Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 15.08.2018, 08:01Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 133


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

   Н​а порозі - новорічні та різдвяні свята. З метою формування  необхідності дотримання правил пожежної безпеки у громадських приміщеннях у закладі проведено бесіди, навчальні практичні заняття «Моделювання ситуації евакуації з класу, школи». До проведення занять  із учнями залучено в.о.командира відділення ДПРП – 2 ДПРЗ – 4 ГУ ДСНС України у Рівненській області, прапорщика служби ЦЗ Зінчука І.В, який ознайомив, як діє система виявлення пожежі та пожежної сигналізації у школі;  з правилами користування вогнегасником. Також практично проведено  евакуацію з приміщення школи.  Учням наголошено:
Треба завжди пам’ятати, що необережне поводження з вогнем може призвести до найбільшої серед бід – ПОЖЕЖІ!

ЗАПАМ’ЯТАЙ: 101

  Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше — не панікувати!  Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі. Повідом сусідів.

  Якщо є можливість, то спробуй погасити вогонь засобами, що є під рукою:

    невеликі джерела пожежі можна гасити мокрою ганчіркою (ударами зверху) або мокрим віником (розмазуючи воду по палаючій поверхні);

    якщо вогонь розростається, необхідно відкрутити усі крани з водою на повну потужність. Нехай вода переливається у ванну: зачерпувати воду відром ... Читати далі »

Переглядів: 280 | Додав: fizichka | Дата: 28.12.2015 | Коментарі (0)

Оголошення!

Запрошуємо на новорічне дійство, яке відбудеться в приміщенні шкільної їдальні 30 січня:

  • І тур – 1-2 класи – 1000 год
  • ІІ тур – 3-4 класи – 1130 год
  • ІІІ тур – 5-7 класи – 1400 год
  • IV тур – 8-11 класи – 1700 год

 

Переглядів: 232 | Додав: fizichka | Дата: 28.12.2015 | Коментарі (0)

24 грудня 2015 року в закладі проведено загальношкільні батьківські збори. Із порядком денним присутніх ознайомила в.о.директора Смолярчук Г.С. Батьки уважно слухали, аналізували почуте, тому що порушувалися актуальні питання: охоплення дітей навчанням,  ефективність використання варіативної частини, моніторинг учнів та підсумки навчально-виховного процесу за І семестр, адаптація першокласників та п'ятикласників, ЗНО, ДПА, забезпечення підручниками. 

З Інструкцією з обліку дітей і підлітків шкільного віку ознайомила Гуцманюк В.В., соціальний педагог. Вона наголосила на відповідальності батьків за відвідування дітьми навчальних занять та пропущення їх без поважних причин (класні керівники щомісячно подають звіти адміністрації закладу). Панасюк Тамара Іванівна, заступник директора з навчальної роботи, розповіла про моніторинг школярів, зробила порівняльний аналіз по класах із навчальних предметів. Також, підвела підсумки навчально-виховної роботи за І семестр. Смолярчук Г.С. ознайомила батьків із шкільним життям за вересень-грудень 2015 року, роботою педагогів із обдарованими дітьми. Висловлено подяку всім батькам, діти яких брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпііад із навчальних предметів.  Цьогоріч завдяки наполегливій праці вчителів та учнів ми здобули 22 призові місця (ІІІ місце в районі). Проаналізовано також статистику не ... Читати далі »

Переглядів: 258 | Додав: fizichka | Дата: 27.12.2015 | Коментарі (0)

Український народ здавна шанує свої традиції і звичаї.

13 грудня одне з великих та улюблених свят – день Святого Андрія Первозванного, або, як в народі кажуть, свято Калити.

Учні 4-х класів зі своїми класними керівниками Рудишиною С.Г. і Правник М.В. підготували «Андріївські вечорниці». На сцені  зали – інтер’єр української хати, лава, стіл, застелений вишитою скатертиною, на стінах вишиті рушники, ікони. Всі учасники у вишиванках.

На вечорницях діти відгадували загадки, читали вірші-жарти, провели конкурс скоромовок із залом. Прикрасою свята були пісні: «Мала баба курку», «Зеленеє жито», «Чом я не хазяйка», «Ой ходила дівчина бережком», «За городом качки в’ються», «Із сиром пироги» та інші.

На завершення свята діти пригощали гостей-глядачів варениками.

Більше світлин у Фотоальбомі.

Переглядів: 184 | Додав: fizichka | Дата: 15.12.2015 | Коментарі (0)

Ось уже пройшов четвертий тиждень проведення II етапу Всеукраїнських олімпіад. 
За два останні тижні порадували своїми здобутками і наші учні.
Станіславчук Ярослав, учень 10 класу зайняв III місце з інформаційних технологій, Павлюк Юліанна (8 клас), Антонюк Мар’яна (10 клас) та Курсик Вікторія (11 клас) – III місце з німецької мови, Пасєка Василь (8 клас) – III місце з біології, а Савчук Юлія (9 клас) зайняла II місце з німецької мови.
Ми надіємось, що це не останні переможні результати в районній олімпіаді. Тож побажаємо Вам успіхів у навчальних досягненнях.

 

Переглядів: 175 | Додав: fizichka | Дата: 07.12.2015 | Коментарі (0)

У період з30 листопада по 04 грудня 2015 року в школі проведено Тиждень історії. До його проведення активно долучилися учні колегіуму та вчителі історії.

В день відкриття тижня пройшла урочиста лінійка під гаслом «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?» , та проведена історична вікторина для учнів 7-8 класів, яку підготувала вчитель історії Мулик Р.Д. Учні, батьки та гості мали можливість оглянути впродовж тижня виставку портретів видатних історичних постатей та ознайомитися з їх внеском в розвиток українського державотворення . У 6-их класах відбувся перегляд кінофільмів про Бухенвальдський концлагер який не залишив жодного учня байдужим до цієї трагедії (вчитель Савчук В.Г).

В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання. Класні керівники провели тематичні бесіди «Історія мого села» у 5-11 класах.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – турнір знавців історії в  6-10-х класах , екскурсії до краєзнавчого музею для 5-8 класів та науково-теоретична конференція «Тероризм-загроза людству». Незабутні враження залишилися в учнів 5- 9-х класів від перегляду презентацій з теми «Історія створення Збройних Сил України». ... Читати далі »

Переглядів: 277 | Додав: fizichka | Дата: 06.12.2015 | Коментарі (0)

З метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів та залучення учнів до позакласної роботи, з 23 по 27 листопада 2015 року був проведений предметний тиждень з трудового навчання.

Тиждень розпочався з проведення лінійки «Тільки в праці життя і краса людини» , на якій учні познайомилися із різними видами робітничих професій. Складовими предметного тижня  були:  оформлення динамічних інформаційних висловів про значення праці в житті людини, підготовленні учнями старших класів (9-11 класи), у 5-х,6-х класах проведені бесіди про значення праці в житті людини «Усі професії необхідні», «Можу, хочу, треба» та виставка дитячих робіт з обслуговуючої праці та трудового навчання «Ми все це зробили своїми руками». Майстер-клас «Тайни писанкарства», проведений вчителем трудового навчання Совою О.В.,  для учнів 6-А,Б класів. Старшокласниками створений фотоколаж про трудову діяльність учнів на уроках трудового навчання. На завершення предметного тижня вчителі Сова О.В. та Сова Н.М. провели конкурс знавців для 7-8-х класів де учні розгадували  кросворди , ребуси, загадки з даного предмета. Ці педагоги при проведенні заходів застосували різні засоби, форми, методи для творчого розвитку школярів, підтримки їхніх особистих нахилів та здібностей, на ... Читати далі »

Переглядів: 365 | Додав: fizichka | Дата: 03.12.2015 | Коментарі (0)

З метою виховання любові до рідної мови і необхідності для нашого життя, розвитку мовленнєвих здібностей учнів, вдосконалення вмінь та якості засвоєння учнями програмового матеріалу, активізації позакласної роботи у період з16 листопада по20 листопада 2015 року в школі проведено Тиждень української мови та писемності. До його проведення активно долучилися учні колегіуму та вчителі-філологи.

Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції учнів.

Тиждень розпочався з лінійки, на якій учні отримали завдання. У перший день Тижня школярам запропоновано для перегляду виставку літератури з теми «Рідна мова – пісня солов’їна» та пройшов І етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів.

Наступного дня серед учнів 8 класу проводився  конкурс виразного читання віршів Т.Г.Шевченка  на якому учні змагалися за першість. Враховувалась  артистичність, виразність декламування, вміння передати настрій ліричного героя. Кращими читцями стали учні: Савчук Ю.,Устичук В.,  Воловчук Д., Павлюк Ю. Класними керівниками були проведені виховні години: «Мова-душа народу» (Іськович О.В.), «Наша мова солов’на» (Правник М.В.), диспут «Мова-талісман людини та нації» на яких учні дізналися про історію виникнення української писемнсті, читали поезії, співали пісні, дискутували ... Читати далі »

Переглядів: 191 | Додав: fizichka | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і країни. Народна пам’ять є найдостовірнішим історичним джерелом минулого. Голодомор став результатом організованої злочинності владних структур. Людям довелося пройти через зраду країни і близьких, злидні й постійний страх. Жахливо, що за гаслом «Наздоженемо і переженемо» стояла смерть мільйонів. Села стали експериментальною зоною. Це був експеримент за право на життя українського народу. Вимирали цілі села, тому що треба було підірвати саме коріння нації, зруйнувати основи усталеної віками народної моралі, витруїти в душах людяність, насаджуючи всюди режим терору, сіючи страх, підозри, розпалюючи ненависть і жорстокість 
    На виконання Указу Президента України від 13 листопада 2015 року № 635/2015 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» у закладі проведено лінійку Пам’яті «Прости нас, пам’яте, прости» (Трачук О.О., Кондрась Л.Ф.),  тематичні уроки  «Чорні сторінки історії України» в 11, 8, 6 класах (вч. Савчук В.Г., Мулик Р.Д.), виховну годину в 10 класі «Розіп’ята душа на хресті Всевишньої печалі» (класний керівник Кундеус М.А.), «Україна пам’ятає роки голодомору» в 9 класах (Дубинецька Н.Г., Місюрка Л.А.), конкурс читців – декламаторів (вчителі української літератури), годину історичної пам’яті в 7 класах (Фічук Н.Ф ... Читати далі »

Переглядів: 169 | Додав: fizichka | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

Ось уже декілька років поспіль юні географи, вчитель Сова С.С., здобувають призові місця у II етапі Всеукраїнської олімпіади з географії і є учасниками обласної олімпіади. Цей не став виключенням. Ми раді вітати призерів цієї олімпіади. Найперше – Вахрушеву Тетяну (8 клас), яка показала найвищий рівень знань з географії у районі при виконанні тестових завдань і стала переможцем. Пецалюк Роман (10 клас) та Лінник Роман (11 клас) зайняли друге місце, Пасєка Василь (8 клас) – третє місце, Павлюк Іван був четвертим серед учнів дев’ятих класів району.
Побажаємо Тетяні стати призером у III етапі, а хлопцям у наступному році піднятись на сходинку вище.
Дерзайте!

 

Переглядів: 214 | Додав: fizichka | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 33 34 »
Форма входу
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018