Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 20.11.2017, 23:44







Меню сайту


Меню сайту
Висловіть своє ставлення до ЗНО
Всього відповідей: 127


Меню сайту


Меню сайту

Банки даних (Банк даних талановитих та обдарованих дітей-переможців міських, районних олімпіад)

Банк даних

талановитих та обдарованих дітей-переможців міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад

               

№ за/п

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Клас, у якому навчається.

Прізвище, ім’я, по батькові та місце праці батьків дитини

Підтверджуючі документи (накази органів управління освітою, інших державних  органів) щодо здобутих перемог

Місце проживання дитини

1

Cмолярчук Софія Миколаївна

10

Микола Іванович

Надія Павлівна, вчителі

Хімія, І місце, наказ відділу освіти

Козин

2

Павлюк Юліанна

 Григорівна

7

Григорій В’ячеславович

Емілія Василівна,вихователь

Хімія, ІІ місце, наказ відділу освіти

Козин

3

Павлюк Іван

Владиславович

8

Владислав Михайлович,викладач

Людмила Василівна, домогосподарка

Географія, І місценаказ відділу освіти

Козин

4

Пецалюк Роман Миколайович

9

Микола Федорович, водій

Галина Григорівна,підприємець

Географія, ІІ місценаказ відділу освіти

Іващуки

5

Лінник Роман Володимирович

10

Володимир Михайлович

Галина Іванівна,вчителі

Історія, ІІІ місценаказ відділу освіти

Зарічне

6

Cмолярчук Софія Миколаївна

10

Микола Іванович

Надія Павлівна, вчителі

Фізика, ІІІ місценаказ відділу освіти

Козин

7

Ісакова Вікторія

 Русланівна

10

Руслан Іванович, підприємець

Оксана Юріївна, домогосподарка

Англ.мова, ІІІ місце

Козин

8

Станіславчук Ярослав

Олександрович

9

Олександр В’ячеславович, лікар

Олеся Іванівна, домогосподарка

Англ.мова, ІІІ місце

Савчуки

9

Cмолярчук Софія Миколаївна

10

Микола Іванович

Надія Павлівна, вчителі

Трудове навч., ІІІ місценаказ відділу освіти

Козин

10

Павлюк Юліанна

 Григорівна

7

Григорій В’ячеславович

Емілія Василівна, вихователь

Укр.мова, ІІ місце

Козин

11

Колинюк Оксана Олександрівна

8

Олександр Петрович

Людмила Миколаївна

Нім.мова, ІІІмісце

Козин

12

Антонюк Мирослава Володимирівна

9

Ніна Афанасівна, вихователь

Нім.мова, ІІІмісце

Козин

13

Cмолярчук Софія Миколаївна

10

Микола Іванович

Надія Павлівна, вчителі

Німецька мова, ІІІ місценаказ відділу освіти

Козин

14

Пецалюк Роман Миколайович

9

Микола Федорович, водій

Галина Григорівна,підприємець

МАН, І місце, історія Українинаказ відділу освіти

Іващуки

 

 

Форма входу
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Фотоальбом

Copyright MyCorp © 2017