Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 18.10.2017, 19:19Меню сайту


Опитування
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 127


Чат


Погода
Козин 

Сторінка адміністрації школи

Минулого року виповнилося 15 років з того часу як на посаду директора Козинської загальноосвітньої середньої школи призначили Соколик Віру Семенівну. Це творча, енергійна, прекрасна і відповідальна людина. Керувати школою не легко, але Віра Семенівна прагне зробити школу такою, щоб кожному учневі було в ній затишно і комфортно, щоб хотілося працювати вчителям. Робочий день директора чітко спланований, розписаний по хвилинах. Вона постійно у творчому пошуку. А скільки у господарстві справ!? Скільки треба встигнути?...
Віра Семенівна народилася 28 грудня 1956 року в селі Городище Дубровицького району Рівненської області. В 1972 році закінчила Городищенську восьмирічну школу з відзнакою. Продовжила навчання у Висоцькій середній школі, яку закінчила в 1974 році із золотою медаллю. В 1974 році вступила в Рівненський педагогічний інститут на фізико-математичний факультет. 17 років працювала в Іващуківській восьмирічні школі вчителем. В 1990 році закінчила біологічний факультет Львівського державного університету. З 1995 року і до нині працює директором Козинського НВК "Загальноосвітня школа I-III ступенів-колегіум". Одружена, має сина і онука Богдана.
В школі викладає "Основи здоров'я", має звання "старший вчитель".
Багато хороших змін відбулося в школі за цей час: оновлені кабінети фізики, біології, української мови, хімії, історії, спортивний та актовий зали; створено два кабінети інформатики, методичний кабінет, кабінет релаксації для педагогів. В школі багато квітів, затишні коридори. Щороку школа під керівництвом Віри Семенівни набуває сучасного вигляду і у 2010 році в конкурсі на кращий навчальний заклад ми зайняли третє місце! Щорічно наші учні є переможцями предметних олімпіад, різноманітних конкурсів, виставок, вернісажів, оглядів, вікторин, КВК ...


Заступник з навчально-виховної роботи - Смолярчук Галина Степанівна

Здається тільки вчора у Козин я прийшла.

І свою педдіяльність у січні 1990 розпочала.

Я зразу з дітьми подружилась

І від наставників своїх багато дечому навчилась.

Спочатку був 10А і іноземна мова,

Цікавий клас, допитливі хлоп’ята,

Не відставали і від них дівчата.

І так ми йшли в науку день за днем,

А потім мова і література ще прибавилась

І мій веселий 5 клас.

Були концерти, ігри, ролі.

Цікаві і повчальні, як ніколи.

Та швидко час пролинув – промайнув

І мій 11 клас у 1998 у вирій зринув,

І стало сумно, як ніколи, на душі,

А тут на заступника запропонували мені.

Спочатку довго думала-гадала,

Бо добре знала: до роботи з педагогами ставала.

Та Бог поміг, за це я щиро вдячна,

І працю завуча я над усе люблю

Тому своє життя їй я віддаю.

У роботі з учнями, педагогами вершин досягаю.Заступник з виховної роботи - Кондрась Лариса Федорівна

"Нехтування вихованням - це погибель для людей, сімей, держав і всього світу"
Я.А.Каменський
Лариса Федорівна 7 років працює заступником директора з виховної роботи. Вона - неординарна, наділена різними талантами, особистість: талантом організатора, наставника, вихователя, автора, сценариста і режисера виховних технологій. Прагне нести добро, будити душу, творити особистість.
Особливе місце в доборі тематики і форм виховних технологій відводить ціннісному ставленню особистості до себе, сім'ї, родини, історичних і духовних надбань українського народу. В колегіумі постійно діє батьківська школа, налагоджена чітка взаємодія педагогічного колективу учнів і батьків, активно працює батьківський комітет.
У контексті розв'язання виховних завдань ведеться робота з виховання відповідальності, ретельності. Формуються громадянські позиції учнів, здатність до творчості.
Сучасна школа має сприяти емоціному й соціальному розвитку кожної дитини, тому пріорітетом у колегіумі є набуття дитиною життєвої компетенції - абсолютної цінності сьогоднішнього життя. Критерієм ефективності виховних технологій, на думку Лариси Федорівни, є задоволення учнів і батьків життєдіяльністю шкільного колективу.


Заступник з методичної роботи - Панасюк Тамара Іванівна
Більше 25 років працює Тамара Іванівна з дітьми. Свою педагогічну діяльність починала вчителем початкових класів та образотворчого мистецтва. Посада заступника директора з методичної роботи потребує постійно творчого підходу, неординарності думок, креативності. 

Форма входу
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Годинник
Фотоальбом
Друзі сайту
Державна бібліотека України для юнацтваCopyright MyCorp © 2017