Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 22.02.2018, 02:16Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 129


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Сьогодні час диктує нові вимоги. Педагог повинен бути компетентний у всьому, особливо у використанні інформаційно-комунікаційних технологій. 
Застосування нових інформаційних технологій в галузі освіти стало загальною необхідністю, особливо вчителями іноземної мови з метою мотивації учнів до навчання. Саме для цього і створений районний семінар - практикум учителів іноземної мови. Завдання членів семінару – практикуму: впроваджувати у шкільну практику використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет. З цією метою сплановано навчитись використовувати програми, які допомагають у пошуку і завантаженні необхідної інформації, а також в обробці цифрових даних, що сприятиме удосконаленню ефективності  застосування цих технологій у навчальній діяльності вчителя. Методист Котик З.І. та керівник семінару Мамчур Т.В. при плануванні роботи врахували також і те, що педагогам необхідно  працювати і над створенням інформаційних блогів. І, мабуть, невипадково ІІ засідання з теми «Використання Інтернет-блогів у діяльності вчителя для покращення ефективності викладання іноземної мови»  
 29 березня 2016 року відбулося в Козинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум». 

Перед учасниками семінару стояли завдання: 
-    навчити ... Читати далі »

Прикріплення: 1
Переглядів: 220 | Додав: fizichka | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

Хто ж пожаліє людину,
Як не природа?
Хто ж пожаліє природу,
як не людина?

Н. Гавриленко

Щоб привернути увагу громадськості до екологічних проблем рідного краю, застерегти від наслідків бездумного втручання людини в природу у школі провели акцію «За чисте довкілля». Учні 11 класу із вчителем біології Дзецько Т.В. прибрали берег річки Пляшівка, територію замку.
    Кожен з нас  відповідає за стан довкілля. Ми маємо дбати за чистоту навколишнього середовища. Тож закликаємо усіх: «Любімо, бережімо природу – вічне джерело нашого життя!»

                                                                                                              &n ... Читати далі »

Переглядів: 221 | Додав: fizichka | Дата: 30.03.2016 | Коментарі (0)

У закладі з 1 по 11 березня 2016 року була проведена Шевченківська декада.
На загальношкільній лінійці  було оголошено план проведення Шевченківської декади. Щодня на перервах учні мали змогу прослухати пісні на слова Т.Г.Шевченка у виконанні сучасних українських співаків і гуртів: М.Бурмаки, І.Білик, В.Павлика, «Гайдамаки», «Мандри» тощо.
У шкільній бібліотеці діяла тематична виставка «Нам треба твого голосу, Тарасе!». Учні 10 класу (учитель Кундеус М.А.) представили виставку «Шевченко-художник».
У рамках тижня відбувся конкурс читців-декламаторів поезій Т.Г.Шевченка, у якому упевнену перемогу здобула учениця 9А классу Савчук Юлія. Виконана нею уривок з поеми «Великий льох» отримала найвищі оцінки журі. Високий рівень виконання показали учениця 8 класу Воловчук Д. (уривок із поеми «Наймичка») та учениця 11 класу Курсик В., Ісакова В.
У 1-11 класах відбулися виховні години, присвячені Кобзареві. Найкраще ці заходи були організовані у 4А класі («Наш Шевченко – сонце України», класний керівник Рудишина С.Г..), 9А класі (вікторина «Як я знаю творчість Шевченка», класний керівник ), 10 класі («Жінки у долі Кобзаря», класний керівник Кундеус М.А.).
Високий рівень підготовки, майстерність виконання, яскравість декорацій та костюмів, різноманітність жанрів відчувались під час проведення літературно-музичного свята «Ім’я т ... Читати далі »

Переглядів: 259 | Додав: fizichka | Дата: 24.03.2016 | Коментарі (0)

Життя Лесі Українки – це подвиг митця, один з тих подвигів,

які підносять людину в очах сучасників, роблять її

нетьмарною зіркою в очах потомків 

Олесь Гончар

З нагоди 145-ти річчя від дня народження всесвітньо відомої поетеси Лесі Українки в Козинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум» відбулася літературна година. 


У святково прибраному залі ведучі Василь Пасєка та Вікторія Клічук, в українському вбранні з хлібом на рушнику і колоссям пшениці та калини, відкривали захід.   
Учасники літературного дійства: Марія Берлінець, Тетяна Вахрушева, Ольга Семенюк, Діана Гаврилюк, Мирослава Ан ... Читати далі »

Переглядів: 286 | Додав: fizichka | Дата: 20.03.2016 | Коментарі (0)

З метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання в школярів патріотизму, відданості своїй державі, народу в  Козинському  НВК було проведено ряд заходів. Класні керівники Мулик Р.Д., Савчук В.Г., Дзецько Т.В., Гусарук Н.Є. провели виховні години «Герої нашого часу», «Їх подвиг – приклад для нас», « Пам’яті Небесної Сотні», «Герої не вмирають», на яких розповідали про лютневі події 2014 року,  переглядали кінофільми та відеозаписи,  згадували героїв Небесної Сотні. На лінійці-реквієм  читали  пророчі поезії Кобзаря, вірші  юних поетів про майдан, читали «Молитву за Україну», запалили свічку пам’яті, хвилиною мовчання вшанували  героїв Небесної Сотні. Вихованці дитячого садочка біля стенда «Слава Україні! Героям слава!» знайомились із героями АТО-нашими земляками, співали гімн.

Переглядів: 186 | Додав: fizichka | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

У колегіумі із 15 по 19 лютого 2016 року цікаво і змістовно проведено Тиждень іноземної мови. У програмі: Ласкаво просимо до Великої Британії та Німеччини: відкриття виставки учнівських робіт, захід "Funny English" для учнів початкових класів, подорож у казковий світ "Into the world of fantasy", заочна подорож "Визначні місця Великої Британії та Німеччини"; Поетична вітальня: конкурс виразного читання англійської та німецької поезії, конкурс на найкраще читання скоромовки, парад англійських традицій; У світі чарівних казок: подорож країною казок, інсценування казки "Three Bears", вікторина " It is interesting to know "; День знань: вікторини, брейн-ринг, цікава граматика; День талантів: захист проектів, тематична дискотека "Modern English Music".     Найактивнішими учасниками проведення Тижня інозенмної мови були: Курсик М., Солімчук М., Братащук О., Пецалюк Р., Антонюк М., Павлюк Ю., Сова І., Самковська Ю., Келлер Х., Ковальчук А., Савчук Ю., Смолярчук С. та учениця 7 А класу, яка перебуває на індивідуальній формі навчання, Зима О. 

Більше світлин у ... Читати далі »

Переглядів: 169 | Додав: fizichka | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

Кожна людина прагне знайти середовище та професію, які допомогли б їй найповніше розкрити здібності та реалізувати свої інтереси, ціннісні орієнтації. Саме з вибором професії пов’язане майбутнє кожної людини. Вибір професії, яка подобається, веде до формування гармонійної особистості. Він повинен бути вільним, усвідомленим, самостійним. Професія – це певний вид трудової діяльності, який виникає в процесі суспільного розподілу праці і вимагає для його виконання певних здібностей. Правильність вибору професії полягає в знаходженні відповідності його психофізіологічних даних, схильностей та інтересів вимогам професії. Тому підготовка учнів до професійної діяльності, самореалізація особистості – одне з основних завдань школи.
Із метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, в нашій школі проводився Тиждень профорієнтації. В рамках тижня класними керівниками та працівниками психологічної служби були проведені заходи діагностичного, консультативного та корекційного характеру.
Соціальний педагог Гуцманюк Віта Вікторівна з випускниками провела диспут на тему «Професія і особисті якості людини» з метою усвідомленого вибору професії, відповідності обраній професії. З десятикласниками обговорили тенденції сьогодення на ринку праці т ... Читати далі »

Переглядів: 235 | Додав: fizichka | Дата: 19.02.2016 | Коментарі (0)

16 лютого в Козинському НВК «школа-колегіум» відбулася літературно-музична композиція «Прийшла любов непрохана й неждана», у якій взяли участь учні 9-А класу.
Виступила Дубинецька Ніна Григорівна, яка розповіла, що любов – це найтонше, найніжніше людське почуття, невичерпна і ніжна, як саме життя. Учні класу читали вірші про кохання…
Кохання в серці робить все, що зна.
Воно – господар у своїй хатині.
Відпочиває сонце в самотині,
Буває – мить, буває – вік листа.
Прозвучали хороші слова про маму-Берегиню домашнього вогнища, яка зігріває душі дітей теплом, ласкою, щирою любов’ю. У виконанні Кубацької А. і Савчук Ю.прозвучала пісня «Мамо моя».
На заході учні говорили про кохання і зробили висновок, що перше кохання найсильніше.. Мабуть, тому, що приходить рожевим серпанком юності, зачіпає серце крилом ліричної пісні, збурює почуття, перетворюючи всі думки в солодкі мрії, що несуть у вир романтики.
Вона прийшла непрохана й неждана
І я її зустріти не зумів.
Вона до мене виплила з туману
Моїх юнацьких несміливих снів…
У виконанні Савчук Юлії прозвучала пісня «Червона рута» . Дует у складі Устичук М. і Савчук Ю. виконав пісню «Гітара».
Любов придумана не нами,
Вона від Бога нам дана,
І хоч любов буває різна,
Та кожна справжня –
Завжди лиш одна.

Переглядів: 157 | Додав: fizichka | Дата: 18.02.2016 | Коментарі (0)

Заходи,

спрямовані на популяризацію англійської мови

1. Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів, батьків щодо важливості вивчення англійської мови   

       до 01.03.2016

2. Ввести додаткові години на вивчення англійської мови за рахунок варіативної складової робочого навчального плану

      ... Читати далі »

Переглядів: 211 | Додав: fizichka | Дата: 02.02.2016 | Коментарі (0)

До уваги учнів та вчителів! 02 лютого 2016 року закінчується карантин. 03 лютого 2016 року розпочинаються навчальні заняття.

З повагою адміністрація Козинського колегіуму 

Переглядів: 173 | Додав: fizichka | Дата: 01.02.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 31 32 »
Форма входу
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018