Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 26.07.2017, 19:37

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: fizichka 
Форум » Початковий розділ » Форум випускників колегіуму і не тільки » Життя за стінами школи... (Потім можете поміняти назву на Україньську :))
Життя за стінами школи...
Xa6eHckyДата: Середа, 16.09.2009, 19:28 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
Здарова всем, тут можете выкладывать ваши фотки, но не где вы в школе, а где вы... ну там на Вегасе, на Мрии...:) но приличные, некоторым из вас, еще учится в школе... smile cool cool cool

стреказаДата: Середа, 16.09.2009, 19:50 | Повідомлення # 2
Рядовой
ага....життя за стінами школи в якій ми не вчимося)

Xa6eHckyДата: Середа, 16.09.2009, 19:53 | Повідомлення # 3
Рядовой
та серавно))) я вообще там учился!!! один год, в третьем классе))

fizichkaДата: П'ятниця, 09.10.2009, 20:48 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Адміністратори
Репутація: 4
Вітаю нових відвідувачів форуму. Прошу вибачення у Xa6eHcky за невчасне реагування на зауваження. Можливо, пізніше зможу приділити більше часу для перегляду і зміни налаштувань сайту та й щодо оформлення і додавання нового матеріалу теж руки не доходять, але гадаю, що згодом все буде гаразд. На мою думку, сповістивши своїх друзів про існування форуму рідної школи, їм буде цікавіше спілкуватися в "рідних стінах", а ніж на "однокласниках" чи "вконтакте". Щодо обговорення учителів - нічого проти не маю, хоча й до них відношуся. Я об'єктивно ставлюся до критики і вважаю, чого домагався - до того нарвався.

gol_sДата: Вівторок, 22.12.2015, 19:04 | Повідомлення # 5
Рядовой
ДОБРИЙ ДЕНЬ РІДНА ШКОЛО!  Я ВИПУСКНИК 1981 РОКУ.  ХОЧУ ПЕРЕДАТИ РІДНІЙ ЗЕМЛІ ПОКЛІН,  УСІМ ВЧИТЕЛЯМ ШКОЛИ А ОСОБЛИВО СОКОЛИК В. С.,  ЯКА НАВЧАЛА МЕНЕ В ВОСЬМИРІЧНІ ШКОЛІ с. ІВАЩУКИ. 
ПРИВІТ ВСІМ ВИПУСКНИКАМ 1981 РОКУ!  ЩАСТЯ ВАМ І ЗДОРОВ'Я.  Я ВСІХ ВАС ПАМЯТАЮ!! 
З ПОВАГОЮ Сергій Головчук.

Форум » Початковий розділ » Форум випускників колегіуму і не тільки » Життя за стінами школи... (Потім можете поміняти назву на Україньську :))
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017