Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.06.2018, 14:34Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 132


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Під патронатом ректора Рівненського державного університету проф. Р.М. Постоловського та начальника управління освіти Радивилівської райдержадміністрації І.М. Ковалевської відбулося перше засідання робочої групи у рамках співпраці між НВК Козинський колегіум та РДГУ.
    Планами співпраці передбачено здійснення навчально-методичного супроводу науковцями університету (зокрема психолого-природничого факультету) програмного забезпечення НВК Козинський колегіум, що визначений згідно з проектом МОН України як опорний заклад у межах реалізації програми децентралізації. Завідувач районного відділу освіти Радивилівської райдержадміністрації І.М. Ковалевська під час зустрічі зазначила, що саме така співпраця уможливить практичну реалізацію програми місцевого самоврядування і надасть можливість молодим людям отримати знання на рівні європейських стандартів.
    Науковці психолого-природничого факультету РДГУ висловили своє бачення реалізації спільного проекту і запевнили освітян у тому, що весь досвід, напрацьований кафедрами університету, буде спрямований на якісне забезпечення освітнього процесу у загальноосвітніх закладах - партнерах.

Джерело: ... Читати далі »

Переглядів: 343 | Додав: fizichka | Дата: 21.06.2016 | Коментарі (0)

Ось і настало довгождане літо. Це – щаслива і весела пора для дітвори. Із тридцятого травня 2016 року в закладі працює  мовний табір, який сприяє  практичному  застосуванню знань із англійської та німецької мов, отримані протягом навчального року, у різних формах діяльності: ігровій, проектній, концертній, екскурсійній. Тематичними напрямками роботи були: історичний, країнознавчий, спортивно-туристичний, інтелектуально-пізнавальний, театрально-драматичний, здорового способу життя, екологічний, національно-патріотичний. Щоденно проводилася ранкова зарядка іноземними мовами, та згідно з планом: спортивні фестивалі, квести, екскурсії, вікторини, турніри знавців іноземних мов, флеш-моби «Я люблю Україну».  Корисною для учнів є інформація про традиції та звичаї Великої Британії, Німеччини, перегляд відеороликів про визначні місця, а також цікаві екскурсії в музей села та школи. Повторивши лексику про світ професії, школярам цікаво було відвідати підприємства села, поспілкуватися, а потім організувати рольові ігри іноземними мовами. Розігрування ролей допомагає дітям розвинути мовні компетенції, уяву та креативність.  Надзвичайно цінною частиною навчального процесу є пісні, вивчивши їх, було організовано конкурс на кращу пісню та дискотеку. У День довкілля учням організовано екскурсію в природу. Значна увага в мовному та ... Читати далі »

Переглядів: 416 | Додав: fizichka | Дата: 14.06.2016 | Коментарі (0)

Наказ

27.05.2016                                                                                                    № 62

Про перевід учнів 1-3-х, 5-8-х,

10 класу до наступних класів, 4 – х до основної школи

На підставі Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти , затвердженої МОН України 14.07.2015 року № 762 «Про затвердження Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 30 липня 2015 р. за № 924/27369, рішення педагогічної ради (протокол № 4 від 26.05.2016 року)

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до наступних класів (списки додаються) :
Переглядів: 377 | Додав: fizichka | Дата: 03.06.2016 | Коментарі (0)

День вишиванки - це захід, спрямований на збереження українських цінностей.

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

І ми теж підтримали цю давню традицію.

 

Переглядів: 236 | Додав: fizichka | Дата: 20.05.2016 | Коментарі (0)

Оголошення!

До уваги батьків учнів 4 класів! Козинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - колегіум" проводить конкурсний відбір учнів до 5 класу ( клас колегіуму). У конкурсі можуть брати участь школярі незалежно від місця проживання, рівень навчальних досягнень яких із кожного предмету за 4 клас становить не нижче 8 балів, Батькам необхідно подати заяву на ім'я директора та табель успішності. Конкурсний відбір учнів проводиться з 01 червня по 30 серпня 2016 року.  Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора. Зарахування учнів здійснюється до початку 2016-2017 навчального року. До навчального закладу необхідно буде подати такі документи: копія свідоцтва про народження, особова справа, медична картка (довідка) встановленого зразка. 

Переглядів: 236 | Додав: fizichka | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

Сьогодні час диктує нові вимоги. Педагог повинен бути компетентний у всьому, особливо у використанні інформаційно-комунікаційних технологій. 
Застосування нових інформаційних технологій в галузі освіти стало загальною необхідністю, особливо вчителями іноземної мови з метою мотивації учнів до навчання. Саме для цього і створений районний семінар - практикум учителів іноземної мови. Завдання членів семінару – практикуму: впроваджувати у шкільну практику використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет. З цією метою сплановано навчитись використовувати програми, які допомагають у пошуку і завантаженні необхідної інформації, а також в обробці цифрових даних, що сприятиме удосконаленню ефективності  застосування цих технологій у навчальній діяльності вчителя. Методист Котик З.І. та керівник семінару Мамчур Т.В. при плануванні роботи врахували також і те, що педагогам необхідно  працювати і над створенням інформаційних блогів. І, мабуть, невипадково ІІ засідання з теми «Використання Інтернет-блогів у діяльності вчителя для покращення ефективності викладання іноземної мови»  
 29 березня 2016 року відбулося в Козинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум». 

Перед учасниками семінару стояли завдання: 
-    навчити ... Читати далі »

Прикріплення: 1
Переглядів: 237 | Додав: fizichka | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

Хто ж пожаліє людину,
Як не природа?
Хто ж пожаліє природу,
як не людина?

Н. Гавриленко

Щоб привернути увагу громадськості до екологічних проблем рідного краю, застерегти від наслідків бездумного втручання людини в природу у школі провели акцію «За чисте довкілля». Учні 11 класу із вчителем біології Дзецько Т.В. прибрали берег річки Пляшівка, територію замку.
    Кожен з нас  відповідає за стан довкілля. Ми маємо дбати за чистоту навколишнього середовища. Тож закликаємо усіх: «Любімо, бережімо природу – вічне джерело нашого життя!»

                                                                                                              &n ... Читати далі »

Переглядів: 243 | Додав: fizichka | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

У закладі з 1 по 11 березня 2016 року була проведена Шевченківська декада.
На загальношкільній лінійці  було оголошено план проведення Шевченківської декади. Щодня на перервах учні мали змогу прослухати пісні на слова Т.Г.Шевченка у виконанні сучасних українських співаків і гуртів: М.Бурмаки, І.Білик, В.Павлика, «Гайдамаки», «Мандри» тощо.
У шкільній бібліотеці діяла тематична виставка «Нам треба твого голосу, Тарасе!». Учні 10 класу (учитель Кундеус М.А.) представили виставку «Шевченко-художник».
У рамках тижня відбувся конкурс читців-декламаторів поезій Т.Г.Шевченка, у якому упевнену перемогу здобула учениця 9А классу Савчук Юлія. Виконана нею уривок з поеми «Великий льох» отримала найвищі оцінки журі. Високий рівень виконання показали учениця 8 класу Воловчук Д. (уривок із поеми «Наймичка») та учениця 11 класу Курсик В., Ісакова В.
У 1-11 класах відбулися виховні години, присвячені Кобзареві. Найкраще ці заходи були організовані у 4А класі («Наш Шевченко – сонце України», класний керівник Рудишина С.Г..), 9А класі (вікторина «Як я знаю творчість Шевченка», класний керівник ), 10 класі («Жінки у долі Кобзаря», класний керівник Кундеус М.А.).
Високий рівень підготовки, майстерність виконання, яскравість декорацій та костюмів, різноманітність жанрів відчувались під час проведення літературно-музичного свята «Ім’я т ... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: fizichka | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Життя Лесі Українки – це подвиг митця, один з тих подвигів,

які підносять людину в очах сучасників, роблять її

нетьмарною зіркою в очах потомків 

Олесь Гончар

З нагоди 145-ти річчя від дня народження всесвітньо відомої поетеси Лесі Українки в Козинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» відбулася літературна година. 


У святково прибраному залі ведучі Василь Пасєка та Вікторія Клічук, в українському вбранні з хлібом на рушнику і колоссям пшениці та калини, відкривали захід.   
Учасники літературного дійства: Марія Берлінець, Тетяна Вахрушева, Ольга Семенюк, Діана Гаврилюк, Мирослава Ан ... Читати далі »

Переглядів: 317 | Додав: fizichka | Дата: 20.03.2016 | Коментарі (0)

З метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання в школярів патріотизму, відданості своїй державі, народу в  Козинському  НВК було проведено ряд заходів. Класні керівники Мулик Р.Д., Савчук В.Г., Дзецько Т.В., Гусарук Н.Є. провели виховні години «Герої нашого часу», «Їх подвиг – приклад для нас», « Пам’яті Небесної Сотні», «Герої не вмирають», на яких розповідали про лютневі події 2014 року,  переглядали кінофільми та відеозаписи,  згадували героїв Небесної Сотні. На лінійці-реквієм  читали  пророчі поезії Кобзаря, вірші  юних поетів про майдан, читали «Молитву за Україну», запалили свічку пам’яті, хвилиною мовчання вшанували  героїв Небесної Сотні. Вихованці дитячого садочка біля стенда «Слава Україні! Героям слава!» знайомились із героями АТО-нашими земляками, співали гімн.

Переглядів: 208 | Додав: fizichka | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 14 15 16 17 18 ... 33 34 »
Форма входу
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018