Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 16.08.2018, 07:12Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 133


Меню сайту


Меню сайту

Головна » Архів новин

Команда Козинського НВК взяла участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю
школярів «Козацький гарт-2018», який традиційно проводиться поблизу території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» у селі Пляшева. Учасники команди, учні 5-10 класів, взяли участь у спортивних змаганнях та конкурсах, де змогли себе гідно проявити. Особливо слід відмітити досягнення школярів у певних видах програми:
- Курсик Вадим – ІІ місце у стрибках в довжину;
- Команда дівчат – ІІІ місце у стрибках через скакалку;
- Команда хлопців – ІІ місце у перетягуванні линви;
- Бондарчук Софія – І місце у карооке «Героям слава»;
- Команда учнів – І місце у презентації навчального закладу, громади. Переглянути презентацію на каналі YouTube
Серед 16 команд області команда Козинського НВК посіла почесне V місце.
Бажаємо всім учасникам натхнення, віри у власні сили та подальших перемог.

 

Місюрка Л. А.

Переглядів: 65 | Додав: misluant | Дата: 19.06.2018 | Коментарі (0)

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» та з метою розширення знань учнів про діяльність органів судової влади, підвищення рівня правової освіти, відбулася екскурсія школярів 9-А та 10 класів до Радивилівського районного суду. Під час даного заходу учні завітали до зали судових засідань та залу обладнаного системою відео конференц зв’язку, ознайомились з діяльністю та завданням суду, роботою суддів, працівників апарату суду. Цікавою для учнів була розповідь на тему «Законодавство України про адміністративну відповідальність». Школярі мали змогу поставити свої запитання працівникам суду відповідь на які їх найбільше цікавила. Під час заходу відбулася зустріч учнів із начальником відділу Радивилівського Бюро правової допомоги Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Поволоцькою М.Ю., яка розповіла присутнім про безоплатну правову допомогу та її види. Дана екскурсія сприяла формуванню правового світогляду учнів, підвищенню рівня правової культури.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 46 | Додав: misluant | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)

Впевненим, чітким кроком, під маршову музику, ввійшли першокласники на чолі із класоводами Ольгою Василівною Іськович та Вікторією Петрівною Панасюк у святковий зал. Перше родинне свято, перший перемога у навчанні – учні першого класу закінчили самостійно читати Буквар. З нагоди важливої події найменші школярики читали вірші – вшанували кожну букву, співали пісень, танцювали, веселились, знайомились з підручниками, які супроводжуватимуть їх протягом років навчання у початковій школі. Директор школи Галина Степанівна Смолярчук вручила маленьким школярикам перший документ – Диплом першокласника і побажала, щоб усі знання, які учні отримають у школі, стануть для них тією опорою, з якою їм буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових і нових успіхів! Тож побажаємо нашим завзятим першокласникам успіхів у подальшому навчанні! 

Місюрка Л. А.

Переглядів: 36 | Додав: misluant | Дата: 11.05.2018 | Коментарі (0)

Учнівський і педагогічний колектив Козинського НВК, відчуваючи своє єднання з усією українською спільнотою, взяв активну участь у всеукраїнській акції „Посади дерево миру”, яка розпочалася у День Довкілля 21 квітня. Дане дійство проводиться з метою привернення уваги українців до екологічних проблем, підвищення рівня екологічної свідомості та екопатріотизму. Кожен школяр нашого закладу, висаджуючи дерево до Алеї миру, мав змогу долучитися до озеленення та відтворення природи рідного краю. Дана акція сприяла формуванню дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища.

Місюрка Л. А.

Переглядів: 41 | Додав: misluant | Дата: 05.05.2018 | Коментарі (0)

У Козинському НВК «Школа – колегіум» відбулися в нетрадиційній формі загальношкільні батьківські збори. Спочатку проведено вправу на знайомство «Вітаю Вас».
Директором закладу Смолярчук Г.С. було в дискусійній формі розкрито секрети успішної школи. Для керівника - це затишна домівка, де кожен учень, вчитель, батько чи мати почувається господарем, де йому комфортно, де його почують, зрозуміють і підтримають. Секрет успіху – взаємоповага, толерантність, сприяння творчому зростанню всіх учасників навчально-виховного процесу та відповідальність кожного за справу, яку ми робимо.
Батьки висловили свої міркування з даного питання і оформили плакати «Успішна школа».
З метою встановлення суттєвих меж між світами дорослих і дітей заступник директора з НР Драганчук О.П. провела вправу «Скільки промінчиків у сонечка».
Про досягнення учнів школи, проведення ДПА у 4,9 класах 2017-2018 н.р. розповіла заступник директора з НР Панасюк Т.І. Підсумком зборів був практикум. Місюрка Л.А. наголосила на правилах безпечного поводження учнів влітку та відповідальності батьків за безпеку життя дітей.
У виступі психолога Работій М.В. було розкрито особливості індивідуального підходу до підлітка, наведено спосіб розвитку самостійності дитини та запропоновано поради спілкування з дітьми для бат ... Читати далі »

Переглядів: 68 | Додав: misluant | Дата: 05.05.2018 | Коментарі (0)

Запрошуємо на батьківські збори 04.05.18 о 14.00

 

Порядок денний

1. Дискусія “Секрети успішної школи”

2. Про закінчення навчального 2017-2018 року

3. Про ДПА в 4, 9 класах та хід підготовки до ЗНО

4. Про медогляд школярів

5. Про роботу табору відпочинку з денним перебуванням та оздоровленням школярів

6. Практикум “Поради батькам у вихованні школярів під час літніх канікул”.

 

Адміністрація закладу

Переглядів: 40 | Додав: fizichka | Дата: 03.05.2018 | Коментарі (0)

24 квітня 2018 року в м. Рівне проходив конкурс української естрадної пісні «Юна зірка». У цьому заході приймала участь учениця 11 класу Козинського НВК «школа-колегіум» Юлія Савчук  у номінації «Соліст» з піснею «Сирота» на вірш Т.Шевченка, музика М Нітіч. Завдяки якості виконавської майстерності, чистого інтонування, м’якого звучання, артистичності, експресивності виконання та сценічної культури наша Юлія посіла ІІ місце . Готувала номер конкурсантки вчитель музичного мистецтва – Людмила Антонівна Місюрка. Бажаємо наставнику та її вихованці   ... Читати далі »

Переглядів: 57 | Додав: fizichka | Дата: 28.04.2018 | Коментарі (0)

Ти відомий сьогодні кожному –
Не ім’ям своїм, а бідою.
Тою вулицею порожньою
Понад прип’ятською водою… Мій Чорнобиль!
З метою вшанування подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та усвідомлення наслідків техногенної катастрофи для сучасного суспільства і майбутніх поколінь, у Козинському колегіумі відзначено 26 квітня – День національної жалоби та проведено тематичні бесіди «Професія ліквідатор. Герої навколо нас», «Дзвони Чорнобиля», години роздумів, відео лекції, організовано перегляд документальних фільмів. Учні влаштували виставку плакатів, творчих робіт «Земля обпалена Чорнобилем». Учнівський колектив 8-А класу у співпраці з класним керівником Савчуком В. Г. організував загальношкільний виховний захід «Дзвони Чорнобиля нагадують нам». Школярі розповіли про події 26 квітня 1986 року, вшанували ліквідаторів аварії, прочитали тематичні поезії. Володимир Григорович розповів про сьогодення Чорнобильської зони, встановлення сучасного саркофагу, підтверджуючи свою розповідь змістовними слайдами та відео презентацією. Дані заходи сприяли усвідомленню масштабності Чорнобильської катастрофи та дали змогу вшанувати людей, які ціною свого здоров’я і життя врятували нас, згадати людей, які змушені були залишити свої домівки, свою батьківщину ... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: misluant | Дата: 27.04.2018 | Коментарі (0)

 

 

Переглядів: 49 | Додав: fizichka | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

Пов’язане Ð·Ð¾Ð±Ñ€Ð°Ð¶ÐµÐ½Ð½ÑЗ метою  пропаганди фізичних та астрономічних знань, підвищення інтересу учнів до фізики, астрономії та космонавтики, розвитку ініціативи, учнівської творчості; виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації; професійної орієнтації  з 09.04 по 13.04. 2018 року у закладі та філіях проходив Тиждень фізики та астрономії. До участі в тижні фізики та астрономії долучися учні 7-11 класів. Крім загальних заходів протягом тижня проводилися тематичні ігри і конкурси в кожному класі. Перший день тижня розпочався із оголошення на шкільній лінійці плану проведення тижня фізики та астрономії.
У перший день учні 7-9 класів опорного закладу та філій вправлялися у розгадуванні кросвордів та ребусів. Другий день тижня розпочався фізичною вікториною «Фізика навколо нас» переможцем якого стали: Курсик І.,учениця 8 класу та Продун А., учень 7 класу. Відповіді цих учнів були точними і правильними. Виховний захід «Всесвіт нам бентежить мрії», проведений Хмарою Л.В., принесли незабутні враження всім учням, які вивчають фізику, і тим, які будуть її вивчати, а також викликали неймовірне захоплення та заохочення до вивчення фізики, набуті знання якої є ... Читати далі »

Переглядів: 35 | Додав: fizichka | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 33 34 »
Форма входу
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2018