Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.02.2018, 18:30Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 129


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин
Система Orphus

Вишиванка – символ Батьківщини,

Дзеркало народної душі,

В колисанці купані хвилини,

Світло і тривоги у вірші.

Народне прислів’я каже: «Без верби і калини нема України». Ми можемо впевнено додати: «Без вишивки, верби і калини нема України».

Вишиванка – це оберіг. Народ ставився до вишиванок як до святині. Їх ревно зберігали у скринях і передавали із покоління в покоління, з роду в рід, як реліквії.

В нашій школі велика увага приділяється розвитку духовності, моральної, художньо-естетичної культури молодших школярів, вихованню особистісних рис громадянина української держави. Для цього проводяться різні заходи: вікторини, конкурси, виставки, свята. Особливо сподобалось і запам’яталось народознавче свято «Вишивка – святиня і скарб народу», яке підготували учні 3-4 класів. Одягнені у вишиванки, діти читали вірші, розповідали про вишитий рушник і його роль в житті людини. Учні дізналися, що сорочка-вишиванка – це символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, любові, святості. В українському орнаменті промовляє ду ... Читати далі »

Переглядів: 632 | Додав: fizichka | Дата: 25.03.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

16 березня в Козинському колегіумі була проведена літературно – музична композиція «Доля Великого Кобзаря».

Дійство розпочалось уривком з драматичної поеми – дилогіі Б.Стельмаха «Тарас», в якій гарно справились із ролями: Тараса – Володимир Курсик, Доля – Іськович Юлія Іванівна, вчитель української мови та літератури, Запорожець – Пасєка Петро, Голоси – Антонюк Мирослава, Савчук Софія, Читець – Мирослава Анатоліївна, вчитель української мови та літератури. Шевченка старшого зіграв Павлюк Іван (8-А клас).

Основна частина дійства розпочалась «Думами…» Шевченка у виконанні хору під керівництвом Олени Федорівни Козак. Ведучі свята Сойма Інна та Станіславчук Ярослав «провели» всіх присутніх нелегкими шляхами-долями Шевченка. Емоційно декламували  вірші Тараса: Чуліпа Яна, Кондрась Дарина, Недбало Василь, Пасєка Петро, Шарова Аліна. Найбурхливішими оплесками глядачі нагородили Шарову Аліну.

Найкращою прикрасою дійства були пісні «По діброві вітер віє», «Зоре моя вечірняя ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: fizichka | Дата: 17.03.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

У Козинському НВК «школа-колегіум» 25.02.2015 року було проведено конкурс читців-декламаторів, присвячений Тарасу Григоровичу Шевченку. У конкурсі активно брали участь учні 6-11 класів.

Найкращим читцем стала Шарова Аліна, учениця 11 класу. Друге місце виборов Недбало Василь, учень шостого класу. Третє місце – Чуліпа Яна, учениця шостого класу.

Переможці конкурсу були нагороджені подарунками.

 

 

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 238 | Додав: fizichka | Дата: 25.02.2015 | Коментарі (0)

Система Orphus

20 січня 9-і класи провели свято з нагоди  Дня рідної мови. Основним завданням було навчати учнів розуміти і збагачувати рідну мову, виховувати любов до рідної мови, бажання розмовляти рідною мовою. Ведучі  Пасєка Петро, Мулик Софія, Станіславчук Ярослав, Сойма Інна розпочали програму з діалогу про важливість знання рідної мови та вміння досконало нею володіти. Поділившись на дві команди «Мовознавці» і « Розумники», обрали  капітанів команд. У конкурсі  «Розминка» проявили свої знання Горчук Павло, Курсик Роман, Литвинчук Іванна, Дженджелюк Василь. Найкращими краєзнавцями свого краю стали Іванов Ігор, Пецалюк Роман, Станіславчук Ярослав, Антонюк Мирослава.  Працюючи над складанням слів, у конкурсі  «Словникова скринька» відзначились Віннічук Павло, Маркопольський Богдан, Дубинецька Мар’яна,  Смочек Тамара, Мисько Роман, Мельничук Софія. Правда, кмітливість свою у конкурсі  «Хвилинка» показали такі учні: Сойма Інна, Мулик Софія, Гладка Юлія.

Грамотами «Лицар української мов ... Читати далі »

Переглядів: 266 | Додав: fizichka | Дата: 23.02.2015 | Коментарі (0)

Двадцятого лютого на базі Козинського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів - колегіум» відбулося друге засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби району. Учасники семінару працювали над темою «Організація діяльності соціальних педагогів та практичних психологів щодо захисту дітей від будь-яких форм фізичного або психічного насильства».

Соціальний педагог школи Гуцманюк Віта Вікторівна розкрила питання профілактики насильства щодо дітей. У своєму виступі обґрунтувала теоретичні основи для забезпечення профілактичної роботи практичного психолога  та соціального педагога. Зміст питання також було розкрито у практичних завданнях, вправах («асоціативний ряд», «позитивні установки», «мозковий штурм» та інше), які можна використовувати у профілактичній роботі з учнями, батьками та педагогами.

Практичний психолог навчального закладу Войцеховська Світлана Василівна виступила з питанням «Оптимізація роботи практичного психолога щодо виконання державних та регіональних програм (формування здорового способу життя)». Розкриваючи дане питання психолог з колегами опрацювала державні та регіональні програми, їх зміст, мету та завдання. Акцентувала увагу, ... Читати далі »

Переглядів: 230 | Додав: fizichka | Дата: 21.02.2015 | Коментарі (0)

 

20.02.2015 року у Козинському НВК “школа-колегіум» було проведено виховний захід, присвячений Міжнародному Дню української мови. Учні шостого класу декламували вірші, в яких майстерно розкривається краса й багатство українського слова. Поліщук Інна, Братащук Василина, Бондарчук Софія зачитували прислів’я про мову. Шевчук Владислав, Курсик Вадим активно відгадували загадки. Ведучі Сова Іванна та Зима Олександра розповіли цікаві факти про слово.

Усіх учасників об’єднували любов і повага до рідної мови. На святі панувала атмосфера добра, радості та патріотизму.

Виховний захід залишив неповторні враження у душах учнів.

Вчитель української мови та літератури Курсик І.С.

Переглядів: 256 | Додав: fizichka | Дата: 21.02.2015 | Коментарі (0)

            Сьогодні в школі зібралися школярі на лінійку Пам’яті, щоб вшанувати Небесну сотню. Герої Небесної сотні віддали своє життя за нашу свободу, за оновлення країни. Це страшна ціна. І більшість із них – молоді, сильні юнаки. Ті, що тільки починають жити.

            Лінійка розпочалася виконанням державного Гімну України. Учні запалили свічки. Вчитель історії Мулик Р.Д. розповіла про події на Майдані. Учні 8 класу: Братащук Н., Василюк І., Яремчук М., Колинюк О.,Кубацька Н., Поліщук В., Смолярчук І., Савчук Ю. читали поезії, присвячені Героям Небесної сотні.

            Хвилиною мовчання вшанували тих, що полягли.

            Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

            Нам треба об’єднатись, бо мрії й прагнення у нас одні – щоб стала вільна й сильна Україна, ми скажем усі разом: «Ні – війні!» Такими словами закінчилась лінійка. 

Дирек ... Читати далі »

Переглядів: 227 | Додав: fizichka | Дата: 20.02.2015 | Коментарі (0)

Сьогодні в нашому колегіумі відбулися урочини з нагоди відкриття меморіальної дошки Сові Івану Васильовичу.

Іван навчався в нашій школі. Був хорошим учнем: добросовісним, чуйним, відповідальним. Коли прийшов час захищати наші інтереси, Батьківщину, він один із перших поїхав на Майдан. Як істинний борець за Україну пішов на схід із зброєю в руках добровольцем. Героїчно загинув, рятуючи своїх товаришів.

За спонсорської допомоги народного депутата України Дехтярчука О. В. виготовлено меморіальну дошку. На відкритті були присутні батьки, рідні, друзі, сусіди, однокласники героя, учні та працівники колегіуму та сусідніх шкіл, голови сільських рад, вихованці та працівники дитячого садочка «Колосочок», священики УПЦ Київського патріархату села Козин, Довгалівки та Боратин: отець Юрій, отець Володимир, отець Василь.  

Урочини розпочалися виконанням гімну України. Із промовою перед громадськістю виступив народний депутат України Дехтярчук О.В.  Право відкрити меморіальну дошку було надано батькам  героя. Священики освятили меморіальну дошку, помолилися за упокій душі Івана. Смолярчук Г.С., Братащук Л.Г. прочитали свої власні вірші, присвячені герою Сові Івану. Отець Василь із сім’єю виконали пісню «Пливе ... Читати далі »

Переглядів: 486 | Додав: fizichka | Дата: 29.01.2015 | Коментарі (0)

Систематично учні та вчителі Козинського колегіуму долучаються до збору допомоги на підтримку воїнів АТО. Було проведено два благодійних ярмарки по збору коштів. Продукти харчування, теплий одяг, листи та малюнки на Схід доправляли волонтери, одним з яких є Савчук Руслан Миколайович.

 Всі з нетерпінням чекали повернення волонтерів з Луганщини. Чекання були не марними – вдячні воїни передали прапор зі своїми автографами.

Учениця 6-А класу Зима Олександра на малюнку залишила номер свого мобільного телефону. Здивуванню дівчинці не було меж, коли на Новий рік вона отримала вітання від захисника нашої держави. 

Переглядів: 231 | Додав: fizichka | Дата: 24.01.2015 | Коментарі (0)

Вітаєм усіх із Новим роком,
Зі всіма Різдвяними Святами!
Нехай життя із кожним кроком
Ваш дім наповнює скарбами!

Хай сонце радо вас вітає,
... Читати далі »

Переглядів: 213 | Додав: fizichka | Дата: 31.12.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 31 32 »
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018