Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 06:01


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 136


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Цікаво та змістовно проходить відпочинок у пришкільному відпочинковому таборі «Сонечко». 15 червня учні 5-8 класів їздили на екскурсію в Онишківці до джерела святої Анни. Діти мали можливість скупатись у цілющих водах джерела, походити по території, помилуватись чудовими квітами, приклонитись до ікон та мощів у церкві святої Анни.

Всі були задоволені поїздкою, а після купання відчули великий заряд енергії.

Вихователь Фесюк І.М.

Переглядів: 153 | Додав: fizichka | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)

В цей день потрібно жартувати,

І людей усіх вітати!

Адже сенс у цьому є,

Хто жартує – той живе!

У День гумору усі учні набралися позитиву. Хіба ж можна залишитися байдужим до виступу людей «Кам’яного віку», виконання народних гуморесок та анекдотів, жартівливих пісень?

До мешканців табору «Сонечко» на гумористичне свято прибув «Золотенький гусачок», який запросив всіх присутніх закінчити розпочаті гуморески по-своєму . Діти змагалися у гумористичній винахідливості. Свято завершилося виконанням жартівливої пісні «А мій милий вареничків хоче » під супровід імпровізованих музикантів. По закінченні цього номера учнів запросили на обід, де на них чекали смачні вареники.

Свято пройшло пречудово!!! Всі діти були задоволеними, бо, як відомо, сміх продовжує життя.

 

Панасюк Т.І.

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 152 | Додав: fizichka | Дата: 13.06.2017 | Коментарі (0)

Адміністрація Козинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – колегіум» Козинської сільської ради Рівненської області доводить до Вашого відома вимоги щодо контролю за дотриманням правил поведінки неповнолітніх дітей із боку батьків, а саме:
-обмеження перебування дітей у вечірній та нічний час у місцях масового відпочинку та закладах дозвілля в осінньо-зимовий період в будні дні до 20.00, у вихідні та святкові дні - до 21.00. У весняно-літній період в будні дні до 21.00, у вихідні та святкові дні; - до 22.00;
-недопущення вживання дітьми алкогольних, токсичних , хімічних та наркотичних речовин;
-обмеження контактів із малознайомими людьми;
-недопущення випадків бродяжництва та жебракування;
- недопущення випадків скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень;
-дотримання інструкцій з безпеки життєдіяльності.
Пам'ятайте, що Ви несете відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини у вихідні дні, позаурочний та канікулярний час! Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із ст. 184 Кодекcу Законів України про адміністративні правопорушення. Встановленно законодавством України відповідальності батьків за утримання, виховання та навчання дітей Конституцією України ст. 52, 53, Сімейним кодексом України ст. 141, 154, 150, 155, 180, ЗУ «Про освіту» ст. 59.

З законодавством України щодо обов’язків батьків з утриман ... Читати далі »
Переглядів: 140 | Додав: misluant | Дата: 08.06.2017 | Коментарі (0)

 

Люби природу не як символ… 8 червня у таборі «Сонечко» відзначали «День довкілля». Діти з ентузіазмом , цікавістю та запалом приймали участь у вікторині «Дивосвіт природи» .Конкурс «Живі картини» розкрили перед дітьми нові обрії, можливості пізнання світу. Кожен учасник розмалював обличчя у вигляді улюбленої тваринки та презентували її під музичний супровід. Творчо , креативно провела майстер-клас Панасюк Т.І., де діти навчилися створювати оригінальне паспарту для майбутніх творчих робіт. Логічним завершенням «Дня довкілля» стала екскурсія до лісу, під час якої школярі розширили свої знання про природу рідного краю.

Панасюк Т. І.

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 143 | Додав: misluant | Дата: 08.06.2017 | Коментарі (0)

Цікаво та змістовно пройшов другий день роботи табору «Сонечко». Діти розучували речівки, виготовляли атрибути загону. Кожен клас підготував презентацію про свій загін і представив її. Всі загони гуртом виготовили панно «Долоньки єднання», а також займалися в гуртках за інтересами. Завершився день активними рухливими іграми.

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 129 | Додав: misluant | Дата: 08.06.2017 | Коментарі (0)

6 червня у нашому навчальному закладі відбулося відкриття табору відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Учнів ознайомили з правилами поведінки та провели вступний інструктаж з техніки безпеки . Діти розучували девізи, речівки та загонові пісні. В цей день серед загонів проведено конкурс малюнка на асфальті «Здрастуй, любе літечко!». На завершення усі відвідали святкову дискотеку.


Курсик І. С.

Більше світлин у розділі Фотоальбом

Переглядів: 139 | Додав: misluant | Дата: 08.06.2017 | Коментарі (0)

Кожен учень у Козинському колегіумі вже знає, що із сусідами-поляками вітатися потрібно, вигукуючи слово «cześć». В рамках місячника Європи в закладі відбувся захід «Подорож до Польщі», який підготувала керівник гуртка «Польська мова» - Братащук Ірина Володимирівна. Вчитель розповіла про особливості польської мови та її спорідненість з українською мовою, свою розповідь підтвердила цікавими, змістовними слайдами. На завершення Ірина Володимирівна продемонструвала відео, де учні могли почути живу польську мову. Школярі з цікавістю сприймали інформацію і намагалися повторювати польські слова.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 103 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

Вишиванка – символ Батьківщини,
Дзеркало народної душі.
Юрій Лазірко
День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Цей одяг пройшов крізь віки і нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Цього дня було організовано тематичну лінійку «Символи української вишивки», виховні години «Вишиванка – наша гордість» та флеш-моб. Дрес-кодом дня була вишиванка. Вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки, учні хизувалися оригінальними, святковими сорочками-вишиванками, виконували українські пісні.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 108 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

«Спочатку було Слово…» і все у нашому житті починається з думки, з промовленої ідеї. Людина, яка майстерно володіє словом – обдарована Богом. Зустріч із такими майстрами пера відбулася у стінах Козинського НВК. До нас у гості завітали український поет, художник, скульптор, іконописець, різьбяр, автор і виконавець пісень Микола Тимчак з м. Дубно та поетеса Галина Гнатюк з м. Радивилів. Митці познайомили учнів із своєю біографією, роздумами про талант поета, про сьогодення в нашій державі, розповіли про творчі надбання, декламували вірші. Галина Гнатюк читала дитячі вірші, ліричну поезію, приділила увагу останнім подіям на сході України:
Горить на сході...А Україна
Заснула твердо.
Удар лозою! Буди, бо згине,
Свячена вербо!..
Ставаймо, люде! Пора до герцю -
Година грізна...
Свячена вербо! Удар по серцю!
Іще ж не пізно!..
(«А на Сході горить» 2014)
Микола Тимчак продемонстрував автобіографічний фільм, поділився спогадами про дитинство. Школярі слухали вірші та пісні у виконанні автора, Дітей зацікавили власні різьбярські вироби майстра.
Над старими яворами
Білих буслів білі діти
Зранку-раночку дзьобами
Вчаться рідно клекотіти.
І рідненько тьохка в лузі
Соловей до солов’яти,
А мене навча матуся
Рідним с ... Читати далі »

Переглядів: 126 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

16 травня 2017 року учнівська команда Козинського НВК «Школа-колегіум» «Стимул» взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», який проводився на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів області. При підготовці до конкурсу учнями, згідно положення були виготовлені 3 плакати на тему здорового способу життя, 3 фото-роботи. Команда продемонструвала літературно-музичну композицію на тему «Ми обираєм здоров’я» та взяла участь у вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя», де Павлюк Уляна, учениця 9-А класу, зайняла ІІ місце та нагороджена дипломом за перемогу. Команда «Стимул» отримала подяку за активну участь у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я».


Місюрка Л. А.

Переглядів: 100 | Додав: misluant | Дата: 24.05.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 35 36 »
Форма входу
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018