Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 22.10.2018, 17:16


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 136


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Працювати з обдарованими та здібними учнями дуже відповідально, тому вчителі приділяють велику увагу самоосвітній діяльності, використовують в роботі ефективні педагогічні та психологічні методики, технології, форми і методи розвитку творчих здібностей цієї категорії учнів. Тішать хорошими результатами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад такі учні:

1.      Сова Іванна, 8 клас,  (біологія) – ІІІ місце (вчитель Дзецько Т.В.);

2.      Братащук Василина, 8 клас (нім.мова)- ІІ місце (вчитель Ковальчук О.М..);

3.      Павлюк Юліанна, 9 клас (нім.мова) –ІІ місце, (вчитель Ковальчук О.М..);

4.      Савчук Юлія, 9 клас (нім.мова) – ІІІ місце, (вчитель Ковальчук О.М..);

5.      Роман Владислав,9 клас (трудове навчання)-ІІІ місце, (вчитель Півторак В.І.)

6.      Пецалюк Роман, 11 клас (географія)-ІІ місце, (вчитель Сова С.С.)

7.      Братащук Василина, 8 клас (географія)-ІІІ місце, (вчитель Сова С.С.)

8.      Павлюк Іван, 10 клас (географія)-ІІІ місце, (вчитель Сова С.С.)

... Читати далі »

Переглядів: 223 | Додав: fizichka | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

З року в рік школярі нашого закладу є активними учасниками Міжнародних конкурсів з української мови. Мовні конкурси перетворилися на справді народний рух, що утверджує безсмертя рідної мови. Учні нашого закладу, переможці І етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, захищали честь нашої школи у ІІ етапі даних конкурсів. Вітаємо учнів-переможців ІІ етапу Братащук Оксану – ученицю 3-Б класу (вчитель Демчук Т.В.), Братащук Василину ученицю – 8-А класу (вчитель Курсик І.С.), Самковську  Юліану ученицю 6 класу (вчитель Стародуб І.В.). Бажаємо переможцям та їх наставникам творчої наснаги та нових перемог!

Переглядів: 135 | Додав: fizichka | Дата: 07.12.2016 | Коментарі (0)

День чудовий – 6 грудня
Це є свято серед буднів,
Зрозуміло тут без слів:
Це є День Чоловіків.

Любі хлопці, вас вітаєм,
Звісно, щастя побажаєм,
Ви ж у нас ось такі
Працьовиті та стрункі
Нехай фортуна посміхається,
А  незгода не чіпляється,
Залишайтеся такими 

чемними та молодими,
Гарними, уважними,
Єдиними, кмітливими,
І завжди неповторними!

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Наша Батьківщина – це  земля, яка сповнена буремних подій, зазіхань ворогів, це земля,у якій традиції лицарства передаються від батька до сина, з покоління в покоління. Завдання сучасних юнаків – навчитися піклуватися про власну Батьківщину, охороняти її спокій.    У нашій школі стало доброю традицією проводити військово-спортивні змагання для старшокласників 

«Майбутні воїни-захисники», присвячені Дню Збройних Сил України. Вчитель Захисту Вітчизни Віктор Петрович привітав старшокласників зі святом Збройних Сил України, познайомив з подіями, які відбуваються в зоні АТО, ... Читати далі »

Переглядів: 310 | Додав: fizichka | Дата: 06.12.2016 | Коментарі (0)

Цікавим і насиченим подіями виявився цей тиждень у колегіумі. Все це тому, що з 28 листопада по 2 грудня у нас проходив тиждень іноземних мов.

У четвер учні 8-А класу запросили всіх у відео подорож по визначним місцям Лондона. Вікторина про Великобританію дала можливість перевірити знання учнів про країну, відомих людей, звичаї і традиції британців. На завершення учні колегіуму всі разом заспівали традиційну британську новорічну пісню «Should auld acquaintance be forgot” на слова  Роберта Бернса.

У п’ятницю були задіяні учні всіх класів, де вивчається німецька мова. Учні 5-х класів співали пісні: «In der Schule”, “Weihnachts-maus”. Розказували вірші. Учні 7-Б класу співали пісню з рухами. З 9-м класом було проведено «Брейн-ринг». На завершення була проведена екскурсія до Німеччини «Краєвиди та визначні місця країни».

Дітям сподобались заходи.

Більше світлин у розділі Фотоальбом.

Переглядів: 114 | Додав: fizichka | Дата: 02.12.2016 | Коментарі (0)

Не цурайтесь мови, люди.
Рідного джерельця,
Хай вона струмочком буде.
Хай дійде до серця.

 Слово – Божий дар, його людина одержує разом із життям, яке й не уявляється без слова. Дитина так рано починає розуміти і говорити тому, що здатність до цього успадковується від батьків та попередніх поколінь роду.  Тому, переходячи на іншу мову, людина втрачає багатовікові надбання рідного народу: історію, культуру, звичаї. Де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємось до сліз, почувши рідне слово. Вивчати рідну мову, удосконалювати своє вміння розмовляти, відчувати її красу у різноманітті і багатстві слів потрібно постійно, як писав М. Рильський, «Плекайте мову. Пильно й ненастанно політь бур’ян». В нашій школі протягом всього року проводяться свята, конкурси присвячені популяризації української мови. Класоводи 3-х класів Демчук Т. В. та Бабич М. Г. провели ранок «Ти наше диво калинове, кохана українська мова». Діти читали патріотичні поезії, із задоволенням розгадували загадки, змагалися, хто більше знає прислів’їв про мову. Окрасою свята стали патріотичні та жартівливі пісні, пісні про рідне слово. Особливо емоційно дівчатка виконали хоровод з квітами  «Калино». Активно до проведення свята долучилися класоводи ... Читати далі »

Переглядів: 122 | Додав: fizichka | Дата: 30.11.2016 | Коментарі (0)

До нас завітали артисти із цирковою виставою. В репертуарі були виступи веселих клоунів і фокусника, який спочатку дивував своїми фокусами, а потім розповідав секрети їх виконання. Діти були учасниками циркових номерів. За всі виступи отримували призи. Школярам сподобалися номери, де учасниками  були живі звірі – кролик, шиншила, а особливо – удав. Атмосфера на виставі панувала емоційна, святкова, сповнена захоплювальних вигуків. Час пролетів непомітно і швидко.

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 117 | Додав: fizichka | Дата: 28.11.2016 | Коментарі (0)

У нашій школі змагання на виявлення найрозумнішого і найерудованішого учня вирішили провести у 2-х класах. Класоводи Людмила Ананіївна та Олена Вікторівна організували інтелектуальну гру "Найрозумніший". 

Захід пройшов цікаво, змістовно, весело у запеклій боротьбі. Команди "Розумники", "Бджілка", "Всезнайки" та "Українці" відповідали на питання з різних предметів: спорт, література, мова, математика, природознавство, історія держави, а також калейдоскоп, жартівливі питання і про все на світі.

Найбільш емоційно пройшла розминка-танець "Черепаха".

Учні вчились працювати у команді і приймати  спільні рішення. Переможцем стали "Всезнайки". Всі учасники гри отримали заохочувальні призи.

Трачук О.О.

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 107 | Додав: fizichka | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

День пам’яті жертв голодомору – щорічний національний пам’ятний день, який припадає на четверту суботу листопада. У Козинському НВК «Школа-колегіум» відбувся виховний захід – заочна подорож «Дорогами пам’яті» до Дня пам’яті жертв голодомору, яку підготували учні 10 класів, класний керівник Дубинецька Н. Г.. Вшанували світлу пам’ять безвинно замучених голодом людей, поглибили знання про роки голодомору в Україні та його наслідки для українського народу. На заході звучала проза і поезія, Савчук Юлія виконала пісню «Свіча», переглянули фрагменти фільму із циклу «Невідома Україна». При підготовці до  заходу оформили тематичний стенд «Гіркі сльози України», при цьому використали малюнки, ілюстрації, фото, вислови. Бібліотекар Краплич О. А. підготувала тематичну виставку-реквієм. Під час проведення лінійки учні та вчителі запалили свічки зі словами «Пам’ять і віра». Привернули увагу глядачів два дерева-символи, розміщенні на стенді. Одне – темне, зі світлинами голодомору, як символ чорної сторінки  нашої історії, інше – зелене,  світле, де плоди -  білі аркуші. Це дерево символізує наше з вами сьогодення, сучасну Україну. Від нас залежить, якими стануть білі аркуші надалі, адже ми твор ... Читати далі »

Переглядів: 135 | Додав: fizichka | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

Події останніх місяців 2013 року та початку 2014 р. перетворилися на справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу, пробудилась приспана роками національна свідомість. Для того, щоб зберегти та донести до сучасних та майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні на початку ХХІ ст.., а також вшанувати мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 р. – лютому 2014 р. постали на захист демократії, прав, свобод людини, національних інтересів держави, її європейського вибору, ми  відзначили  День Гідності та Свободи у школі. Провели  уроки мужності, конкурс малюнків «Що я бажаю своїй Батьківщині», інформаційну  годину «Революція гідності. Як це відбувалося», акцію «За єдину і вільну країну».  Вчитель історії Савчук  В. Г. познайомив учнів  з хронологією подій Революції гідності, ілюструючи свою розповідь змістовними слайдами,  учні 7 – А класу прочитали патріотичні поезії. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення власних переконань та встановлення нових орієнтирів у житті.

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 117 | Додав: fizichka | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

В рамках тижня «Виховуємо толерантність»  серед учнів 1 – 4 класів було проведено акцію «Долоньки щастя». Діти з великим задоволенням вирізали з кольорового паперу копії своїх долоньок та писали на них, яким має бути справжній друг.

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 143 | Додав: fizichka | Дата: 21.11.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 34 35 »
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018