Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 21.11.2017, 16:39Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 127


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин
Джерелами, що живлять педагогічну творчість, є педагогічний досвід. Він виростає з-поміж маси позитивного. В.Сухомлинський зазначав: «Суть керівництва сучасною школою полягає в тому, щоб у найважчій справі на очах учителів створювався, визрівав і стверджувався кращий досвід, який втілював би в собі передові педагогічні ідеї».
Цікаві творчі знахідки вчителів є в будь-якому педагогічному колективі. Завдання адміністрації полягає у вмінні виявити їх. Відвідуючи уроки, вивчаючи професійну майстерність Мулик Ріти Дмитрівни, були помічені зерна творчості – самостійна робота як засіб розвитку творчого мислення на уроках історії. Вчасно надана допомога, підтримка – і ці зерна проросли. Ще з жовтня 2006 року по грудень 2009 року вивчено досвід роботи з даної теми, потім запропоновано для вивчення відділом освіти. І тепер ми бачимо результати.
25 лютого 2014 року Мулик Ріта Дмитрівна провела майстер-клас для молодих спеціалістів – вчителів історії та правознавства району. Найперше методист Польова Ірина Петрівна розповіла про вивчення досвіду Мулик Р.Д. в районі, про актуальність самостійної роботи на уроці, яка є одним із перевірених засобів підготовки школярів до життя, до практичної та творчої діяльності, запорукою свідомого засвоєння навчального матеріалу, для розвитку критичного мислення.
... Читати далі »
Переглядів: 679 | Додав: fizichka | Дата: 26.02.2014 | Коментарі (0)

14 лютого відзначається День Святого Валентина – свято всіх закоханих, а в Козині відбулась ще одна знакова подія – в приміщенні місцевого Товариства Сприяння Обороні України ( місцева автошкола) було відкрито музей присвячений воїнам інтернаціоналістам, тобто тим воякам України, які воювали на території інших країн. Простіше кажучи, експозиція новоствореного музейного куточку присвячена одній з трагічних сторінок історії нашої держави, а саме участі уродженців району у жахливій за змістом та наслідками війні в Афганістані 1979 – 1989 роках.
На відкриття музею зібралась велика аудиторія: представники райдержадміністрації на чолі з головою районної ради,  Радивилівської спілки ветеранів Афганістану, місцевої влади на чолі з головою сільської  ради Савчуком М. П., місцевих амбулаторії, садочка та колегіуму ( до речі серед делегації останнього були як педагоги, так і учні різних вікових категорій, котрі самі виявили бажання відвідати відкриття музею), а також пересічних жителів нашого села. Особливими гостями на святі стала делегація воїнів-афганців, жителів нашого району, адже саме на їхню честь і відбувалось відкриття.
Урочистості розпочались із перерізання стрічки високопосадовцями району та керівництва автошколи, завдяки якому й сталась ця подія. Далі відбулось урочисте богослужіння священиком місцевого Свято-Покровського храму отцем Володимиром, який разом з присутніми помолився за вічну пам'ять воїнів інтернаціоналістів, які загинули на чужині, та за здоров ... Читати далі »
Переглядів: 540 | Додав: fizichka | Дата: 17.02.2014 | Коментарі (0)

У закладі до відзначення 25 річниці з Дня виводу військ з Афганістану учнями 11 класу, класним керівником Савчуком В.Г. та заступником директора з ВР Кондрась Л.Ф. біло зібрано матеріали і створено альбом «Славні сини Рівненщини». В цьому альбомі розповідається про долю хлопців, які несли військову службу в Афганістані, а зокрема про наших місцевих хлопців: Павла Зиму, Анатолія Мушенка, Валерія Братащука, Михайла Курсика, Миколи Кундеуса, Віталія Тимочка.
Заплановано провести зустріч з воїнами – афганцями.
Переглядів: 392 | Додав: fizichka | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (1)

Впровадження новітніх інформаційних технологій на уроках фізики – вимога сьогодення, тому що зараз спостерігається зниження рівня мотивації й пізнавальної активності учнів під час вивчення навчальних предметів. Це дасть можливість якісного формування системи знань, умінь і навичок, їх застосування в практичній діяльності, буде сприяти розвитку інтелектуальних здібностей до самонавчання.
Кульбацька Олена Федорівна усвідомила, що застосування інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі дозволить підвищити інтелектуальний рівень учнів і полегшить вирішення практичних задач. Комп’ютер може бути використаний учнями та педагогом як: інформаційна система, що допомагає вирішувати різні питання; джерело інформації для розробки творчих проектів; для суттєвого розширення наочності навчання; оперативного контролю за засвоєнням знань і умінь
Олена Федорівна іде в ногу з часом. Її досвід роботи з даної теми вивчено в закладі і впроваджується в практику роботи, зараз вивчається відділом освіти. Саме тому на базі Козинського НВК «школа-колегіум» 12 лютого проведено засідання методичного обєднання вчителів фізики району з теми «Використання особистісно орієнтованих освітніх технологій як провідний напрямок діяльності учителя». Відвідавши урок фізики в 11-Б класі (вч. Кульбацька О.Ф.), педагоги переконалися, що використання інформаційних технологій є безперечно ефективним. Крім високої ... Читати далі »
Переглядів: 311 | Додав: fizichka | Дата: 13.02.2014 | Коментарі (1)

 З метою поглиблення знань учнів про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, виховання любові і поваги до спадщини, яку нам залишив поет, наслідування та виконання заповітів Т.Г. Шевченка у закладі проводяться заходи на дану тематику.

 Сова С.С. із своїми із своїми восьмикласниками провів інтерактивну гру «Шляхами Тараса Шевченка». Учні виконували різні завдання: «Відгадай за підказкою» , вікторина «Шевченківська доля», гра «Склади картину», аукціон «Я – актор». У грі ... Читати далі »

Переглядів: 321 | Додав: fizichka | Дата: 11.02.2014 | Коментарі (0)

В дні перемог і в дні поразок
В щасливі дні і дні сумні
Іду з дитинства до Тараса
Несу думки свої земні.
Коли в душі моїй тривога,
Коли в душі пекельний щем,
Іду до нього, до живого
У всесвіт віршів і поем.
(Ю.Рибчинський)

Такими рядками розпочалася літературно – музична композиція «Єднаймо душі словом», яка була проведена бібліотекарем Краплич О.А. та класним керівником 8 – А класу Кундеус М.А. Учні читали вірші, розповідали про життя  та творчість Кобзаря. Шевченко як людина Божа, з Божим талантом слова і пензля офірував своє життя усім стражденним, але не зломленим. Як людина земна, Тарас Шевченко страждав і радів, любив і ненавидів. Мав друзів, але й знав, що таке гіркота і розпач самотини.
Всім слухачам дуже сподобалось сценка «Дитинство Т.Г.Шевченка», в якій грали Станіславчук Я., Антонюк М., Маркопольський Б., Сойма І. Зачарував всіх спів та гра на бандурах Парчевської А., Іванюк А., Мулик С. Кожен глядач почерпнув щось нове для себе.
Шевченко був посланий Богом на нашу землю, як апостол соборності України. Тому й ідемо до нього, щоб набратися наснаги, віри в яснішу долю свою.
Переглядів: 264 | Додав: fizichka | Дата: 05.02.2014 | Коментарі (0)


В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє людство. До них належить ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.
І сьогодні живучи у вільній незалежній Україні, ми маємо шанувати нашого Кобзаря.
Класний керівник 8 – А класу Дубинецька Н.Г. провела заочну екскурсію «Шевченківськими місцями Волині». Діти плідно попрацювали, зібрали багато інформації, фотографій.
Богдан Соломко розповів про мальовничі місця  які спостерігав Тарас Григорович, проїжджаючи шляхами Дубенщини. Ці краєвиди поет майстерно відтворив у повісті «Варнак». ... Читати далі »
Переглядів: 240 | Додав: fizichka | Дата: 05.02.2014 | Коментарі (1)

юний поетЕпоха не цінує геніїв за життя, вона згадує про них надто пізно. Карає невблаганними вироками, а коли збагне, що дух його безсмертний – схиляється в пошані й каятті. Так і сталося із Грицьком Чубаєм, нашим земляком. Сьогодні йому виповнилося б 65. Та свічка життя догоріла в 33, але ми пам’ятаємо його і згадуєм. І тому, в нашому закладі 23 січня було проведено літературно-музичну композицію «Лиш 33 судилося йому».
Три чесноти, три муки жили в душі поета: тяга до слова, до живопису, до музики. Були у нього улюблені пісні. Одна з них «Два кольори», яку виконала Чубай Олена. А ще прозвучали пісні: «Коли зустрілись навесні», «Іду до тебе, Україно».
Г.Чубай написав багато віршів, скоромовок, загадок для дітей. Деякі з них прочитали Устичук Марія, Шевчук Владислав, Хмара Владислав. Неповторною є інтимна лірика Чубая: «Коли до губ твоїх лишається пів подиху», «Гадав собі: забудешся мені».
Життя Г.Чубая згоріло в боротьбі за честь і гідність людини.
Слава Україні!
Переглядів: 212 | Додав: fizichka | Дата: 24.01.2014 | Коментарі (0)

До уваги майбутніх абітурієнтів!

3 січня 2014 року розпочинається реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Абітурієнти матимуть можливість подати реєстраційні документи до 5 березня.

З детальною інформацією про порядок подання документів, необхідних для здійснення реєстрації, можна ознайомитися у розділі «Реєстрація».

... Читати далі »

Переглядів: 268 | Додав: fizichka | Дата: 10.01.2014 | Коментарі (1)

З Новим Роком та Різдвом!
Усіх вчителів, школярів та їх батьків поспішаємо привітати зі святами, що настають. Насичений подіями 2013 рік має стати надійним трампліном для ваших і наших майбутніх досягнень. І тут в пригоді стануть як невдачі, що гартують і роблять кожного сильнішим, так і перемоги, які надихають і допомагають рухатись вперед. Ми переконані, що в нас із вами чимало роботи, яка неодмінно стане плідною. А поки хочеться побажати гарного відпочинку в радісній новорічній атмосфері. Веселих свят і до зустрічі в 2014 році! 
Переглядів: 254 | Додав: fizichka | Дата: 01.01.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 28 29 »
Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2017