кожного за справу, яку ми робимо.
Батьки висловили свої міркування з даного питання і оформили плакати «Успішна школа».
З метою встановлення суттєвих меж між світами дорослих і дітей заступник директора з НР Драганчук О.П. провела вправу «Скільки промінчиків у сонечка».
Про досягнення учнів школи, проведення ДПА у 4,9 класах 2017-2018 н.р. розповіла заступник директора з НР Панасюк Т.І. Підсумком зборів був практикум. Місюрка Л.А. наголосила на правилах безпечного поводження учнів влітку та відповідальності батьків за безпеку життя дітей.
У виступі психолога Работій М.В. було розкрито особливості індивідуального підходу до підлітка, наведено спосіб розвитку самостійності дитини та запропоновано поради спілкування з дітьми для бат ... Читати далі »

Переглядів: 88 | Додав: misluant | Дата: 05.05.2018 | Коментарі (0)

Запрошуємо на батьківські збори 04.05.18 о 14.00

 

Порядок денний

1. Дискусія “Секрети успішної школи”

2. Про закінчення навчального 2017-2018 року

3. Про ДПА в 4, 9 класах та хід підготовки до ЗНО

4. Про медогляд школярів

5. Про роботу табору відпочинку з денним перебуванням та оздоровленням школярів

6. Практикум “Поради батькам у вихованні школярів під час літніх канікул”.

 

Адміністрація закладу

Переглядів: 61 | Додав: fizichka | Дата: 03.05.2018 | Коментарі (0)

24 квітня 2018 року в м. Рівне проходив конкурс української естрадної пісні «Юна зірка». У цьому заході приймала участь учениця 11 класу Козинського НВК «школа-колегіум» Юлія Савчук  у номінації «Соліст» з піснею «Сирота» на вірш Т.Шевченка, музика М Нітіч. Завдяки якості виконавської майстерності, чистого інтонування, м’якого звучання, артистичності, експресивності виконання та сценічної культури наша Юлія посіла ІІ місце . Готувала номер конкурсантки вчитель музичного мистецтва – Людмила Антонівна Місюрка. Бажаємо наставнику та її вихованці   ... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: fizichka | Дата: 28.04.2018 | Коментарі (0)

Ти відомий сьогодні кожному –
Не ім’ям своїм, а бідою.
Тою вулицею порожньою
Понад прип’ятською водою… Мій Чорнобиль!
З метою вшанування подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та усвідомлення наслідків техногенної катастрофи для сучасного суспільства і майбутніх поколінь, у Козинському колегіумі відзначено 26 квітня – День національної жалоби та проведено тематичні бесіди «Професія ліквідатор. Герої навколо нас», «Дзвони Чорнобиля», години роздумів, відео лекції, організовано перегляд документальних фільмів. Учні влаштували виставку плакатів, творчих робіт «Земля обпалена Чорнобилем». Учнівський колектив 8-А класу у співпраці з класним керівником Савчуком В. Г. організував загальношкільний виховний захід «Дзвони Чорнобиля нагадують нам». Школярі розповіли про події 26 квітня 1986 року, вшанували ліквідаторів аварії, прочитали тематичні поезії. Володимир Григорович розповів про сьогодення Чорнобильської зони, встановлення сучасного саркофагу, підтверджуючи свою розповідь змістовними слайдами та відео презентацією. Дані заходи сприяли усвідомленню масштабності Чорнобильської катастрофи та дали змогу вшанувати людей, які ціною свого здоров’я і життя врятували нас, згадати людей, які змушені були залишити свої домівки, свою батьківщину ... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: misluant | Дата: 27.04.2018 | Коментарі (0)

 

 

Переглядів: 69 | Додав: fizichka | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

Пов’язане Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½ÑЗ метою  пропаганди фізичних та астрономічних знань, підвищення інтересу учнів до фізики, астрономії та космонавтики, розвитку ініціативи, учнівської творчості; виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації; професійної орієнтації  з 09.04 по 13.04. 2018 року у закладі та філіях проходив Тиждень фізики та астрономії. До участі в тижні фізики та астрономії долучися учні 7-11 класів. Крім загальних заходів протягом тижня проводилися тематичні ігри і конкурси в кожному класі. Перший день тижня розпочався із оголошення на шкільній лінійці плану проведення тижня фізики та астрономії.
У перший день учні 7-9 класів опорного закладу та філій вправлялися у розгадуванні кросвордів та ребусів. Другий день тижня розпочався фізичною вікториною «Фізика навколо нас» переможцем якого стали: Курсик І.,учениця 8 класу та Продун А., учень 7 класу. Відповіді цих учнів були точними і правильними. Виховний захід «Всесвіт нам бентежить мрії», проведений Хмарою Л.В., принесли незабутні враження всім учням, які вивчають фізику, і тим, які будуть її вивчати, а також викликали неймовірне захоплення та заохочення до вивчення фізики, набуті знання якої є ... Читати далі »

Переглядів: 65 | Додав: fizichka | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

У Козинському НВК «Школа –колегіум» відбулися батьківські збори майбутніх першокласників нової української школи. З вітальним теплим словом до присутніх звернулася Смолярчук Галина Степанівна - директор колегіуму. Психологічні засади навчання НУШ презентувала практичний психолог Работій Марія Володимирівна. Вчителі майбутніх перших класів Гуцманюк Віта Вікторівна, Бабич Марія Григорівна, Петрів Любов Михайлівна, Павлова Галина Володимирівна поділилися досвідом роботи, планами на майбутнє та підготували ігрову програму для дітей. Я із колегою Шпачинською Іриною Олександрівною з метою створення позитивної емоційної атмосфери, сприяння згуртуванню та знайомству батьків провели тренінгові вправи та анкетування. Найбільше зраділи майбутні першокласники ляльковій виставі, яку підготувала бібліотекар Краплич ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: fizichka | Дата: 19.04.2018 | Коментарі (0)

З метою збереження народних традицій та з нагоди свята Благовіщення у Козинському колегіумі відбувся майстер-клас із виготовлення ангела у стилі ляльки-мотанки. Ангел – Божий вісник, який оберігає людей,є посередником між ними і Богом. Вчитель Цюприк Ольга Володимирівна познайомила учнів із технологією виготовлення ляльки-мотанки – символу української культури, народного оберегу. Особливо дітей захопила техніка створення виробу: намотування ниток і стрічок на тканну основу і ніякого шиття. Учасники майстер-класу були у захваті від результатів своєї праці.
Ольга Володимирівна удосконалює власну майстерність, створюючи нові вироби, приймає участь у виставках творчих робіт. Зокрема, роботи майстрині ми можемо побачити на виставці «Великодня писанка», що проходить у обласній бібліотеці м. Рівне з 4 по 22 квітня та на виставці писанок у Дубенському замку (3-16 квітня), де Ольга Володимирівна провела майстер-клас з виготовлення писанок разом з іншими відомими майстрами народної творчості.
Місюрка Л. А.
Переглядів: 55 | Додав: misluant | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

02 квітня 2018 року на базі Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІст. – колегіум» відбувся навчальний семінар для вчителів художньо-естетичних предметів закладів загальної середньої освіти, що у 2018-2019 навчальному році будуть працювати у 1 класі. Захід відбувся на виконання наказу Рівненського ОІППО від 05.03.2018 № 48/1 «Про організаційні питання щодо підготовки вчителів предметів мистецької освітньої галузі, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 і 2019/2020 навчальних роках, для роботи в умовах Нової української школи », розпорядження відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Козинської сільської від 29.03.2018 № 01-47/205
У заході взяли участь 10 учителів художньо-естетичних предметів.
Семінар включав теоретичний і практичний блок. В межах теоретичної частини виступила керівник методичного об’єднання вчителів художньо-естетичних дисциплін Місюрка Л. А.. Присутні познайомились із особливостями впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, з новими типовими освітніми програмами мистецької освітньої галузі, з сучасними методами та прийомами формування наскрізних умінь засобами музичного та образотворчого мистецтва.
Під час практичного блоку учасники навчального семінару познайомились за допомогою відео перегляду із сучасними методами організації слухання та інтерпретації музики в початкових класах, із новітніми підходами до організації практичної роботи на уроках образотворчого мистецтва, із нетрадиційними технік ... Читати далі »
Переглядів: 53 | Додав: misluant | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

З метою популяризації читання, з нагоди Міжнародного дня дитячої книги у Козинському НВК з 26 по 30 березня проведено Тиждень дитячої та юнацької книги. Бібліотекарі Краплич Оксана Андріївна та Козачук Леся Миколаївна влаштували для учнів захопливе книжкове екстрім-шоу «Подорож у Книгограй», на якому всіх присутніх запросили у морську подорож, перевірили знання дітей про «героїв морських оповідей», а найкращих «матросів» - Недбала В. (9-А кл.), Віжицьку І. (6-Б кл.), Воловчук Д. (10 кл.), нагородили почесними медалями. Емоційно і весело відбулася екскурсія школярів 1 класу в бібліотеку «Мандруємо Книжковим містом», де їх чекала вистава «Колобок» у виконанні аматорського лялькового театру під керівництвом Краплич О. А.. У віртуальну подорож «Бібліотека – книжчин дім» запросила учнів 4-х класів бібліотекар ПШБ с. Козин Козачук Л. М., під час якої розповіла про правила розміщення книг, швидкого пошуку інформації та навчила дітей користуватися каталогами книг. Учні 9-А класу у співпраці з класним керівником Фесюк І. М. підготовили загальношкільний захід - пізнавальну годину «Сторінками цікавих книг». Школярі дізналися про найбільшу і найменшу, найважчу і найлегшу книги, історію виникнення книги, визначили користь читання та здобули інф ... Читати далі »

Переглядів: 87 | Додав: misluant | Дата: 10.04.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 34 35 »
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018