Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 24.11.2017, 21:31Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 127


Меню сайту


Меню сайту

Сторінка заступника директора з НВР

Ми працюємо на майбутнє. Вчимося творити. Колегіум живе активним, наповненим подіями життям. Усе тут, звичайно, підпорядковано найголовнішій меті – вдосконаленню процесу навчання і виховання, формуванню компетентної особистості. Велика відповідальність за долю вихованців спонукає до творчого пошуку. Бажання поділитися своїми набутками з колегами, запозичити в них все те краще, що може бути використане в повсякденній діяльності, спільно визначити перспективи дальшого розвитку – ось головне завдання колегіуму. Основною ланкою навчально-виховної роботи є методична робота. Це цілісна система взаємопов’язаних заходів, які ґрунтуються на досягненнях психолого-педагогічного досвіду і спрямовані на підвищення фахової майстерності, розвиток творчого потенціалу з метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Педагогічний колектив колегіуму обрав оптимальний за змістом і формою варіант науково-методичної роботи, виходячи із директивних і нормативних документів, перспектив розвитку навчальних закладів, умов і специфіки їх роботи, стану навчально-виховного процесу та окремих напрямків діяльності шкіл, враховуючи якісний склад педагогічних кадрів, колективів, їх запитів, інтересів та особливості переходу закладів освіти на 12-річний термін навчання. З огляду на нову ситуацію в освітньому просторі педагог повинен уміти працювати в умовах вибору педагогічної позиції, технології, підручників, змісту, форм навчання. Важливим є вміння вчителя організувати навчальний процес як педагогічну взаємодію, спрямовану на розвиток особистості, її підготовку до розв’язання завдань життєтворчості. Кожному педагогу потрібно удосконалити себе як вчителя, готувати учня до життя, навчати і виховувати особистість, яка потрібна до життя вже сьогодні. Конкурентноздатну, компетентну особистість може виховати тільки конкурентноздатний, компетентний педагог. Тому зусилля направлені на створення творчого педагогічного середовища, широкого спектру педагогічного, психологічного, методичного інструментарію, структури методичної роботи, здатної успішно вирішувати не тільки завдання однієї школи, а колективу, який складається із певних установ, а основне впливати на всіх учасників навчально-виховного процесу.

         Керує всією роботою рада колегіуму, яка створена із числа керівників визначених структур. А ефективно управляти може лише той, хто володіє інформацією. Це найперше спонукає до проведення діагностики, з’ясування питання стану шкіл, дошкільних закладів, установ культури та охорони здоров’я, виходячи із логіки їх розвитку, впливів навколишнього середовища. Створюється діагностична карта, визначають головні проблеми, намічаються основні шляхи розв’язання поставлених завдань. Залежно від виокремленої проблеми забезпечується ефективність колективних зв’язків і дій, планується робота на перспективу. Уточнюється мета і завдання майбутніх дій, їх план, строки, засоби, способи, методи. Діагностування дає можливість спрогнозувати подальший розвиток проблеми й передбачити результати.

          Нетрадиційними формами роботи є методичний фестиваль ідей і знахідок, творча естафета, методичний ринг, які проводяться між педагогами та їх вихованцями. Саме такі заходи спрямовані на максимальну активізацію співпраці учнів і педагогів, вихователів, працівників освіти та культури. Вони проводяться з метою обміну досвідом роботи, запровадження в практику нових педагогічних ідей і методичних знахідок. Під час його проведення відбувається обмін досвідом, ознайомлення із нестандартними ідеями, знаходиться нове розв’язання складної методичної проблеми.

Впродовж усього року функціонує педагогічна виставка видавничої діяльності. Тут і методичні розробки, планування уроків, конспекти виховних заходів, методичні посібники, найефективніші методи навчання і виховання, робота органів учнівського самоврядування, діяльність батьківських комітетів – кращі досягнення педагогічних колективів, нові взірці навчально-виховного процесу, поширення педагогічного досвіду.

На базі опорного закладу проводиться навчання на курсах "Intel. Навчання для майбутнього. Їх здійснює Кульбацька О.Ф., вчитель інформатики Козинського колегіуму.

Педагогічні й учнівські колективи працюють у режимі творчого пошуку.

     Формування компетентної  особистості

У Козинському колегіумі налагоджено систему роботи щодо формування компетентної особистості.

             Дидактична підсистема

-         забезпечує сприятливі умови для розумового, морального, емоційного і фізичного розвитку особистості.

Виховна підсистема

-         охоплює різноманітні шляхи виховного впливу на особистість у процесі її становлення

Громадсько-педагогічна підсистема

-         об’єднує і спрямовує діяльність громадських організацій і об’єднань за інтересами та встановлює дійові зв’язки із закладами позашкільного навчання і виховання

Підсистема управління

- забезпечує узгоджену діяльність навчальних закладів, установ культури, охорони здоров’я по створенню сприятливих умов для самореалізації особистості

 Спільна робота учнів, учителів, батьків, представників громадськості допоможе сформувати конкурентоспроможну особистість:

·       учні прагнуть набути ґрунтовних знань і необхідного рівня вихованості;

·       учителі своєю високою професійною підготовкою, педагогічною майстерністю, загальною культурою допомагають реалізації цих прагнень;

·       батьки повсякчас піклуються про інтелектуальний розвиток, духовний і культурний розвиток дитини;

·       всебічне сприяння закладів освіти, культури, охорони здоров’я найповнішому задоволенню потреб особистості.

 


Структура методичної роботи в Козинському колегіумі

Матеріали з методичної роботи (для ознайомлення)
План методичної роботи
Науково-методична робота з педагогічними працівниками
Основні напрямки діяльності щодо впровадження профільного навчання в Козинському колегіумі
Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2017