Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 10:07


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 137


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Учениця Козинського колегіуму Воловчук Дарія взяла участь в обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ», який традиційно щорічно проводиться у жовтні місяці з метою виховання патріотичних почуттів творами мистецтва та пошуку нових юних обдарувань. Дарія виконала пісню на слова С. Українець музика В. Домшинського «Плакала калина». Проникливе, емоційне, вокально досконале виконання конкурсантки сподобалося глядачам та журі конкурсу. Воловчук Дарина здобула перше місце у третій віковій категорії, номінації соліст. Найщиріші слова привітання для переможниці. Хай буде удача завжди з тобою, і чекає попереду багато яскравих перемог.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 15 | Додав: fizichka | Дата: 07.11.2018 | Коментарі (0)

6 листопада 2018 року на базі Березнівського навчально-виховного комплексу "Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа I-II ступенів" проходив навчально-практичний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, головних спеціалістів відділів управлінь освіти виконкомів рад міст обласного значення, ОТГ, які відповідають за упровадження інформаційно-комунікаційних технологій із теми "Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти".

Мета семінару: досягнути компетентного розуміння доцільності та необхідності використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у формуванні інформаційно-освітнього простору закладу освіти в умовах нової української школи.

Завдання, що переслідувались заходом:

- ознайомити учасників семінару з нормативно-правовим забезпеченням використання інформаційно-комунікаційних технологій та електронних освітніх ресурсів у закладах освіти;

- розглянути сучасні форми організації науково-методичної роботи з використанням ІКТ;

- акцентувати увагу учасників семінару на особливостях використання ІКТ у професійній педагогічній та управлінській діяльності;

- презентувати досвід закладів освіти - учасників семінару щодо використання ІКТ у процесі  формування освітнього середовища закладу освіти та організації освітнього процесу;

- спонукати педагогічних працівників до самоос ... Читати далі »

Переглядів: 50 | Додав: fizichka | Дата: 06.11.2018 | Коментарі (0)

У К Р А Ї Н А

КОЗИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І – ІІІ СТУПЕНІВ – КОЛЕГІУМ»

КОЗИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

с. Козин

02.11.2018                                                                                                          № 117

 

Про використання мобільних

телефонів під час навчального процесу

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від № 910 від 07 серпня 2014 року «Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2007 року № 420» та з метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу в загальноосвітніх закладах,

 

НАКАЗУЮ:

 1. Дозволити використання мобільних телефонів у закладі для забезпечення застосування інформаційно-комунікаційних технологій під час навчально-виховного процесу.
 2. Продовжити на 2018/2019 н.р. заборону використання мобільних телефонів у навчальному закладі без потреби.
 3.  Активізувати наступний порядок використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу в навчальному закладі:
 • під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон у режим «без звуку»;
 • під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на робочому місці;
 • якщо ж ця заборона буде порушена, то вчитель має право вилучити телефон і повернути його батькам учня;
 • терміново зв’язатись з кимось по телефону можна тільки під час перерви;
 • не залишати без догляду мобільний телефон, навіть коли ненадовго залишаєте своє робоче місце;
 • відповідальність за збереження мобільних телефонів адміністрація та педагогічний колектив ЗОШ не несе; ... Читати далі »
Переглядів: 46 | Додав: fizichka | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

Пробне ЗНО - 2019

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
 • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; ... Читати далі »
Переглядів: 28 | Додав: fizichka | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

ЗНО -2019

НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України

1. Завантажити Постанова КМУ від 25.08.2004 № 1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти».

2. Завантажити Постанова КМУ від 31.12.2005 № 1312 «Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» .

3. Завантажити Постанова КМУ від 22 серпня 2018 р. № 624 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2005 р. № 1312 і від 27 серпня 2010 р. № 796".

4. Завантажити Постанова КМУ від 15.04.2015 № 222 «Про затвердження Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання» .

НАКАЗИ

 

1. Завантажити наказ Міністерства освіти і науки від 03.02.2016 № 77 "Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти"

2. Завантажити наказ Міністерства освіти і науки від 27.07.2016 № 888 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77".

3. Завантажити спільний наказ Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти від 00.09.2018 № 000/000-о "Про підготовку та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році".

4. Завантажити спільний наказ МОН/МОЗ від 29.08.2016 №1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність», зареєстровано в Міністерстві юстиції 29.12.2016 за №31707/29837-1710/29840; ЦИМ наказом затверджено Перелік особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення ЗНО. ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: fizichka | Дата: 01.11.2018 | Коментарі (0)

Обмін вчителями та проведення спільних уроків педагогів опорної школи та філій віднедавна практикують і в Козинській ОТГ на Рівненщині. Цю роботу ініціювала директор Козинського НВК «Школа-колегіум» (це опорна школа громади) Галина Смолярчук, яка є лідером змін в освіті Рівненщини. І найперше створила креативну команду педагогів.
– Немає різниці, у великій чи в маленькій школі навчається дитина, вона повинна мати і хороших вчителів, і обладнані приміщення, і цікаві уроки, – каже Галина Степанівна. – Усе це є в нашому закладі. У нас працюють 23 вчителі вищої категорії (і в опорному навчальному закладі, і в філіях), 9 старших вчителів, 1 вчитель-методист.
Козинський НВК – один із закладів області, що може похизуватися сучасним навчальним обладнанням: учителі, наприклад, активно використовують інтерактивні комплекси, а їх у НВК – аж одинадцять (школа виграла обласний конкурс "Найкращий опорний заклад").
– Одне з завдань обміну – надати можливість учителям із філій проводити навчальні заняття із використанням сучасного комп'ютерного обладнання, – розповідає Галина Смолярчук. – Усі наші педагоги розумні і креативні, майстри своєї справи, для яких немає нічого неможливого, а новітні технології роблять їх уроки ще цікавішими. До р ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

18 жовтня 2018 року у Козинському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - колегіум" медична сестра закладу Братащук Оксана Анатоліївна провела лекцію для учнів 6-х класів про особливості та небезпечність інфекційних захворювань. Розповіла про інфекційні хвороби за класифікаціями: ті, що переносять тварини та люди, епідемічні та пандемічні захворювання тощо. Особливу увагу приділила особливостям симптомів та протікання грипу, чим він небезпечний для людини. Оксана Анатоліївна розповіла про інкубаційний період кіру та особливості хвороби. Також медична сестра наголосила на небезпеці таких інфекційних хвороб як вітряна віспа та тиф. На занятті було надано рекомендації щодо профілактики інфекційних захворювань. У підсумку учні навели приклади запобігання інфекційним захворюваням.


Работій М. В.

Переглядів: 19 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

В Козинському НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” з 08.10 по 12.10 проходив тиждень психології. Психологія пов’язана з усіма науками, вона вводить людину у цікавий світ явищ таємного внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми та оточуючим світом.
Основна мета проведення тижня психології – психологізація всіх учасників навчально-виховного процесу. Проведення тижня – цікавий, творчий процес. У підготовці заходів брали участь практичний психолог Войцеховська С.В. та соціальний педагог Работій М.В..
Тиждень розпочався з лінійки-відкриття, де учнів познайомили з планом роботи на тиждень. Організовано акцію «Афоризм».
Перед уроками на кожному кабінеті школи було розміщено повчальні афоризм про життя, школу, навчання, дружбу. Протягом тижня з учнями проводилися бесіди, заняття з елементами тренінгу, ігри, надавалися консультації всім учасникам навчально-виховного процесу.
Войцеховська С.В.
Переглядів: 29 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

10 - 12 жовтня в Козинському НВК «Школа-колегіум» відбулися заходи патріотичного змісту з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня УПА. Спільно з учнями та вчителями школи виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули за Україну. У 5-11 класах відбулися тематичні уроки мужності, присвячені захисникам рідної землі, їхнього бойового подвигу на тему «Мужність і відвага крізь покоління». У 1-4 класах пройшли тематичні бесіди, вікторини «Хто такі українці?», «Козацькому роду нема переводу». Класний керівник Кондрась Л. Ф. та учнівський колектив 7-Б класу організували проведення години козацької звитяги «І ми знаєм, що ми браття козацького роду». До змагань були запрошені школярі 6-А та 5-Б класів. Всі команди якнайкраще проявили себе під час виконання вправ «Хто швидше?», «На переправі», «Стрибки у мішку», «Метання булави», «Бій подушками». Вчитель музичного мистецтва Місюрка Л. А. у співпраці з класними керівниками організували проведення фестивалю-конкурсу патріотичної пісні. Під час дійства учні виконували українські народні козацькі та історичні пісні, авторські твори про Україну, сучасн ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні, 10 жовтня 2018року у Козинський НВК "Школа-колегіум" завітали гості з Радивилівського районного центру зайнятості. Метою візиту було провести профорієнтаційну роботу з учнями 9-х класів. Під час зустрічі з школярами фахівець намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок - вибір майбутньої професії, надавала поради як уникнути помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізналися про формулу вибору професії "ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА". Також з дев'ятикласниками було проведено анкетування з метою визначення напрямків професійної діяльності, що цікавлять школярів.


Войцеховська С. В.

Переглядів: 20 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 36 37 »
Форма входу
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018