Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.02.2018, 02:18Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 129


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

У період з30 листопада по 04 грудня 2015 року в школі проведено Тиждень історії. До його проведення активно долучилися учні колегіуму та вчителі історії.

В день відкриття тижня пройшла урочиста лінійка під гаслом «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?» , та проведена історична вікторина для учнів 7-8 класів, яку підготувала вчитель історії Мулик Р.Д. Учні, батьки та гості мали можливість оглянути впродовж тижня виставку портретів видатних історичних постатей та ознайомитися з їх внеском в розвиток українського державотворення . У 6-их класах відбувся перегляд кінофільмів про Бухенвальдський концлагер який не залишив жодного учня байдужим до цієї трагедії (вчитель Савчук В.Г).

В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання. Класні керівники провели тематичні бесіди «Історія мого села» у 5-11 класах.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – турнір знавців історії в  6-10-х класах , екскурсії до краєзнавчого музею для 5-8 класів та науково-теоретична конференція «Тероризм-загроза людству». Незабутні враження залишилися в учнів 5- 9-х класів від перегляду презентацій з теми «Історія створення Збройних Сил України». ... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: fizichka | Дата: 06.12.2015 | Коментарі (0)

З метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду підвищення професійного рівня та інтелектуального розвитку учнів та залучення учнів до позакласної роботи, з 23 по 27 листопада 2015 року був проведений предметний тиждень з трудового навчання.

Тиждень розпочався з проведення лінійки «Тільки в праці життя і краса людини» , на якій учні познайомилися із різними видами робітничих професій. Складовими предметного тижня  були:  оформлення динамічних інформаційних висловів про значення праці в житті людини, підготовленні учнями старших класів (9-11 класи), у 5-х,6-х класах проведені бесіди про значення праці в житті людини «Усі професії необхідні», «Можу, хочу, треба» та виставка дитячих робіт з обслуговуючої праці та трудового навчання «Ми все це зробили своїми руками». Майстер-клас «Тайни писанкарства», проведений вчителем трудового навчання Совою О.В.,  для учнів 6-А,Б класів. Старшокласниками створений фотоколаж про трудову діяльність учнів на уроках трудового навчання. На завершення предметного тижня вчителі Сова О.В. та Сова Н.М. провели конкурс знавців для 7-8-х класів де учні розгадували  кросворди , ребуси, загадки з даного предмета. Ці педагоги при проведенні заходів застосували різні засоби, форми, методи для творчого розвитку школярів, підтримки їхніх особистих нахилів та здібностей, на ... Читати далі »

Переглядів: 317 | Додав: fizichka | Дата: 03.12.2015 | Коментарі (0)

З метою виховання любові до рідної мови і необхідності для нашого життя, розвитку мовленнєвих здібностей учнів, вдосконалення вмінь та якості засвоєння учнями програмового матеріалу, активізації позакласної роботи у період з16 листопада по20 листопада 2015 року в школі проведено Тиждень української мови та писемності. До його проведення активно долучилися учні колегіуму та вчителі-філологи.

Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції учнів.

Тиждень розпочався з лінійки, на якій учні отримали завдання. У перший день Тижня школярам запропоновано для перегляду виставку літератури з теми «Рідна мова – пісня солов’їна» та пройшов І етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів.

Наступного дня серед учнів 8 класу проводився  конкурс виразного читання віршів Т.Г.Шевченка  на якому учні змагалися за першість. Враховувалась  артистичність, виразність декламування, вміння передати настрій ліричного героя. Кращими читцями стали учні: Савчук Ю.,Устичук В.,  Воловчук Д., Павлюк Ю. Класними керівниками були проведені виховні години: «Мова-душа народу» (Іськович О.В.), «Наша мова солов’на» (Правник М.В.), диспут «Мова-талісман людини та нації» на яких учні дізналися про історію виникнення української писемнсті, читали поезії, співали пісні, дискутували ... Читати далі »

Переглядів: 165 | Додав: fizichka | Дата: 01.12.2015 | Коментарі (0)

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і країни. Народна пам’ять є найдостовірнішим історичним джерелом минулого. Голодомор став результатом організованої злочинності владних структур. Людям довелося пройти через зраду країни і близьких, злидні й постійний страх. Жахливо, що за гаслом «Наздоженемо і переженемо» стояла смерть мільйонів. Села стали експериментальною зоною. Це був експеримент за право на життя українського народу. Вимирали цілі села, тому що треба було підірвати саме коріння нації, зруйнувати основи усталеної віками народної моралі, витруїти в душах людяність, насаджуючи всюди режим терору, сіючи страх, підозри, розпалюючи ненависть і жорстокість 
    На виконання Указу Президента України від 13 листопада 2015 року № 635/2015 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» у закладі проведено лінійку Пам’яті «Прости нас, пам’яте, прости» (Трачук О.О., Кондрась Л.Ф.),  тематичні уроки  «Чорні сторінки історії України» в 11, 8, 6 класах (вч. Савчук В.Г., Мулик Р.Д.), виховну годину в 10 класі «Розіп’ята душа на хресті Всевишньої печалі» (класний керівник Кундеус М.А.), «Україна пам’ятає роки голодомору» в 9 класах (Дубинецька Н.Г., Місюрка Л.А.), конкурс читців – декламаторів (вчителі української літератури), годину історичної пам’яті в 7 класах (Фічук Н.Ф ... Читати далі »

Переглядів: 146 | Додав: fizichka | Дата: 27.11.2015 | Коментарі (0)

Ось уже декілька років поспіль юні географи, вчитель Сова С.С., здобувають призові місця у II етапі Всеукраїнської олімпіади з географії і є учасниками обласної олімпіади. Цей не став виключенням. Ми раді вітати призерів цієї олімпіади. Найперше – Вахрушеву Тетяну (8 клас), яка показала найвищий рівень знань з географії у районі при виконанні тестових завдань і стала переможцем. Пецалюк Роман (10 клас) та Лінник Роман (11 клас) зайняли друге місце, Пасєка Василь (8 клас) – третє місце, Павлюк Іван був четвертим серед учнів дев’ятих класів району.
Побажаємо Тетяні стати призером у III етапі, а хлопцям у наступному році піднятись на сходинку вище.
Дерзайте!

 

Переглядів: 186 | Додав: fizichka | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)

З метою відзначення Дня Гідності та Свободи, утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування мужності  громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави у закладі проведено такі заходи:
-    Урок мужності «Революція Гідності».
-    Акція «Листи воїнам АТО».
-    Зустріч з воїнами АТО.
-    Лінійка пам’яті «Пам’ятати – означає шанувати, берегти».
-    Покладання квітів до пам’ятника герою АТО Сови І.В.
-    Конкурс малюнків «Героям слава».
-    Виховна година «На захист рідної землі».
-    Заключним акордом став виступ Рівненської філармонії з національно – героїчною літературно – музичною композицією «Герої не вмирають». У програмі звучали українські пісні: «Туман», «Материнська любов», «Вставай, Україно», «Гори, гори моя свіча».
     Школярі розширили поняття «Герой», Подвиг», «Патріотизм», поглибили знання з окремих сторінок історії країни. На прикладі українських пісень вчилися бачити історію українського народу; формували сприйняття та розуміння естрадної вокальної музик ... Читати далі »

Переглядів: 200 | Додав: fizichka | Дата: 21.11.2015 | Коментарі (0)

19 листопада у школы проводився конкурс української народної пісні і читців-декламаторів.
Учні читали шевченківські поезії і уривки із поем. У конкурсі брали участь учні 5-11 класів. Найактивнішими були Зима Настя (5 кл.) – «Садок вишневий коло хати», Устичук Марія (6 кл.) – уривок з поеми «Великий льох», Чуліпа Яна (7 кл.) – «Думка», Павлюк Юліанна (8 кл.) – уривок з поеми «Великий льох», Пасєка Петро (10 кл.) – «Я не нездужаю нівроку».
Найкращі учасники розділили між собою місця.
Прослухавши українські народні пісні, як є дуже популярні серед наших учнів, адже ні один захід не проходить без пісні, слухачі були дуже вражені виконанням. Шкільне журі визначило такі місця:
I місце розділили 9А і 7Б класи, у виконанні яких прозвучали такі пісні: «Ой на горі два дубки», «Біля річки, біля броду».
II місце – 10 клас із піснею «Ти ж мене підманула» та 9Б клас – «Чом ти не прийшов?.
III місце між собою розділили 6А і 8 класи – «Мамина сорочка», «Ой у вишневому саду».
На завершення свята із піснею про Україну виступив ансамбль вчителів.  

Більше світлин у ... Читати далі »

Переглядів: 187 | Додав: fizichka | Дата: 19.11.2015 | Коментарі (0)

Сезон II етапу Всеукраїнських олімпіад 2015 відкрито!

13.11.2015 року було проведено II етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

Учениця 11 класу Смолярчук Софія здобула у ній третє місце.

Савчук Юлія, учениця 9-А класу, переможець I етапу мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка, стала призером (III місце) II етапу даного конкурсу.

Ми з радістю вітаємо переможців з їх досягненнями та бажаємо їм творчого натхнення, подальших успіхів!

Переглядів: 176 | Додав: fizichka | Дата: 16.11.2015 | Коментарі (0)

30 жовтня в Козинському НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів-колегіум» було проведено День початкової освіти. Цей день став святом професійної майстерності учителів початкових класів. В рамках цього дня були проведені різноманітні заходи: відкриті уроки з використанням інноваційних технологій, інтелектуальні ігри, виставки дитячих робіт, круглий стіл вчителів початкових класів і вихователів ГПД «Від серця вчителя до серця учня».
У перших класах була проведена інтелектуальна гра-змагання «Найспритніший, найвеселіший, найрозумніший» - вчителі Братащук Л.А. і Бужанська О.В.
Вчителі других класів Бабич М.Г. і Демчук Т.В. провели відкритий виховний захід «Осінь золота прийшла до нашого краю». Учні та батьки взяли активну участь у проведенні цього ранку. ... Читати далі »

Переглядів: 254 | Додав: fizichka | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в Козинському  НВК  було проведено ряд заходів,  присвячених пам’яті Героїв Майдану, бойовим подвигам сучасних захисників Вітчизни – воїнам АТО, Дню українського козацтва, 73- річниці створення УПА та нашій рідній Україні.    
У понеділок 12 жовтня учні школи взяли участь у лінійці – реквієм, присвяченій пам’яті героїв АТО, яка пройшла біля  стенду воїнам АТО «Герої  не вмирають». Хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять. На лінійці  вис

тупила в.о. директора Смолярчук Г.С., яка запалила свічки пам’яті і звернулася до учнів із проханням: пам’ятати 

тих, хто віддав своє життя за щасливе дитинство, за мирне небо і спокій, за те, що ми можемо спокійно  навчатись у рідній школі. 

Головне завдання школярів: щоденно робити якусь хорошу справу і звітувати умовно перед нашими героями. Також прозвучала власна поезія «Сповідь матері».  Вчитель історії Мулик Р.Д. розповіла про боротьбу українського народу за утвердження  народності й нації, розбудову соборної незалежної України, про терн ... Читати далі »

Переглядів: 325 | Додав: fizichka | Дата: 16.10.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 31 32 »
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018