Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23.10.2018, 08:14


Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 136


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Обмін вчителями та проведення спільних уроків педагогів опорної школи та філій віднедавна практикують і в Козинській ОТГ на Рівненщині. Цю роботу ініціювала директор Козинського НВК «Школа-колегіум» (це опорна школа громади) Галина Смолярчук, яка є лідером змін в освіті Рівненщини. І найперше створила креативну команду педагогів.
– Немає різниці, у великій чи в маленькій школі навчається дитина, вона повинна мати і хороших вчителів, і обладнані приміщення, і цікаві уроки, – каже Галина Степанівна. – Усе це є в нашому закладі. У нас працюють 23 вчителі вищої категорії (і в опорному навчальному закладі, і в філіях), 9 старших вчителів, 1 вчитель-методист.
Козинський НВК – один із закладів області, що може похизуватися сучасним навчальним обладнанням: учителі, наприклад, активно використовують інтерактивні комплекси, а їх у НВК – аж одинадцять (школа виграла обласний конкурс "Найкращий опорний заклад").
– Одне з завдань обміну – надати можливість учителям із філій проводити навчальні заняття із використанням сучасного комп'ютерного обладнання, – розповідає Галина Смолярчук. – Усі наші педагоги розумні і креативні, майстри своєї справи, для яких немає нічого неможливого, а новітні технології роблять їх уроки ще цікавішими. До р ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

18 жовтня 2018 року у Козинському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - колегіум" медична сестра закладу Братащук Оксана Анатоліївна провела лекцію для учнів 6-х класів про особливості та небезпечність інфекційних захворювань. Розповіла про інфекційні хвороби за класифікаціями: ті, що переносять тварини та люди, епідемічні та пандемічні захворювання тощо. Особливу увагу приділила особливостям симптомів та протікання грипу, чим він небезпечний для людини. Оксана Анатоліївна розповіла про інкубаційний період кіру та особливості хвороби. Також медична сестра наголосила на небезпеці таких інфекційних хвороб як вітряна віспа та тиф. На занятті було надано рекомендації щодо профілактики інфекційних захворювань. У підсумку учні навели приклади запобігання інфекційним захворюваням.


Работій М. В.

Переглядів: 6 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

В Козинському НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум” з 08.10 по 12.10 проходив тиждень психології. Психологія пов’язана з усіма науками, вона вводить людину у цікавий світ явищ таємного внутрішнього життя особистості, стосунки з іншими людьми та оточуючим світом.
Основна мета проведення тижня психології – психологізація всіх учасників навчально-виховного процесу. Проведення тижня – цікавий, творчий процес. У підготовці заходів брали участь практичний психолог Войцеховська С.В. та соціальний педагог Работій М.В..
Тиждень розпочався з лінійки-відкриття, де учнів познайомили з планом роботи на тиждень. Організовано акцію «Афоризм».
Перед уроками на кожному кабінеті школи було розміщено повчальні афоризм про життя, школу, навчання, дружбу. Протягом тижня з учнями проводилися бесіди, заняття з елементами тренінгу, ігри, надавалися консультації всім учасникам навчально-виховного процесу.
Войцеховська С.В.
Переглядів: 5 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

10 - 12 жовтня в Козинському НВК «Школа-колегіум» відбулися заходи патріотичного змісту з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня УПА. Спільно з учнями та вчителями школи виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання воїнів, які загинули за Україну. У 5-11 класах відбулися тематичні уроки мужності, присвячені захисникам рідної землі, їхнього бойового подвигу на тему «Мужність і відвага крізь покоління». У 1-4 класах пройшли тематичні бесіди, вікторини «Хто такі українці?», «Козацькому роду нема переводу». Класний керівник Кондрась Л. Ф. та учнівський колектив 7-Б класу організували проведення години козацької звитяги «І ми знаєм, що ми браття козацького роду». До змагань були запрошені школярі 6-А та 5-Б класів. Всі команди якнайкраще проявили себе під час виконання вправ «Хто швидше?», «На переправі», «Стрибки у мішку», «Метання булави», «Бій подушками». Вчитель музичного мистецтва Місюрка Л. А. у співпраці з класними керівниками організували проведення фестивалю-конкурсу патріотичної пісні. Під час дійства учні виконували українські народні козацькі та історичні пісні, авторські твори про Україну, сучасн ... Читати далі »

Переглядів: 5 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

Сьогодні, 10 жовтня 2018року у Козинський НВК "Школа-колегіум" завітали гості з Радивилівського районного центру зайнятості. Метою візиту було провести профорієнтаційну роботу з учнями 9-х класів. Під час зустрічі з школярами фахівець намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок - вибір майбутньої професії, надавала поради як уникнути помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізналися про формулу вибору професії "ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА". Також з дев'ятикласниками було проведено анкетування з метою визначення напрямків професійної діяльності, що цікавлять школярів.


Войцеховська С. В.

Переглядів: 4 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

10 жовтня 2018 року в Козинськоми НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-колегіум" до Дня усиновлення було проведено флешмоб "Ми за щасливу сім'ю". У заході брали участь одинадцятикласники школи. Діти дійшли висновку, що щаслива - це та сім'я, в якій панує любов, взаєморозуміння, повага. За допомогою кульок учні створили символ щасливої сім'ї - любляче серце.

Войцеховська С. В.

Переглядів: 3 | Додав: misluant | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

фото-звіт з концерту05 жовтня у Козинському НВК відбувся концерт з нагоди Дня працівників освіти та Дня вчителя. Лунали слова привітань, мелодійні пісні, жартівливі сценки, гуморески. Учні 11 класу під керівництвом класного керівника Мулик Р. Д. провели опитування жителів села Козин про побажання вчителям з нагоди професійного їх свята та продемонстрували цікавий відео репортаж. До привітань приєдналася дитяча школа мистецтв. Присутні були зачаровані інструментальними композиціями Є. Дога «Вальс» та «Одинокий пастух» у виконанні дуету викладачів Коткудак Наталії та Метелюк Любові. Веселого настрою додали українські народні танці «Кирпата» та «Поліська полька». Кращі працівники освіти були відзначені грамотами ОТГ. З нагоди свята в школі відбувся День учнівського самоврядування, учні 10-11 класів мали змогу відчути себе в ролі вчителів, провести уроки у 1 - 9 класах. При підготовці до Дня вчителя учні створили святкові газети, плакати, оригінальні привітання. День працівника освіти пройшов урочисто, святково, весело і цікаво. Свято промайнуло, почалися звичайні будні…

ДОРОГІ ВЧИТЕЛІ!

Хай щастя завжди супроводить вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: misluant | Дата: 09.10.2018 | Коментарі (0)

На шкільній виставці вас зустрічають чудернацькі інопланетяни з гарбузів, жителі лісової галявини, королева осінь, картопляний пес, реп’яховий собака, яблуневі гусениці та багато іншої цікавої чудасії. Композиції прикрашені чарівними осінніми букетами, химерними екібанами. Це школярі відзначають свято Осені і проявляють свою творчість у конкурсі «Осінні фантазії». Згідно умов конкурсу кожен клас створив одну або більше цікавих композицій та підготував виступ на відповідну тематику. Компетентне журі, на чолі з Панасюк Тамарою Іванівною, визначило, що всі учнівські колективи проявили неабияку винахідливість, мистецьку вправність та заслуговують на відзнаки. Найбільш запам’яталися композиції «Моє рідне село» (3-А клас ), «Серце віддаю дітям» (4 клас), «Жителі планети Салк» (2 клас), «Сімейна ідилія» (5-А клас), «Лісова галявина» (9-Б клас), «Королева Осінь зі своїми дарами» (8 клас), «Півень-красень» (7-А клас), «Лісова хатинка» (7-А клас). Кращими з кращих названо учнівські колективи 8 класу (класний керівник Дзецько Т. В.) – І місце у конкурсі та школярів 7-А класу (класний керівник Ковальчук О. М.) – гран-прі конкурсу «Осінні фантазії». Вітання всім учасникам конкурсу та побажання творити, вигадувати, бач ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: misluant | Дата: 09.10.2018 | Коментарі (0)

«Швидше, вище, сильніше!»
Гасло олімпійців
З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвитку олімпійського руху у Козинському НВК проведено Всеукраїнський Олімпійський урок, а також відбулися заходи в рамках Олімпійського тижня. Школярі познайомилися з історією розвитку олімпійського руху, досягненнями українських спортсменів на олімпійському рівні. Учні 4-х, 5-х, 7-х класів взяли активну участь у спортивних естафетах, веселих стартах. Відбувся внутрішньо шкільний турнір з волейболу між командами дівчат 9 – 11 класів, хлопців 9 – 11 класів, під керівництвом вчителя фізичної культури Курсика О. Г.. Перемогу здобули команда юнаків 11 класу та команда дівчат 10 класу. Особливу увагу вболівальників привернули змагання з футболу між командами Козинського НВК, Рудня-Почаївської ЗОШ, збірної команд Теслугівської ЗОШ, Пляшівської ЗОШ, Хотинської ЗОШ, які організували вчителі фізкультури Бохонко В. О., Ногачевський В. П. Перемогу святкувала команда Козинського НВК. Завершився тиждень яскравим спортивним святом, яке було сповнене музикою, спортивним азартом, словами привітання для кращих спортсменів школи, які були відзначені нагородами.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 32 | Додав: misluant | Дата: 21.09.2018 | Коментарі (0)

14-15 вересня 2018 року переможці та призери районних, обласних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань керівництвом Козинської ОТГ були нагороджені безкоштовною екскурсією в Карпати. Учні відвідали мальовниче місто Яремче, пройшлися стежками Олекси Довбуша. Під час відвідування Рогатина ознайомилися з життям легендарної українки Насті Лісовської (Роксолани) ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: fizichka | Дата: 19.09.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 34 35 »
Форма входу
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018